sport 133 Human en MalEie naar VC Vlissingen kledingstyling I GRATIS workshop ,.m zaterdag 19 maart van 9 tot 17:30 uur AMBITIEUS Twee aanvallers zijn niet laatste aanwinsten voor zondag-eersteklasser door professionele stylistes vol vol! -4ïli ss Perfect .nu Verzorgingstips van onze pedicure Advies van een schoonheidsspecialiste Sneak preview zomercollectie Gezellig shoppen met een hapje en drankje woensdag 2 maart 2011 door Barry van der Hooft VLISSINGEN - De samenstelling van de eerste selectie van VC Vlissin gen voor het seizoen 2011/2012 be gint steeds serieuzere vormen aan te nemen. Nadat afgelopen wee kend al bekend werd dat tien spe lers van de huidige selectie hun contract hebben verlengd, zijn nu ook twee nieuwelingen vastgelegd. Arjan Human komt over van top- klasser Barendrecht, Etienne Mal- lie maakt de overstap van hoofd klasser Kloetinge. De selectie van de nieuwe trainer Karl Vergouwen bestaat daardoor nu uit twaalf spelers. De komende weken zal daar nog een flink aan tal voetballers aan toegevoegd wor den. Opvallend daarbij is de link met het zaalvoetbalteam van Groe ne Ster Vlissingen. Van de koploper in de eerste divi sie spelen Said Bouzambou, Kha- lid El Hattach en Youssef Ahrouch al bij VC Vlissingen. Nu ook Mal- lie de overstap maakt, lijkt de kans dat ook spelers als Alfaro Pentury, André Siereveld (beiden RCS) en Salim Ben Sellam (Zeelandia Mid delburg) de overstap maken. Die spelers kunnen dan zowel in de zaal (vrijdagavond) als op het veld in één team acteren. Van topklasser Hoek is het kwar tet Ferry Alfons, Giovanni Siere veld, Hoessein Bouzambou en Re- gilio Pinas ook nog steeds in beeld bij de ambitieuze zondag-eerste klasser. Tegenover de komst van de twee nieuwelingen staat het vertrek van de Belg Laurens Maldrie, spits Si- nan Coban en verdediger loffrey Geldof, die vrijwel zeker terug keert naar Patrijzen. Coban kreeg wel een aanbieding van VC Vlissin gen om langer te blijven, maar liet de afgesproken termijn verstrijken. Maldrie, die pas sinds januari bij Vlissingen speelt, keert terug naar zijn vaderland. Met de overstap naar VC Vlissin gen keert Arjan Human na zeven jaar terug bij een Zeeuwse club. De aanvaller vertrok in 2004 van Hoek naar ASWH en speelt sinds medio 2009 voor Barendrecht. Vanwege een verhuizing terug naar Middelburg wilde hij dichter bij huis gaan voetballen. „Ik heb nog wel een heel goed gesprek ge had met Kozakken Boys", vertelde Human gisteren. „Maar dan zou ik ruim een uur in de auto moeten zitten om in Werkendam te ko men. Nu kan ik tenminste lekker dicht bij huis gaan spelen. Ik vind het ook leuk dat ik loan van Bel- zen, Björn Langeveld en Thomas Ragut weer tegen kom. Met loan heb ik bij ASWH gespeeld, met Björn en Thomas bij Hoek. Met die jongens heb ik het altijd goed kunnen vinden." Human werd enige tijd geleden ook telefonisch benaderd door top klasser Hoek, maar daarna werd het stil. „Ik heb niets meer van de club gehoord. En ik ga er ook niet op zitten wachten tot ze een keer bellen." De plannen van VC Vlis singen staan de 32-jarige aanvaller wel aan. „Ik heb te horen gekregen hoe de club er nu voor staat en wat ze willen. In dat verhaal kon ik me wel vinden. Er staat straks een goede selectie, waarmee we in de eerste klasse mee moeten doen om de prijzen. Daar heb ik wel zin in." Etienne Mallie voert het zaalvoet ballen bij Groene Ster op als be langrijkste reden om Kloetinge te verruilen voor Vlissingen. „Als we promoveren, moeten we iedere vrijdag gaan spelen", zei Mallie. „Dat is heel moeilijk te combine- Etienne Mallie ren met op zaterdag in de hoofd klasse voetballen. Bij VC Vlissin gen willen ze ook meewerken met Groene Ster. We kunnen daardoor het trainen en zaalvoetballen goed combineren. En op zaterdag heb ik straks een dag rust. Dat scheelt toch wel." Mallie weet ook dat de zondag-eersteklasser straks een sterke selectie zal hebben. „Daar door kan het een heel leuk sei zoen gaan worden." Een gezellige dag voor vriendinnen, zussen, moeders dochters* Een leuke en leerzame workshop waarin handige trucs en kledingadviezen voor alle figuren wordt gegeven. Daarnaast ontvangen de deelnemers een stijlkaart met een persoonlijk advies. Deze 2 uur durende workshop zal meerdere malen tijdens de LadiesDay worden gegeven maar er is per workshop slechts een beperkt aantal plaatsen beschikbaar. Inschrijving is noodzakelijk dus schrijf u snel in via de site of telefonisch want Evan mook schoentechniek schoenmode Kijk op www.van-mook.nl Voor meer informatie. Van Mook organiseert een dag in stijl voor ladies*. De hele dag zijn er allerlei leuke activiteiten waar u alleen of samen aan kunt deelnemen (let op: alleen voor de workshop kledingstyling is inschrijving noodzakelijk). We stellen ook graag de nieuwe merken in onze collectie aan u voor zoals Ambiorix. Gaat u met een nieuw paar schoenen haaf huis? Dan ontvangt *Gentlemen zijn uiteraard ook welkom Arjan Human (rechts) in actie voor Barendrecht in het bekerduel met hoofd klasser Quick Boys. foto Orange Pictures/Wim Wobbes u van ons een passend presentje! Bosstraat 79 4704 RL Roosendaal B 0165 55 09 45 B info@van-mook.ni www.van-mook.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 33