De beker is voor tweede keu bij Vacansoleil 301 sport Elleboogstoot kost Hoogerland wil Toivonen «er duels best bijtekenen Van Persie mist return tegen Barcelona Van Beukering alweer weg bij Feyenoord Scheidsrechter Bossen krijgt vrij weekeinde KNVB BEKER FC Twente speelt vanavond de halve finale van de beker tegen FC Utrecht. Sander Boschker (40) staat in de basis, Routinier sander Boschker speelde want hij is de eerste doelman voor de bekerduels. voor landskampioen fc twente. Twee Zeeuwen in actie op NK tafeltennis woensdag 2 ma^rt 2011 LONDEN Arsenal kan dinsdag in en tegen Barcelona niet beschikken over Ro bin van Persie. De aanvaller moet de return in de achtste finales van de Champions League missen door een knieblessure. Van Persie moet drie weken toekijken. „En dat kan langer worden. Helaas bracht de scan slecht nieuws", aldus coach Arsène Wenger. Van Persie liep de blessure zondag op in de finale van de League Cup, die Birmingham Ci ty met 2-1 won. Zijn deelname aan de dubbele ontmoeting van Oranje met Hongarije, eind maart, komt mogelijk ook in gevaar. ROTTERDAM Jhon van Beukering vertrekt al weer bij Feyenoord. De aanvaller gaat in Indonesië voetballen. Hij heeft een contract voor drie jaar ge tekend bij de Pelita Jaya Football Club, dat uitkomt op het hoogste niveau. Van Beukering tekende in december een contract tot het ein de van het seizoen bij Feyenoord. Omdat Van Beukering op korte ter mijn geen zicht had op veel speel tijd, heeft Feyenoord medewerking verleend aan een overgang naar In donesië. Hij kwam de afgelopen maanden tot drie officiële wedstrij den voor Feyenoord. ZEIST Scheidsrechter Ruud Bossen heeft komend weekeinde geen wedstrijd toegewezen gekregen in de eredivi sie. De arbiter kreeg behoorlijk wat kritiek na zijn optreden tijdens de wedstrijd tussen AZ en FC Twente. Hij deelde in het duel een rode kaart uit aan Douglas van FC Twen te en Nick Viergever van AZ. De wedstrijd werd ook enige tijd stil gelegd vanwege kwetsende spreek koren. „Na zo'n wedstrijd is het be ter een scheidsrechter even in de luwte te laten", aldus een woord voerster van de KNVB. dit seizoen pas drie competitieduels Sander Boschker probeert tevergeefs een strafschop van Mika Vayrynen te stoppen in het verloren competitieduel met SC Heerenveen (6-2). Vanavond maakt de veertigjarige keeper weer zijn opwachting, in de halve finale van de beker tegen FC Utrecht. foto Koen Suyk middelburg - Aan de Nederlandse kampioenschappen tafeltennis die komend weekeinde in Eindhoven worden gehouden, nemen twee Zeeuwen deel: Simone de Klerk van SAR uit Kloosterzande en Kimberley 't Hooft van TTC Mid delburg. Ze komen uit in het enkel spel, het dubbelspel en het mixed- dubbel. Ook TTCM-speler John Scott heeft zich gekwalificeerd. Hij woont in Amsterdam. Opmerkelijk is dat Tan Anran niet aan het NK mag deelnemen. De Chinees van TTCM had zich via het NK voor B-spelers, dat hij won, gekwalificeerd. Voor het NK A blijkt hij niet startgerechtigd. In de reglementen staat dat je twee jaar in Nederland moet wonen om aan het NK mee te mogen doen. Tan kwam pas in september 2010 naar Nederland. „Ik denk dat de organisatie van het NK B verge ten is de regels toe te passen", denkt Peter Boon, de trainer van Tan Anran. ZEIST - Ola Toivonen mist de ko mende vier competitiewedstrijden van PSV. De aanvaller van de Eind- hovense club accepteerde gisteren het schikkingsvoorstel van de aan klager betaald voetbal. Toivonen kreeg een voorstel voor een schorsing van vier duels voor gelegd, omdat hij zondag in de wedstrijd tegen Ajax (o-o) een elle boogstoot aan Ajacied Jan Vertong- hen had gegeven. Scheidsrechter Eric Braamhaar ontging het inci dent. De topscorer van PSV kan hierdoor op 26 maart niet mee doen in de topper tegen FC 1\ven- te. Ook moet de Zweed in de wed strijden tegen Excelsior, NEC en FC Utrecht aan de kant blijven. Toivonen kan wel in actie komen in de Europese duels met Glasgow Rangers. Naar aanleiding van het gedrag van Toivonen en van Douglas van FC Twente ontstond er discussie over de rol van de club na misdra gingen op het voetbalveld. Doug las kreeg zondag de rode kaart in het duel met AZ en misdroeg zich daarna op weg naar de kleedka mer. Naast de schorsing van de KNVB strafte de club uit Ensche de de speler ook zelf PSV liet giste ren in een reactie weten dat het fel gekant is tegen alle vormen van ge weld op en rond het veld, maar dat PSV er de voorkeur aan geeft deze zaken intem op te lossen. De aanklager was ook een vooron derzoek gestart naar Vertonghen. Hij zou in hetzelfde duel een slaan de beweging hebben gemaakt naar Marcelo. Die zaak is geseponeerd. De assistent-scheidsrechter heeft verklaard het voorval te hebben ge zien en beoordeeld. Ook de tegen stander heeft geen belastende ver klaring afgelegd. door Koen de Vries middelburg - Johnny Hoogerland wil zijn contract verlengen bij Va cansoleil. De wielrenner uit Yerse- ke zei dit gisteren, nadat ploegma- nager Daan Luijkx naar buiten had gebracht dat hij graag wil dat Hoo gerland en Lieuwe Westra hun af lopende contract verlengen, voor dat de Tour begonnen is. „De Tour is het wielerpodium van de wereld en wij moeten ook naar de toe komst kijken. Ik vind dat je in de Tourploeg renners moet opstellen die tot 2013 onder contract staan", aldus Luijkx in NUsport. Hoogerland voelt zich niet onder druk gezet. Hij vindt het prettig dat Vacansoleil hem graag wil hou den. „Ik heb kort na de Ster van Bessèges al een gesprek met Luijkx gehad en ik denk dat we er wel uit komen. Ik ben een van de uithang borden van de ploeg en denk dat ze dat willen belonen. Ik wil in principe blijven want ik voel me goed bij Vacansoleil." Hij heeft wel één voorwaarde. Hoogerland wil dat er een premiestelsel in zijn con tract wordt opgenomen. „Ik ben niet iemand die het onderste uit de kan wil halen. Maar stel dat ik dit seizoen goede uitslagen rijd, dan moet ik daar wel voor be loond worden."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 30