261 carnaval entree agenda woensdag 2 maart 2011 GOES (HANZEHAT) Motto: D'r zit nog zat in 't vat, in 't Hanzehat Donderdag 3 maart 19.00: Arti Carnaval bezoekt Huize den 20.00: Kroegeninspectie door Arti Carna val. Alle deelnemende cafés kun pen tus sen 20.00 en 23.00 uur een bezoekje ver wachten. Vrijdag 4 maart 13.00: Arti bezoekt de Bisschop Ernst- school met dweilband Té Zot, gevolgd door een bezoek aan de Holtkampschool om 44,00 uur. 19.00: Dweilband Vals Alarm viërt zijn 11-jarig jubileum in café Baarends, met di verse andere dweilbands en allerlei leuke acts. Zaterdag 5 maart 14.00: Officiële start van het carnaval met de sleuteloverdracht door burge meester René Verhulst aan Prins Carnaval bij het stadhuis op de Markt. 20.30: Mottobal in café Baarends. leder een mag:een motto voordragen voor het carnaval in 20.12. Het winnende motto wordt in april gekozen tijdens het Halfvas- tenbal. Na het Mottobal is er een onoffi ciële kroegentocht. Zondag 6 maart 14.00: kinder-,en familiebal in café Baar ends met als thema Hawaii 20.30: Kroegentocht. Arti bezoekt diver se cafés in de binnenstad. In de kerk van Kwadendarnme klinken geen carnavalskrakers tijdens de spe ciale carnavalsmis. Het heilige blijft heilig. foto Ronald den Dekker Maandag 7 maart 15.00: Dweilband Te Zit houdt een carna valsmiddag in café Jacks. 'S-HEERENHOEK (PAEREHAT) Motto: Bekiek't ut van de zunnige kant Donderdag 3 maart 21.00: Surprise DJ in eetcafé de Meiden, carnavalsborrel in café de Korenbeurs en hollandse pre-carnaval party met Kees Ruud in Eetcafé Oriënt Express. Vrijdag 4 maart 13.15: Schoolcarnaval in de Jeugdhoeve. 18.4.5: Limonadebal en bonte avond in ca fé de Korenbeurs. Playbackshow en prijs- kleuren voor de jeugd. 20.30: Jéugdcarnavalsbal in de Jeugdhoe ve, carnaval met buikdanseressen in eetca fé Oriënt Express, Teendance in Kiekieris en duwere jóngprenbal in café De Koren beurs. De carriavalsdienst is niet meer weg te denken in Kwadendarnme. Zaterdag 5 maart 10.00: Bouwersontbijt in de Korenbeurs. 14.00: Opstellen voor de kinderoptocht op het Zwarte Plein. 14.30: Vertrek kinderoptocht. 15.15: Kinderbal in de Jeugdhoeve. 16.45: Prijsuitreiking kinderoptocht. 18.00: Carnavalsbuffet in de Korenbeurs. 20.30: Jeugdcarnavalsbal in Jeugdhoeve. 21.00: Intrede van de Prins en zijn gevolg in de Jeugdhoeve als start van de kroegen tocht. Carnaval in De Geveltjes, Kiekieris, de Korenbeurs, Oriënt Express en De Mei den. een paar vrolijke liederen bij!" Kenmerk varj de carnaValsmis is natuurlijk dat iedereen verkleed naar de kérk komt. „Jong en oud komèn naar zo'n viering toe", zeggt de pastoor. „De wat vlottere kerkliederen spreekt de jeugd aan. De kerk zit dan ook helemaal vol. Ik vind het belangrijk dat de kerk ook jongeren van ons ddrp aan- dbor Frank van Cooten e traditionele carnavals- I J 1 dienst een week voor het JL~y leutfeest is niet meer weg te denken uit Kwadendarnme. ïn het godshuis zijn echter geen car navalskrakers te horen. „Het heilige blijft heilig", zegt pas toor Paul Verbeek. „Wel zitten er In multifunctioneel centrum De Spinne in de Goese Polder was er zaterdag carnavalsdisco als voorloper op het 'echte' leutfeest. foto Ronald den Dekker ABONNEE VOORDEEL Alstublieft! Een spaarzegel voor uw gratis dagentree voor Thermae 2000 in Valkenburg aan de Geul. Knip hier uw spaarzegel uit! Vraag een spaarkaart aan via www.pzc.nl/spaaractie. Spaar kaart vol? Stuur deze in een vol doende gefrankeerde envelop voor 31 maart 2011 naar: Ticketsplus BV, o.v.v. Spaaractie Thermae 2000 Baronielaan 87,4818 PC Breda U ontvangt vervolgens per e-mail een unieke code. Hiermee kunt u uw gratis dagentree tussen 1 april en 30 november 2011 verzilveren. Deze actie is alleen geldig voor abonnees met een door lopend abonnement en loopt van 9 februari tot 1 april. Maximaal 1 spaarkaartbestelling per emailadres. Deze actie is alleen geldig bij een volledig Ingevulde spaarkaart en niet in combinatie met andere acties. In de De Jongestraat is dezer dagen zelfs een bakkerij' gevestigd. thermae

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 26