Colofon Dries ter Weijden A.C. Wielemaker Ad Jan Woestenburg lllensenlinq.nl dinsdag 1 maart 2011 familieberichten 133 w Enige en Algemene Kennisgeving Diep verslagen zijn wij, dat na weken van hoop en vrees, is overleden mijn lieve zoon, onze broer en oom Johannes Schrier Hans A Middelburg, 5 oktober 1954 t Antwerpen, 27 februari 2011 Middelburg: C. Schrier-Simpelaar Koudekerke: Ineke'en Eddy Marjolein, Lisanne Middelburg: Ronald en Mascha Correspondentieadres Meestoof 17 4331 VD Middelburg Wij nemen in besloten kring afscheid van Hans. Er is een einde gekomen aan haar lange leven. Wil Sweere-Roding Rheden, 18 januari 1920 Zierikzee, 26 februari 2011 Ze is ons zo dierbaar geworden, we zijn verdrietig om het definitieve afscheid. We zullen onze moeder en schoonmoeder, oma en overoma erg missen. Door haar markante persoonlijk heid heeft zij zich voor altijd in onze herinnering genesteld, en in die van vele anderen. Weduwe van Chiel Sweere sinds 9 april 1994, schoonjmoeder en (over)oma van Arnhem Cees en Rini Eindhoven Johannesburg Amsterdam Haarlem Maria en Bob Bergen op Zoom Ine.en Adriaan Renesse Haaksbergen Jacqueline f We hebben de gemeenschap van bewoners en medewerkers van afdeling Zandplaat, verpleeghuis Cornelia Allevo te Zierikzee, voor altijd in ons hart gesloten. correspondentieadres Boedapeststraat-28 2034 CZ Haarlem email marvanz@dds.nl Op donderdag 3 maart gedenken we haai' leven tijdens een Eucharistieviering in de St. Willibrorduskerk, Hoge Molen straat 86 te Zierikzee, aanvang 11.30 uur. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in het Parochie centrum. Om 15.00 uur nemen we afscheid in crematorium "Zoomstede", Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Ook daar kunnen we elkaar nog ontmoeten. Stijn en Linda V Claartje en Reinier Isanne* Michiel V Annemieke en Patrick Erik en Angelique Susanne en Robert Na jaren van afnemende gezondheid, is zacht en kalm overleden, mijn vrouw, moeder en oma Maria J.P. Weijberg - van Oorschot in de leeftijd van bijna 88 jaar. P.J. Weijberg Leny en Hans Liane en Erwin Vlissingen, 22 februari 2011 Weyevlietplein 5 De crematieplechtigheid heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Weyevliet voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Gerbrandystraat 142 4384 NL Vlissingen Op vrijdag 25 februari is overleden *Amsterdam, 22 april 1929 ledereen die Dries een warm hart toe draagt is welkom bij de begrafenis op donderdag 3 maart om 14.30 uur op de Noorderbegraafplaats, President Rooseveltlaan 766 in Vlissingen. Zoveel jaren was je uit ons leven weg.. En toch altijd zo dichtbij.. Dat weet jij.. Vele jaren gewerkt met jou in de Oude Zeef Haamstede. Marjoke en Clemens... Noordgouwe Met verslagenheid heeft SVRZ kennisgenomen van het overlijden van De heer J.A.W. Woestenburg De heer Woestenburg is vele jaren voorzitter geweest van de cliëntenraad SVRZ locaties Borsele en de cliëntenraad Dijkstede. Daarnaast heeft hij diverse andere functies bekleed binnen SVRZ locaties Borsele ten behoeve van de cliëntenzorg. We bedanken hem voor alles wat hij voor SVRZ locaties Borsele heeft betekend en wensen de familie veel sterkte toe. Namens de cliëntenraad en directie SVRZ Guus van Hogendorp, voorzitter cliëntenraad Rien Heijboer, directie SVRZ Dick Gorsse, locatiemanager SVRZ locaties Borsele Na een lange ziekte is overleden onze inspirerende voorzitter Wij zijn hem veel dank verschuldigd en zijn in gedachten bij zijn vrouw Jos en zijn kinderen en kleinkinderen Bestuur en leden KBO afd. Heinkenszand Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Dank u wel dat u blijk van uw medeleven heeft gegeven na het overlijden van onze lieve tante Helena Pieternella de Korte-van der Voorde Het heeft ons goed gedaan. Addie Eversdijk-Pouwer Jaap Eversdijk, in herinnering Vincent Judith en Remko Jacqueline Pouwer Ronald en José de Korte Kortgene, maart 2011 ffeteniorkini 1-3-1991 1-3-2011 Lieve mam Elke dag nog steeds een groot gemis Anne 'amii.ftericliten Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar opwww.mensenlinq.nl Meer informatie opwww.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 33