DyarJailari Nico Jongepier Marijke Plasman 32 Ifamilieberichten dinsdag 1 maart 2011 (Hens0nlinq.nl Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje. En alle beetjes die je stierf, 'tis vreemdmaar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt ik ben wat moe. Maar op een keer dan ben je aan je allerlaatste beetje toe. Strijdbaar van de wieg tot het graf Je hebt je letterlijk doodgevochten Mijn steun en toeverlaat, onze allerliefste mama en onvergetelijke oma J.E.J.M Boddaert-de Bruijn Jacqueline t Vlissingen 27 februari 2011 ■ft Roosendaal 3 april 1952 Vlissingen: René Boddaert Dronten: Yvette V en Cor Roos Sofie Oost-Souburg: Brigitte en Paul Fleur Madelief Vlissingen: Alain en Marlies Rosenburglaan 2364385 JM Vlissingen. De kerkdienst zal gehouden worden op vrijdag 4 maart om 12.30 uur in de Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 106 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden om 14.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is het de wens van Jacqueline om samen met jullie een borrel te drinken in Van der Valk Hotel, Paukenweg 3 te Middelburg. "Kom zo als u bent" Wij hebben ons best gedaan om iedereen te bereiken. Mochten wij daarin niet geslaagd zijn bent u toch van harte uitgenodigd Dertien jaar lang hielp zij in onze winkel. Te vroeg kwam er een eind aan het leven van Jacqueline Boddaert Wij wensen René, kinderen en kleinkinderen alle sterkte toe met dit grote verlies. Jan en Jannie Serier Koudekerke Met droefheid hebben we kennis genomen van het overlijden van onze schoonzuster en tante Bep van den Broeke-Tapperwijn Middelburg: Jo en Nellie van den Broeke-Labeur Middelburg: Nel Hubrechsen-van den Broeke Nieuw Zeeland: Chris en Nancy van den Broeke-Smith neven en nichten Hij die op de troon zat zei: "Zie, alles maak ik nieuw Openb. 21:5 Wij hebben afscheid genomen van mijn zeer geliefde moeder en van onze lieve schoon-)zuster Jozina Pardoen weduwe van Meeuwis Dieleman in de gezegende leeftijd van 98 jaar. Amsterdam, 19 mei 1912 Zierikzee, 26 februari 2011 "Ik had het leven lief" Zierikzee: }osje Dieleman Driehuis: Geer en Annie Pardoen-Rademakers Houten: Hannie Vermeer-Pardoen Australië: Gerrie Pardoen-Meyer Correspondentie-adres: Vlakestraat 35 4301 XJ Zierikzee Donderdag 3 maart is er vanaf 10.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren in de zaal van de Thomas- kerk aan de St. Domusstraat 35 te Zierikzee. De dienst van Woord en gebed voor familie en belang stellenden zal aansluitend, om 11.00 uur gehouden worden, waarna de begrafenis omstreeks 12.00 uur zal plaats hebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee. Hierbij zeg ik de medewerkers van Allévo verpleeghuis "Cornelia" van de afdeling Schelphoek, het Grand Café en de aktiviteitenbegeleiding hartelijk dank voor de goede en vertrouwde zorg voor mijn moeder, ook medisch, die eraan bijdroeg dat het er voor ons voelde als een verlengstuk van ons huis. Josje Dieleman Stemmen verflauwen, beelden worden vager. Wat blijft en blijven zal is de herinnering, be warmte daarvan vandaag, morgen, alle dagen. Met veel verdriet geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze fijne pa en trotse opa Nico Jongepler c 09-06-1944 t 26-02-2011 Wat zullen wij hem missen. Hannie Jongepier-Markusse Elma en Frank Gino Mariska en Abe Emma Joep Niels Gargonstraat 22 4353 CC Serooskerke De herdenkingsdienst vindt plaats op donderdag 3 maart om 12.30 uur in de Petruskerk, Ds. van Wouwestraat 41, Serooskerke. Aansluitend is er gelegenheid ons te condoleren in de kerk. De crematie zal in familiekring plaatsvinden. Hij kende ons niet meer wij hem des te beter Na een laatste moeilijke levensperiode hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer en zwager Simon Jongepier en Nellie de Jager Leintje en Jelte Hornstra-Jongepier Loe en Jannie Jongepier-Louwerse Suus en Piet Aarnoutse-Jongepier Kees en Heieen Jongepier-van Leerzem Nellie Jongepier en Corrie van Ee Janny en Charles Wiessner-Jongepier Piet en Nel Jongepier-Verstraate Joost Jongepier Veere, 26 -02-2011 Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zwager Nico Jongepier Wij wensen Hannie, Elma en Frank, Mariska en Abé, Niels en de kleinkinderen heel veel sterkte nu en in de toekomst. Piet en Matty Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van onze altijd vriendelijke buurman Nico Jongepier Wij wensen Hannie, kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Marret en Piet Filius Wilma en Kees Groene veld Jannie en David Kodde Arjan Koole Betsy Ludikhuize Leiny en Andries Meulenberg Gonnie en Peter Sanderse Jannie Sturm Gerlinda en Jaap van de Velde Suzette en Gerard de Visser Adrie en Kees de Visser Hanny en Govert Vogel Koos Willeboordse Janke en Arno van Winkel en kinderen Serooskerke, 28 februari 2011 Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van Al jarenlang vrijwilligster met een opmerkelijke en enthousiaste inzet bij de theatervoorstellingen en als begeleidster van straatartiesten. Wij zullen haar missen. Familie en vrienden wensen wij sterkte. Medewerkers en vrijwilligers, De Cultuurwerf, Vlissingen heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzondere man we hebben lang van hem mogen genieten na alle fijne jaren die wij met hem hebben gehad geven wij u met verdriet kennis van het overlijden van onze lieve pap en opa Arnold Kees van der Sluijs (Nol) weduwnaar van Maria Slabber Lid in de Orde van Oranje-Nassau Drager van het Ereteken voor Orde en Vrede geboren 7 mei 1927 Den Helder overleden 27 februari 2011 Middelburg Vlissingen: Karia Cracau-van der Sluijs Sal Cracaü Yardo Deventer: Etina van der Sluijs Ritthem: Marja Droste-van der Sluijs Gérard Droste Waddinxveen: Liana van der Sluijs Holger Gerschau Correspondentieadres: De Ruyterstraat 59, 4371 BB Koudekerke U kunt afscheid van hem nemen op woensdag 2 maart van 19.00-19.30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20,4382 NA te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 4 maart om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3,4337 PB te Middelburg. Na de plechtigheid is er de mogelijkheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in het eerder genoemde uitvaart centrum te Vlissingen. Een bloemetje is welkom Geen rouwkleding Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn zwager en onze oom Arnold Kees van der Sluijs echtgenoot van Maria Slabber t Johanna Bakker-Slabber Jan Arend Bakker t Bernard Patricia Koen Wendy Mark Hélène Karla& Wilfred Achterneefjes- en nichtjes Schoonbroer, ik zal je missen. Je schoonzus Nol van der Sluijs Rust zacht P.H.L. Droste-Schroen Vlissingen, 27 februari 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32