EGYPTE NIJLCRUISE IS NU SUPER VOORDELIG EEN \€100 Nijicruise - Egypte Classic 4*/s*/5*deiuxe awww.corendon.nl of 023-751 06 06 m Corendon Boek Vol Pension nu^ met vertrek na 1 mei 2011 en ontvang korting per boeking top ons totale Egypte aanbod vanaf Dag-tot-dag programma Egypte...De schoonheid van het landschap, de vriendelijkheid van de bevolking, de originaliteit van de beschaving en de rijkdom van de kunstschatten kan niemand onver schillig laten. Een Nijicruise is dé manier om Egypte met al haar schatten te ontdekken en is een ervaring om nooit te vergeten. Belangrijke hoogtepunten van deze cruise zijn de Horus Tempel in Edfu, de tempels van Karnak en Luxor, de stad Luxor (een waar openluchtmu seum) en de graven in de Vallei der Koningen. Ga met ons mee op een 8-daagse ontdekkingsreis over de mystieke Nijl. Rondreis is inclusief: 7 nachten cruise op basis van volpensiori. Begeleiding van een Nederlandsr of Engelstalige gids Alle transférs Retourvlucht de luxe Dag 7: Vroeg in de ochtend naar de westzijde van dë Nijl. U brengt een bezoek aan de vallei der Koningen met vele graven van oude farao's, de tempel van koningin Hatsep- sut, die de enige vrouwelijke farao van betekenis is geweest en de Kolossen van Memnon. Mocht u na deze indrukwekkende dag nog niet genoeg gezien hebben dan heeft u in de avond ook de mogelijkheid om mee te gaan naar Luxor (facultatieve excursie) voor een sound light show in de Luxor tempel. Bij deze indrukwekkende show wordt de geschiedenis van de oude Egyptenaren op een leuke manier gepresenteerd aan het publiek. In de vorm van een licht show wordt liet verhaal verteld van de farao's en de tempels die zij achterlieten Een show die u zeker niet wilt missen. De show duurt ongeveer een ander half uur. Dag 1: Na aankomst op de luchthaven van Luxor ontmoet u de reisleiding en gaat u naar de kades van Luxor (het grootste openluchtmuseum van de wereld). U checkt in aan boord van uw boot. Dag 4: U bezoekt vandaag de lage Aswandam uit 1902, en de Hoge Aswandam, een van de grootste en indruk wekkendste stuwdammen ter wereld. Vervolgens per kleine bóót naar de Philae tempel, schitterend gelegen op een eiland in de Nijl. Vervolgens zullen we een tocht per Felouka, een traditionele Egyptische zeilboot, maken over de Nijl met een bezoek aan Lord Kitschner eiland, waarop zich schitterende botanische tuinen bevinden. Dag 2: Vandaag brengt u een bezoek aan de Kamak b Luxor tempels. De tempel van Luxor ligt midden in de huidige stad. Het is een van de best bewaard gebleven tempelcomplexen uit de Egyptische oudheid. De tempels van Kamak zijn één groot museum en het grootste religieuze bouwwerk in de wereld. De reis wordt voortgezet naar Edfu. Dag 5: In de ochtend heeft u uw tijd vrij te besteden. Of u heeft de mogelijkheid om Abu Simbel te bezoeken. U kunt na een heerlijk ontbijt zonnen, lezen of, genieten van alle vergezichten terwijl de boot koers zet richting Kom Ombo. In de middag zult u een bezoek brengen aan Kom Ombo en diens tempel. Deze tempel is feeëriek verlicht (afhankelijk van aankomsttijd kan het nog licht zijn) en zal een onvergetelijke indruk bij u achterlaten Dag 3: Na het ontbijt brengt u een bezoek aan de Horus Tempel m Edfu, een van de best bewaarde tempelcom plexen uit de oudheid. Na het bezoek aaa Edfu heeft u de lunch aan boord en kunt u in de middag genieten van het uitzicht vanaf de boot over de oevers van de Nijl. De boot vaart door naar Aswan. Dag 8: Na een week vol hoogtepunten vertrekt u vandaag per bus naar de luchthaven van Luxor voor de vlucht naar Nederland. Dag 6: Na een aantal dagen waarop u vele indrukken heeft opgedaan volgt vandaag een dag van rust. Een heerlijke dag op de boot. We varen richting Luxor. Aankomst in de loop van de dag. VLIEGVAKANTIES Prijzen zijn gebaseerd op 2 pers. bezetting voor 8 dagen, exclusief evt. weekend-, of vakantietoeslag. Druk- en zetfouten voorbehouden

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 76