s ortl37 Arnemuiden blijft in titelrace De Stormvogel klimt op de ranglijst na zege TAFELTENNIS Ploeg houdt koploper Bijmaat in het vizier Volleyballers WS'92 doen goede zaken Winst voor vrouwen van Smerdiek maandag 28 februari 2011 W B ma, ymBz&sssm wzssz&m msz&ssBs^mmssmmsm mamss z^ss^mmssBmmsmmmzmssB&mmBmmzssB&isi m m& rr-* - sa =u &&sssswBgg^gmmmsmmssmMmtmssmssBa& door Peter van Kouteren door Merlijn van Dierendonck ARNEMUIDEN - De tafeltennissers van Arnemuiden hebben hun goe de start van de voorjaarscompeti tie opnieuw kunnen bekronen met een overwinning. In eigen huis werd er met 7-3 gewonnen van Shot '65 uit Zwijndrecht. Ondanks de winst waren Frank Boute, Mare Hackenberg en Riny Kasse enigszins ontevreden over de uitslag. Er werd immers toch te gen de rodelantaarndrager van de competitie gespeeld, op papier dus een makkelijke wedstrijd. Van te voren hadden we toch wel op meer punten gehoopt." De teleur stelling was wel te proeven in die opmerking van Mare Hackenberg. „Want je moet hier gewoon met 9-1 winnen", voegde Frank Boute daar nog eens aan toe. „Het was niet goed. We hebben te passief ge speeld. Riny staat in zijn eerste par tij met 2-0 voor in games, die had den we gewoon moeten pakken. Dan praat je over 9-1, wat normaal is." Toch begon de wedstrijd voor Ar nemuiden niet eens zo slecht. Frank Boute en Mare Hackenberg wonnen allebei hun eerste partij met 3-0 en zorgden voor een 2-o-voorsprong. Riny Kasse had een mindere start. In zijn partij te gen Han Geluk gaf Kasse een soe vereine 2-o-voorsprong weg en ver loor de partij met 2-3. Ook het dubbelspel ging verloren. Het duo Boute/Hackenberg ver loor met 1-3 van de combinatie Vink/Geluk. Het dubbelspel had ei genlijk niet verloren hoeven gaan. De games werden allemaal net met twee punten verschil verlo ren. Hackenberg: „Het was alle maal net aan. We kwamen zelf niet zo goed aan spelen toe." Door de winst in het dubbelspel trok Shot '65 de stand weer gelijk: 2-2. Die stand was een redelijke dom per voor de thuisclub, omdat het duel een uitgelezen mogelijkheid was voor Arnemuiden om een gro te zege binnen te halen en daar door in te lopen op koploper Bij maat. Toch wonnen de drie teamleden van Arnemuiden allemaal hun tweede partij en brachten zo de stand op 5-2. Shot '65 deed nog wel wat terug VLISSINGEN - De volleyballers van WS'92 herstelden zich knap van de nederlaag tegen Voorwaarts. De Vlissingers wezen in een recht streeks duel concurrent Goirle met 3-1 terug. Met nog zes duels voor de boeg heeft WS'92 vijf punten achterstand op koploper Rowi. De vrouwen van WS'92 maakten het koploper Gepidae knap lastig. De Zeeuwse vrouwen haalden een 2-0 achterstand op, maar moesten daarna toch buigen voor de num mer één van de promotieklasse. WS'92-Redkey Goirle 3-1 (25-22, 16-25, 25-18, 26-24): Een echte top per tussen de nummers twee en drie van de ranglijst. WS'92 speel de erg geconcentreerd en had ten opzichte van de bezoekers meer aanvalskracht. Bovendien hadden de Vlissingers blokkerend een goed antwoord op de Brabantse aanval. In een hoogstaand duel bestookte de thuisploeg de opponent van het eerste tot het laatste fluitsig naal met een lastige opslag. In een zinderende slotfase trok WS'92 aan het langste eind. Gepidae-WS'92 3-2 (25-12, 25-15, 23-25, 21-25, 15-9): Een wedstrijd met twee gezichten. Een uitste kend serverend Gepidae kwam flit send uit de startblokken en was in de eerste twee sets heer en mees ter. Keihard werkend en met een sterk collectief vocht WS'92 zich daarna knap terug in de wedstrijd. Het leidde tot twee setzeges op rij en een noodzakelijke vijfde set. Een aanvechtbare beslissing van de scheidsrechter (in het voordeel van de thuisploeg) brak het Vlis- singse verweer. Riny Kasse wil graag met Arnemuiden kampioen worden. via. Han Geluk. Het voormalig jeugdtalent uit Zwijndrecht won zijn laatste partij met 2-3 van Mare Hackenberg. Geluk bezorgde zijn team daardoor een laatste stro halm om nog een gelijkspel te be halen. Maar toen Riny Kasse in zijn laatste partij invaller Levent Akkaya met 3-1 versloeg, was het voor Arnemuiden slechts een kwestie van uitspelen. Kopman Frank Boute mocht het karwei af maken en won met 3-0 van Koen Vink, wat een 7-3-overwinning op leverde voor de thuisploeg. Omdat concurrent Bijmaat ook met 7-3 won, en dus wat punten morste, blijft het verschil tussen beide ploegen één punt. En laat de volgende wedstrijd van Arnemui den nou net tegen Bijmaat zijn. Boute: „We hebben alles nog in ei gen hand. Als we van Bijmaat ge woon winnen, dan is er niks aan de hand, dan word je gewoon kam pioen." Toch vindt Boute dat het kampioenschap op de tweede plaats moet staan. „Het is een vriendenteam, en dat moet voor op staan. Of er nou partijen wor- foto Ruben Oreel den verloren door Marc, Riny of ik, dat is dan jammer, we hebben ons best gedaan en that's it. We willen wel kampioen worden, maar wel met veel plezier." Arnemuiden - Shot '65 7-3: Frank Bou te - Levent Akkaya 3-0, Mare Hacken berg - Koen Vink 3-0, Riny Kasse - Han Geluk 2-3, Frank Boute/ Mare Hacken berg - Koen Vink/ Han Geluk 1-3, Mare Hackenberg - Akkaya 3-0, Frank Boute - Han Geluk 3-0, Riny Kasse - Koen Vink 3-1, Mare Hackenberg - Han Ge luk 2-3, Riny Kasse - Levent Akkaya 3-1, Frank Boute - Koen Vink 3-0. SINT-MAARTENSDIJK De vrouwenvoetbalploeg van Smer diek is zaterdag dankzij een 4-3-ze- ge op RWH twee plekken geste gen op de ranglijst. Het elftal was de bovenliggende ploeg, maar kwam eerst nog op achterstand. Trainer Wim Scherpenisse kon in de slotfase opgelucht adem halen toen Anne Hage Smerdiek op 3-3 bracht en Tina Dujakovic de win nende goal maakte. door Ko Mechielsen VLISSINGEN - De waterpoloërs van de Stormvogel hebben zaterdag de lastige uitwedstrijd bij DBD knap met 4-12 gewonnen. De Vlissin gers zijn na het verlies van De Schelde nu over de ploeg uit Ter- neuzen heen op de ranglijst. De Stormvogel 2 won met 5-10 bij Arethusa 2, terwijl De Stormvogel 3 niet kon stunten bij De Zuidwest hoek. De vrouwen van de Storm vogel verloren met 7-5 bij Bruns- sum. DBD-De Stormvogel 4-12: Nadat de thuiswedstrijd tegen DBD wat uit de hand was gelopen, werd er een beetje angstig uitgekeken naar de wedstrijd in Best. De Stormvo gel speelde echter vanaf het begin een goede wedstrijd en wist met een dubbele midvoordekking de angel uit de aanval bij DBD te ha len. De Stormvogel nam een 1-3-voorsprong. Toen Jeroen Piek met een schitterende treffer de 1-4 binnenschoot leek De Stormvogel de wedstrijd snel te beslissen, maar DBD liet zich niet zomaar wegzetten en kwam sterk terug: 4-6 halverwege de wedstrijd. In de derde periode had De Stormvogel verdedigend de boel sterk op de rit, want er werd niets weggege ven terwijl de Vlissingers zelf uit liepen naar een 4-9-voorsprong. Het verzet van DBD was gebroken en De Stormvogel kon in de laat ste periode het spel doorzetten en won verdiend met 4-12. Scores De Stormvogel: Robin Juranek 3, Sjoerd Leijnse en Boy Dirksen 2 en Jordy de Nood, Jeroen Piek, Martijn Me chielsen, Jasper Rouwertdal en Lennart Swennen allen 1 maal. Arethusa 2-De Stormvogel 2 5-10: De reserves van de Stormvo gel speelden tegen Arethusa 2 een goede wedstrijd die vanaf het be gin door de Vlissingers werd gedo mineerd. Na 1-3 werd het in de tweede periode nog even span nend, maar Arethusa 2 zag een strafworp door de Vlissingse keeper gestopt worden en uit een snelle aanval werd het daarna 2-5. Daarna kwam de zege niet meer in gevaar. Scores De Stormvogel: Pim Bekkers 4, Cheyenne van Berkel 3 en Jaap Boven- dorp, Dennis van de Ketterij en Sjakko Bekkers allen 1 maal. De Zuidwesthoek-De Stormvo gel 312-5: Tegen koploper De Zuid westhoek speelde De Stormvogel 3 een erg goede eerste periode waar in het wel met 2-1 achter gekomen was. Er volgde een goede tweede periode van De Zuidwesthoek dat uitliep naar een 5-1-voorsprong halverwege de wedstrijd. Die ach terstand kwam de Stormvogel niet meer te boven. Scores De Stormvogel 3: Robin Breel en Henk Riemens 2 n Dennis Roder- mond 1 maal. Brunssum-De Stormvogel 7-5: De Vlissingse vrouwen hadden een slechte start en keken snel te gen een 2-0-achterstand aan, maar uit een strafworp werd de 2-1 ge maakt waarna het opnieuw Bruns- sum was dat scoorde 3-1. De Stormvogel miste te veel kansen maar kwam wel op 3-2. Nadat de keepster van Brunssum was wegge stuurd werd er opnieuw gemist en waren het de Limburgse vrouwen die op 4-2 kwamen. Het bleef wel spannend maar ook in de derde periode miste De Stormvogel veel kansen: 5-2. In de laatste periode kwam de Stormvogel door goed spel op gelijke hoogte: 5-5. Bruns sum trok uiteindelijk toch aan het langste eind. Scores De Stormvogel: Joyce Piek en Tamara Flore 2 en Veronique Schroe- vers 1 maal.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 71