Aardenburg loopt tegen tweede Steen laat dure punten liggen 321 sport Voor de tweede keer dit seizoen verliest Aarden burg thuis van een ploeg uit Dordrecht. Na RCD Punten coverde Aardenburg na wint ook EBOH in West Zeeuws-Vlaanderen. daarmee de zevende plaats in. Veraart opvolger van Telussa bij Sluiskil Nuttige overwinning Vlissingen op RKJW Cadzand gaat zwaar onderuit tegen ZSC'62 Hoek 2 heeft veel moeite met LRC 2 Weer eens punt voor Terneuzense Boys 2 Stem op de sportstelling www.pzc.nl/sport TWEEDE KLASSE ZONDAG zestien duels. De ploeg neemt maandag 28 februari 2011 SLUISKIL Rudy Veraart traint met ingang van het komend seizoen de eerste selectie van voetbalclub Sluiskil. De 63-jarige IJzendijkenaar volgt bij de zondag-vierdeklasser Paul Te lussa op, die naar FC Dauwendaele vertrekt. De keuze voor Veraart is niet zo verrassend, omdat hij dit seizoen bij Sluiskil als assistent van Telussa werkt. Veraart zit al 25 jaar in het trainersvak en was eerder trainer van Aardenburg, Hontenisse, Schoondijke, IJzendijke, Cadzand, Groede, Graauw en Corn Boys. VLISSINGEN Zondag-eersteklasser Vlissingen boekte gisteren een nuttige 1-0-ze- ge op RKJW. De winnende treffer kwam na een kwartier op naam van Davy van Geersdaele. De ploeg van trainer Roy Hendriksen staat nu op de vijfde plaats. Vlissinger Denny ter Steege zag voor de tweede keer in korte tijd rood. Hij ging verhaal halen bij RK- JW'er Roland Vrolijk die de bal binnenhield en verder speelde. Dit terwijl Vlissingen de bal wilde uit trappen na een blessure van Yous- sef Ahrouch. SLUIS ZSC'62 heeft zijn grootste zege van het seizoen geboekt. Slachtoffer werd Cadzand dat 'thuis' in Sluis met 9-3 onderuit ging. Tot aan rust werd er nauwelijks een schot gelost. Alleen Belal Allas- hqar vond het net voor ZSC. Na de rust schoten de bezoekers met scherp. Arjan Smalheer (3X, waar van twee strafschoppen), Jos Era des (2x), Kasimier Snoek, Kenny Vaes en nogmaals Allasqhar waren trefzeker. Dennis Huijgens vond drie keer het net voor Cadzand. HOEK Hoek 2 had zaterdag veel moeite met de nummer voorlaatst LRC Leerdam 2. De reservehoofdklasser won nipt met 4-3. Nadat de bezoekers een voor sprong hadden genomen, zorgden Sam Devinck en Gert-Jan Hame link voor 1-1 en 2-1. Tien minuten na de hervatting kwam LRC op ge lijke hoogte, maar door treffers van Regilio Pinas en Heywood de Buck kwam Hoek 2 op een 4-2-voor- sprong. Tien minuten voor tijd kwam LRC nog terug tot 4-3. HEERJANSDAM De reserves van Temeuzense Boys mochten zaterdag na twee nipte ne derlagen op rij nog eens een punt aan hun totaal toevoegen. Bij Heer- jansdam 2 sleepte de reservehoofd klasser een 3-3-gelijkspel uit het vuur. De eindstand was tevens de ruststand. Tweemaal kwam Ter neuzense Boys op achterstand, maar twee keer kwam de ploeg te rug, tot 1-1 en daarna tot 2-2. Via 2-3 werd het uiteindelijk 3-3. Voor de bezoekers scoorden Ralph Zegers, Marco Doens en Tim Louwiesse. door Jos van Belzen middelburg - In de vierde klasse A van het zondagvoetbal maakte lijstaanvoerder RIA W. geen fout. Tegen Oostburg werd het 4-0. On danks een 2-o-voorsprong bij rust kreeg Jong Ambon, de nummer drie, het in de slotfase nog moei lijk tegen Hontenisse. Het duel ein digde in 2-1. Clinge werkte tegen Patrijzen tot twee keer toe een ach terstand weg: 2-2. Ook Steen-Bres- kens en Sluiskil-Biervliet leverden geen winnaar op. RIA W.-Oostburg 4-0 (1-0): De bezoekers probeerden het de thuis ploeg lastig te maken door de ruimtes klein te houden. Na ne gen minuten leek deze tactiek al overboord te kunnen, toen Ali Eryürük de 1-0 aantekende. In de rust riep RIA W.-trainer Jean-Pierre Hubregsen zijn ploeg op meer over de flanken te spelen om zo meer ruimte te creëren. Met succes, zeker nadat Salim Ha- midi na een uur voor 2-0 had ge zorgd en Oostburg meer de aanval zocht. Ludovico Cantoro zorgde al snel voor 3-0, waarna Derek de Booij via een fraai ingestudeerde vrije trap de eindstand op 4-0 be paalde. jong Ambon-Hontenisse 2-1 (2-0): In een matige eerste helft profiteerden de Middelburgers van het windvoordeel en liepen zij uit naar een 2-o-voorsprong. Doelpun tenmakers waren fait Tomasoa en Tjaka Pentury. Direct na de rust was er een goede kans voor de be zoekers, die echter niet werd be nut door Tom Rijk. Ook de thuisploeg liet een goede kans liggen. Het werd in de slotfa se nog spannend nadat Pim van Jo- le namens Hontenisse tegenscoor- de. Jong Ambon werd vastgezet op eigen helft, maar de resterende tien minuten leverden geen tref fers meer op. Clinge-Patrijzen 2-2 (0-1): De thuisploeg begon slap aan de wed strijd. Arjan Verburg profiteerde hiervan. Hij opende de score door een persoonlijke fout bij Clinge. Na rust creëerde de thuisploeg een licht overwicht en in de zestigste minuut maakte Peter Drumont ge lijk: 1-1. Vijf minuten later kwam Patrijzen opnieuw op voorsprong door Raymond Rovers: 1-2. Uit een fraaie vrije trap bracht Jochem Marcus zijn ploeg in de 77e mi nuut opnieuw op gelijke hoogte: 2-2. De lat voorkwam in de slotfa se tot twee keer toe dat de Zeeuws-Vlamingen de drie pun ten in eigen huis hielden. Steen-Breskens 1-1 (1-1): Na een goede start die al na vier minuten de openingstreffer opleverde van Sander van Remortele (1-0), ver zuimde de thuisploeg tot twee maal toe om verder uit te lopen. Mede hierdoor kon Kjeld Verschor- re na een halfuur de bezoekers langszij schieten: 1-1. De tweede helft liet een aandringend Steen zien, maat omdat een inzet van Robin Mariman tegen de kruising eindigde en het vizier van vooral Serge Merckx niet op scherp stond, bleef het bij 1-1. Twee dure verliespunten voor Steen, de num mer twee op de ranglijst, Sluiskil-Biervliet 1-1 (0-1): Vroeg in de wedstrijd mocht Timon van der Hooft, ondanks een vlagsig- naal en volgens velen in buiten spelpositie, doorgaan van scheids rechter Loos en de gasten op voor sprong brengen: 0-1. De thuis ploeg ging op zoek naar de gelijk maker, maar die bleef lang uit, ook omdat op slag van rust een inzet van Shegbert van Uijtrecht net voor de doellijn van Biervliet werd weggetrapt. Pas halverwege de tweede helft kwam een aandringend Sluiskil op gelijke hoogte door Randy Zands- tra: 1-1, tevens de eindstand. BERBySTAS Aardenburg-aanvoerder Steven de Croock probeert een tegenstander van EBOH de voet dwars te zetten. Zijn ploeggenoot Bart van den Hemel kijkt op de achtergrond toe. foto Mark Neelemans

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32