colofon c Tscti; (D II)enseniinq.nl De Ui tvaart Informatie Hulplijn maandag 28 februari 2011 familieberichten 121 Niemand weet waarom geluk soms wegwaait... Verdrietig om haar heengaan nemen wij, geheel onverwacht, afscheid van mijn lieve vriendin, onze zus, schoonzus en tante Marijke Plasman Den Haag, t Vlissingen, 14 februari 1950 24 februari 2011 Henk Carel en Jacqueline Koen en Laura Annemiek en Herman Claudia en Anton Fenne, Max Monika Nina, Olaf Maarten Marijke is opgebaard in het mortuarium van zorgcentrum St. Elisabeth, Gasthuisstraat 4 te Halsteren. U kunt hier persoonlijk afscheid van haar nemen op woensdag 2 maart van 19.30 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst vindt plaats op donderdag 3 maart om 14.00 uur in de aula van crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Hierna zullen we Marijke begeleiden naar haar laatste rustplaats op de r.k.-begraafplaats aldaar. Na de begrafenis kunt u de familie persoonlijk condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent uw welkom. Correspondentieadres Faurestraat 42 4611 DJ Bergen op Zoom Wanneer het leven lijden wordt, is sterven een verlossing. En nu is alles dan voorbij, bij ons is slechts de smart. Je bent niet meer aan onze zij, maar wel voor altijd in ons hart. Vol fijne herinneringen aan wie hij was en wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis, dat zacht en kalm van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader en geweldige opa Johannes Adrianus Wilhelmus Woestenburg - Jan - 4- Tilburg, f Heinkenszand, 25 april 1933 26 februari 2011 Heinkenszand: J. Woestenburg-Vette Heinkenszand: Connie en Free Simone en Jacco Romy Rijsbergen: Gerard en Marian Iris Ralph Wij willen huisarts Wolbers en het personeel van ZorginstellingSRVZ heel hartelijk dankzeggen voor de goede begeleiding en liefdevolle verzorging. Kamilleplein 43 4451 LC Heinkenszand Woensdag 2 maart is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid van hem te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst wordt gehouden donderdag 3 maart om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in Ontmoetingscentrum 'De Stenge' gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Verdrietig om haar heengaan, maar dankbaar dat haar lijden nu voorbij is, geven wij u kennis van het overlijden van de allerliefste moeder en omi van de wereld. Teuntje van Raalte Tini Schiedam Hoofddorp 4 juli 1931 25 februari 2011 Marieke en Menno Thomas Christianne Jelmer correspondentieadres: Rosa Spierstraat 173 2135 TS Floofddorp Moeder en omi is overgebracht naar het uitvaart centrum van Dunweg Uitvaartzorg, Achterweg 40 te Hoofddorp, alwaar geen bezoek. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 2 maart om 13-30 uur op de begraafplaats Meerterpen, Spieringweg 1021 te Zwaanshoek. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer op de begraafplaats. 's Avonds zijn er overal sterren, ver weg en dichtbij. Maar allerliefste opa, jij bent de mooiste ster hier heel dichtbij. Lieve opa. fe was fantastisch, we zullen je missen. Simone Iris Romy Ralph Na een gedragen lijden is overleden Jan Woestenburg We zijn dankbaar voor de jarenlange vriendschap die we van Jan mochten ontvangen. fam. J. Almekinders-Abrahamse fam. D. van Belzen-Verschuur fam. W. Brouwer-de Witte fam. F. Koens-van Willegen fam. L. Stouten-Folmer fam. W. de Wilde-van der Slikke fam. J. Zandee-Hendrikse We wensen Jos, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant laten maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Heeft u informatie over terminale zorg? 0800 - 44 44 000 info@scu.nu www.scu.nu Stichting Centrum voor Ultvaartinformabe Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar opwww.mensenlinq.nl Meer informatie opwww.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 21