1 Fer van Hooijdonk 20 I familieberichten maandag 28 februari 2011 fj) iïlensenllnq.nl Verder van de wereld weg elke dag een beetje dichter naar de hemel toe elke dag een treetje. Toon Hermans Verdrietig, maar dankbaar dat zij zolang in ons midden is geweest, geven wij u kennis van het overlijden van onze zorgzame moeder, lieve oma en overgrootmoeder Barbara van den Broeke-Tapperwijn - Bep - sinds 1996 weduwe van Arend van den Broeke I in de leeftijd van 93 jaar. Temeuzen Paula Houterman-van den Broeke Adrie Houterman Nijmegen Ellis en Kees Mciartje Londen (GB) Robin Temeuzen, 26 februari 2011 Correspondentieadres: Hunzelaan 20,4535 GG Temeuzen. Er is gelegenheid om afscheid te nemen op donderdag 3 maart om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna de afscheidsbijeenkomst aanvangt om 14.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Onze speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel van verpleeghuis "TerSchorre", woningD8, voorde liefdevolle en toegewijde verzorging. Ik heb niet alles goed gedaan ook niet alles verkeerd, was ook niet op deze wereld om alles te doen ook niet om alles te laten. Mijn laatste groet is voor allen vooral voor hen die mijn onvolmaaktheid kenden en toch liefhadden. Mily Met groot verdriet, maar ook in diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan Mily Joanna Buskens Malang (Nederlands Indië), t Domburg, 3 januari 1934 25februari 2011 We zijn dankbaar en gelukkig haar kinderen te zijn geweest. Ze blijft in onze herinnering als een liefhebbende en zeer zorgzame moeder en oma. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Buurtzorg, huisarts de heer Stutterheim en dr. Banff er voor de liefdevolle verzorging. Peter en Stephany Sanne en Pieter Stan Manja en Petra Skye Yara Correspondentie adres: Peter Bor Dr. B. Vaandragerstraat 9 4357 CJ Domburg Haar afscheid is op donderdag 3 maart om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na haar afscheid is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Denk niet dat ik weg ben, ik verlaat jullie niet. Vergeet de strijd die ik heb gestreden, ik heb mijn ware gezicht laten zien. Bewaar de laatste dagen.zo was ik, kijk niet achterom, en weet dat ik van jullie heb gehouden. Bijzonder om wie ze was, hebben we op bijna 80-jarige leeftijd afscheid genomen van onze lieve ma, schoonma en oma Anny Bun echtgenote van Jo Crabbe f Hulst: Christiane en Werner Erwin en Denise Tessa en Miquel St. Jansteen: Luciën en Brigit Jelle Nienke Merijn en Dominique Joost en Daniëlle Ester en Patrick St. Jansteen: Rudy en Nancy Jamie en Jamie Eline 25 februari 2011 Korte Bellingstraat 10 A, 4561 EG Hulst U kunt afscheid nemen van ma in familiekamer 1 van DELA, locatie "De Blaauwe Hoeve", Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op woensdag 2 maart van 19.30 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 3 maart om 10.30 uur in de kapel van De Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst, waarna om 12.30 uur de crematie plechtigheid vol'gt in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Na afloop van de uitvaartdienst is er gelegenheid tot condoleren in de kapel. Sterven doe je niet ineens, maar af en toe 'n beetje, en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je, het is je dikwijls zelfs ontgaan, je zegt: ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Verdrietig delen wij u mee dat is overleden onze zorgzame moeder, I schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Maatje Fliers - Vogel sinds 27 juli 1986 weduwe van Adriaan Fliers Arnemuiden, 20-3-1919 Uit aller naam: t Middelburg, 27-2-2011 Nel Elshout - Fliers Frits Elshout Correspondentieadres: Europalaan 64 4463 GM Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 3 maart van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20 in Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 4 maart om 10.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Na afloop kunt u de familie condoleren. Onze dank gaat uit naar verpleeghuis 't Gasthuis in Middelburg, afdeling Bolwerk en Molenwater voor de goede zorgen. Als u geen rouwbrief heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Het gaat niet om het doel, maar om de reis Mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en ouwe opa Ferdinandus Johannes Marie van Hooijdonk -Fer is in de leeftijd van 6 jaar overleden. Netty van Hooijdonk-Lampert Dymphna en Tonny Fernando Leonie en Pieter Guanita en Marco Jennifer Pieter en Henny Wouter en Marcha Jeroen 25 februari 2011 De Cranestraat 6 4301 MJZierikzee Woensdag 2 maart herdenken we zijn leven in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Haven dijk 6, aanvang 15.30 uur. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Wij zijn alle medewerkenden van Allévo Thuiszorg, dagopvang van de "Cornelia" en "Kaaskenshuis" dankbaar voor alle zorg en aandacht. Met droefheid hebben we kennis genomen van het overlijden van mijn broer en onze oom Middelburg Piet van Hooijdonk -Annie, Herman en kinderen -Peter, Yvonne en kinderen gnpp Afscheid nemen is, met dankbare handen, weemoedig meedragen al, wat waard is om niet te vergeten. Intens verdrietig delen wij u mede dat, na voorzien te zijn van het H. Sacrament der Zieken, van ons is heengegaan mijn lieve broer, onze neef en buurman Adrianes Johannes de Jonge in de leeftijd van 83 jaar. A.A. Oosthoek-de Jonge Neven en nichten Familie Goedhart Wij willen alle medewerkers van Hospice 'Het Clarahofje' te Goes hartelijk dankzeggen voor de warme en liefdevolle verzorging. Goes, 25 februari 2011 Correspondentieadres: West Langeweg 1,4453 TA 's-Heerenhoek De uitvaartdienst wordt gehouden donderdag 3 maart om 10.30 uur in de parochiekerk van O.L.V. Hemelvaart te Ovezande. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in dorpshuis 'Trefpunt' te Ovezande gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze buurman Arjaan de Jonge Wij wensen zijn zus veel sterkte om dit grote verlies te dragen. Dag lief omaatje Mevr. H. Kok-van Lieré Ad en Barbara Fam. Wijs Fam. Poelman Fam. van 't Zelfden/Pieterse Marco en Ilse Mevr. J. Goeree Bin Fam. van Oosten Oscar en Annelies Fam. Geldof Ravi, Olaf, Eva Driewegen, 25 februari 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 20