Piet Bil w ff) IHensenlinq.nl maandag 28 februari 2011 familieberichten 119 Ovarisilü/} Geschokt omdat het zo snel ging en intens verdrietig door dit grote verlies hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en onze lieve opa Kees Bakker echtgenoot van Jannie Bakker-Schouten in de leefdtijd van 70 jaar. Wij zijn hem dankbaar voor alle goede zorgen en liefde die wij van hem hebben mogen ontvangen. Hoek: Jannie John en Belinda Saskia, Wesley Jacky en Silvia Eric en Claudia Jason, Manon Terneuzen, 26 februari 2011 Marijkestraat 12 4542 AS Hoek Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op dinsdag 1 maart van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum van Monuta, Bellamystraat 28c te Terneuzen. De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd zal gehouden worden op donderdag 3 maart om 14.00 uur in het crematorium naast het uitvaartcentrum. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Onze speciale dank gaat uit naar alle medewerkers van afdeling A2 van Zorgsaam ziekenhuis De Honte te Terneuzen, voor alle liefdevolle zorgen die hij daar heeft mogen ontvangen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde zwager en oom Kees Bakker echtgenoot van Jannie Schouten in de leeftijd van 70 jaar. Wij wensen Jannie, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte, Biezelinge: Goes: St. Laurens: Biezelinge,26 februari 2011 Corrie Steenepoorte-Schouten Wim Steenepoorte Maja en Michel de Koeijer Isa, Lucas, Robin Jack en Sabine Steenepoorte Vandaag bereikte ons het droeve bericht dat Kees Bakker is overleden. Wij denken met respect aan de plezierige tijd dat we met hem muzikaal en collegiaal hebben samen gewerkt. Wij wensen zijn naaste familie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Het bestuur en leden van Muziekvereniging Sluiskil en Blaaskapel Ein Prosit Ik wil zingen van mijn Heiland, Hoe hij smarten leed. en pijn, Om mij 't leven weer te geven, Eeuwig eens bij Hem te zijn. Bevorderd tot heerlijkheid onze lieve zus, schoonzus en tante Sara Wandel weduwe van Jozias Abraham Basting Zij overleed in de leeftijd van 90 jaar. Zus van: Marianne van Manen-Wandel Barbara Huson-Wandel Nico Wandel Schoonzus van: Suus Verduijn-Basting Piet Verduijn en in herinnering de overleden zussen, broer, schoonzussen en zwagers Neven en nichten Wij willen het personeel en vrijwilligers van Verpleeghuis "DeStelle" bedanken voor de liefdevolle verzorging en aandacht. 25 februari 2011 Verpleeghuis De Stelle, Veerhoeklaan 7, Oostburg Correspondentieadres: Stuerboutstraat 8,4508 AD Waterlandkerkje De rouwdienst wordt gehouden op woensdag 2 maart om 13.30 uur in de SOW Kerk, Dorpsstraat te Breskens, gevolgd door de begrafenis op de gemeentelijke begraaf plaats aan de Ringlaan aldaar. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in de Ontmoeting, naast de kerk. Bij ieder afscheid wordt een herinnering geboren. Salvador Dali Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze lieve vader, schoonvader en opa sinds 4 juli 1981 weduwnaar van Jeanne van Maaren c Heinkenszand 09-01-1929 t Middelburg 23-02-2011 Annemarie en Louis Madeion, Pepijn, Marnix, Tom, Barry en Joep Ruud en Peggy Ruby Correspondentieadres: Troelstraweg 409,4384 GT Vlissingen Onze vader is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 2 maart van 10.45 tot 11.15 uur. Wij nemen om 12.30 uur afscheid van hem tijdens een samenzijn in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer aldaar. Wij hebben ons best gedaan om iedereen te bereiken. Mochten wij daarin niet geslaagd zijn bent u toch van harte uitgenodigd. Wij zijn verdrietig omdat de vader van onze lieve vriendin Annemarie, PIET BIL is overleden. Annemarie, Ruud, Louis, Peggy en kleinkinderen, heel veel sterkte. Yvonne en Hielke Francoise en Hans Angelique en Hans Petra en Ronald Ankie en Joop Moeder zijn is alles geven, zorgen, lijden, liefde en leven. Moeder zijn is alles derven, allesen tevreden sterven. Zij die er altijd voor ons was, is vredig in liefde heengegaan, onze mama en oma Johanna Snoep weduwe van Willem Comelis Brakman in de leeftijd van 93 jaar. Breskens: Koos Brakman t Ina Brakman-Robijn t André en Monika, Lizette, Claudia, Esther, Wouter Wilco en Angelique, Dorien, Martijn Groede: Nelly Brakman t Breskens: Piet Brakman Ineke Brakman-Wolfert Willy f Mirjam en Michel, Manon, Lisann, Mart Ruben t jeska en Chris, Caz, Britte Groede: Marijke Biever-Brakman Jan Bi ever t Mark en Edith, Robin Melissa en Frans, Leroy, Romy, Damien Groede: Willy Brakman t Lewedorp: Ineke de Bliek-Brakman Ron de Bliek Ruben en Mieke, Bram Maaike en Joop, Saar Ellen en Gerwin, Jorne Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van de Hooge Platen, afdeling Boulevard, voor de liefdevolle verzorging van mama Breskens, 25 februari 2011 Correspondentieadres Plevierlaan 3 4511 XC Breskens De herdenkingsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op donderdag 3 maart om 13.00 uur in de S.O.W. Kerk aan de Dorpsstraat te Breskens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Groede. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in voornoemde kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Mevr. J. Brakman-Snoep J. de Bruijne-Snoep J. de Bruijne, in herinnering S.W. Michielsen-Snoep I.P. Michielsen, in herinnering Neven en nichten YQ s* Geschokt hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Alf Jacobs In het verleden was Alf met zijn cafetaria 't Keetje sponsor bij onze jeugdafdeling en nu is hij al ruim 12 jaar sponsor van ons dameselftal. Ook was 't Keetje de ontmoetingsplaats voor spelers en speelsters na afloop van wedstrijden. Vaak werden ook activiteiten bij Alf georganiseerd door diverse elftallen. Wij wensen de familie heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Dameselftal Bestuur en overige leden V.V. Zaamslag j?" Geschokt namen we kennis van het overlijden van onze neef Piet Meliefste We wensen Annelies, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Etten-Leur: Piet en Jopie Meliefste-Bouman Marijke en Cees van der Broek Vlissingen: Peter en Carla Meliefste kinderen en kleinkinderen 25 februari 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 19