loosse Lindhout veredelingsassistent maïs proefveidmedewerker maïs Limagrain BINNENHUISADVISEUR Voorman schilder en Assistent voorman schilder ERVAREN UITVOERDERS CIVIELE WERKEN Werkvoorbereider/planner Verkoper Binnendienst m/v AKKERM ANS^Techniek O JobTrack.nl zaterdag 26 februari 2011 taw*" I 37 Limagrain Nederland is een toonaangevende onderneming in landbouwzaaizaden. Wij veredelen, produceren en verkopen uitgangsmateriaal voor maïs, granen, voeder- en gazongrassen, vlas, peulvruchten en groenbemesters. Vanuit onze moderne faciliteiten in Rilland coördineren wij alle activiteiten voor de Benelux en ontwikkelen wij nieuwe plantenrassen voor Noord-West Europa. We maken deel uit van de Franse Groupe Limagrain, Europa's grootste zaaizaadconcern, met ruim &.000 werknemers en een jaaromzet van meer dan 1 miljard. Meer weten? Kijk op www.limagrain.nl. Op onze veredelingsafdeling hebben wij momenteel de volgende functies vacant: Waaruit bestaan je werkzaamheden Als B-assistent maïs geef je leiding aan een groep medewerkers bij de uitvoering van ons veredelingsprogramma. Onder leiding van de assistent-veredelaar voer je zelfstandig deelprogramma's uit en houd je de administratie bij. Afhankelijk van het seizoen werk je als meewerkend chef op het veld, in de kassen, ben je bezig met het verwerken van de oogst of het voorbereiden van de proefvelden. Ons werkgebied strekt zich uit van Zuid-België tot aan Noord-Denemarken. Je bent tijdens het zaaien, oogsten en verzorgen van de proefvelden regelmatig enkele dagen tot een week van huis. Wat je nodig hebt voor deze functie Je hebt een agrarische MBO-opleiding en bent bekend met werkzaamheden in de land- en tuinbouw. Je hebt verantwoordelijkheidsgevoel, werkt graag in een team en kunt mensen aansturen. Je hebt technische kennis van zaai- en oogstmachines en aanleg voor nauwkeurig werken. Bovendien kun je goed met computers overweg. Kennis van de moderne talen (Engels of Duits) is zeker een voordeel. Waaruit bestaan j^ werkzaamheden In deze functie lever je een belangrijke bijdrage aan ons maïsveredelingsprogramma. Afhankelijk van het seizoen werk je op het veld, in de kassen, ben je bezig met het verwerken van de oogst of het voorbereiden van de proefvelden. Ons werkgebied strekt zich uit van Zuid-België tot aan Noord-Denemarken. Je bent tijdens het zaaien, oogsten en verzorgen van de proefvelden regelmatig enkele dagen tot een week van huis. Wat je nodig hebt voor deze functie Je hebt een agrarische LBO/MBO-opleiding en bent bekend met werkzaamheden in de land- en tuinbouw. Je hebt verantwoordelijkheidsgevoel, werkt graag in een team en hebt aanleg voor nauwkeurig werken. Bovendien kun je goed met machines en computers overweg. Wil je meer weten Bel voor meer informatie over de functie en/of ons bedrijf met Roelf Suk van de afdeling maïsveredeling, tel. 0113 - 55 71 00. Je schriftelijke sollicitatie kun je sturen naar albert.remijn@limagrain.nl of naar Limagrain Nederland BV, afdeling .Personeelszaken, Postbus 1, 4410 AA Rilland. Nederland Joosse Interieurs is een familiebedrijf in de woninginrichting met een geschiedenis van ruim 75 jaar. Met een klein team maken wij interieurs met klassieke en moderne materialen. De nadruk ligt op de klassieke woonsfeer. Van een passende stoel, tafel of lamp tot een complete inrichting. Wij hebben met name aandacht voor het invullen van persoonlijke woonwensen. Om dit te realiseren zijn wij op zoek naar een INTERIEURS www.joosseinterieurs.nl M/V - VOOR MINIMAAL 24 UUR/WEEK De persoon die wij zoeken kan, met een luisterend oor, onze klanten begeleiden in het hele proces tot invulling van woonwensen. Daarnaast is het zijn/haar taak om mee te denken over collectieont wikkelingen en deze inspirerend te presenteren in onze showroom. Wij vragen: - Creativiteit, kennis en interesse in (klassieke) interieurs; - Vriendelijke, servicegerichte houding met inlevingsvermogen; - Beheersing van Duits en/of Engels. Wij bieden: - Een baan van minimaal 24 uur per week, ook op zaterdag; -Vrij op zon- of feestdagen. Bent u diegene die onze klanten inspireert met uw creativiteit? Dan komen we graag met u in contact! Voor informatie en om te solliciteren kunt u zich richten tot dhr. J. Joosse per mail joosse@joosseinteneurs.nl of Langstraat 2, 4341 EE Arnemuiden. Solliciteren kan tot 14 maart 2011. Geen acquisitie schilder - vastgoedonderhoud Lindhout schilder - vastgoedonderhoud staat meer dan een eeuw garant voor vakmanschap, waarbij de kracht ligt in de koppeling van traditioneel ambachtelijk schilderwerk met vastgoedonderhoud in de breedste zin van het woord. Met ruim 80 vakspecialisten en vestigingen in Goes, Terneuzen, Bergen op Zoom en Roosendaal, zijn wij actief in de regio zuidwest Nederland. Voor onze vestiging in Goes zijn wij op zoek naar een Voor deze functie verwachten wij: organisatorische en leidinggevende kwaliteiten ervaring in vergelijkbare functie of werkzaamheden Naast goede arbeidsvoorwaarden is er perspectief voor verdere doorgroei. Tevens bieden wij mogelijkheden voor onderhoudschiiders. Bent u geïnteresseerd en wilt u meer weten, kijk dan op onze website www.lindhout.nl of neem contact op met de heer G. van Tongeren, afdeling personeelszaken. Lindhout schilder - vastgoedonderhoud, Postbus 18014, 4601 ZA Bergen op Zoom 0164-236857 email - info@lindhout.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Mourik n.v in Antwerpen is meer dan 35 jaar een begrip in industrie en civiele bouwwerken, utiliteitsbouw, bodemsanering en industriële dienstverlening. Wegens de constante groei en de uitbreiding van onze projecten zijn wij op zoek naar gepassioneerde en proactieve medewerkers (m/v), die samen met hun projectteam de technische uitdagingen tot innoverende bouwprojecten omzetten. Jouw taak: Als uitvoerder ben je de verantwoordelijke op de bouwplaats en de operationele rechterhand van de projectleider. Je zorgt voor de dagelijkse coördinatie en leiding van de werken, waarbij je zowel de eigen medewerkers (timmerlieden, betonafwerkers, grondwerkers) als de onderaannemers aanstuurt en opvolgt. Je ziet er nauw op toe dat goed werk afgeleverd wordt en dit op het vlak van veiligheid, efficiëntie, kwaliteit en timing. Je vormt een sterke tandem met de projectleider, met wie je dagelijks overleg pleegt. Je werkgebied is Vlaanderen. Profiel: Om voor deze functies in aanmerking te komen, heb je een afgeronde MBO of HBO Civiele Techniek en heb je ongeveer 8 jaar ervaring in het leiden van industriële civiele projecten. Daarnaast kan je met kennis van zaken en goede dossierkennis snel en zelfstandig de juiste beslissingen op het terrein nemen. Mensen kennen jou als een organisator en een echte peoplemanager. Interesse? Stuur je e-mail of sollicitatiebrief met cv naar Mourik n.v., t.a.v. Carl Bux, Groenendaallaan 399, B-2030 Antwerpen. Tel.: +32 (0)3 542 20 40 e-mail: cbux@mourik.be www.mourik.com f j-,^ Sterk in ontwikkeling franderZT Akkermans Techniek is onderdeel van een groothandelsketen met in totaal 12 vestigingen in Zuidwest PEIJL^Groep Nederland. De Van der Peijl Groep biedt werk aan 265 personeelsleden. Er wordt een totaalpakket van 225.000 kwaliteitsartikelen aangeboden op het gebied van o.a. aandrijftechniek, gereedschappen, automaterialen, truckonderdelen, lastechniek, persoonlijke beschermingsmiddelen, reinigingtechniek, compressoren en service werkplaatsen. Wij zijn op zoek naar professionele en gemotiveerde kandidaten voor de volgende functies: Afdeling Service Onderhoud m/v voor onze vestiging Akkermans Techniek te Bergen op Zoom voor onze vestiging Akker mans Techniek te Breda Voor meer informatie over onze vacatures kijk op WWW.techniek.nl Reageren Uw sollicitatiebrief met c.v. kunt u per e-mail versturen naar sollicitatie@techniek.nl óf per brief naar: Van der Peijl Groep, afd Personeelszaken, Postbus 22, 4460 AA Goes. acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 97