toekomst weer zonniger in zeeland 123 rjPin naar evenementen- en beurzencomplex Goes Goes verwijdert brug over westvest Piet Vogelaar Mogelijk toch weer Wakeboardbattle Waterschap beperkt snelheid Muidenweg als je 'm nodig Broden van Zeeuwse bodem VLISSINGEN wÊËÊm,ï H3 Bruinvissen zoeken Schelde op Bij beschikking van de Kantonrechter te Terneuzen d.d. 2 februari 2011 is Dhr. W.J.R. Segers, geboren op 10- 2-1954, wonende te 4504 PK Nieuwvliet, Zeedijk 11, onder curate le gesteld met benoeming van mr. B. Kwakkenbos, kantoorhoudende te 4481 AW Kloetinge, Koningin Julianastraat 2 tot curator. KORTGENE GOES Op de Muidenweg van Wolphaarts- dijk tot voorbij landschapscamping De Heerlykheid mag nog maar zes tig kilometer per uur gereden wor den. Waterschap Scheldestromen heeft de maximumsnelheid ver laagd. Te Krabbendijke stelt het wa terschap nog een verkeersmaatre gel in: het fietspad langs de zuid kant van de Westelijke Parallelweg is voortaan verplicht. zaterdag 26 februari 2011 B Zeelandhallen, 15 oktober 2010: Holiday on Ice. foto Willem Mieras Deze zomer is er kans op weer een Protest Wakeboardbattie op het Veerse Meer. Organisator Jacco Jan sen heeft een subsidietoezegging van de gemeente Noord-Beveland van 6000 euro voor het watersport evenement, dat vorig jaar werd ge schrapt Jansen is in verband met zijn werk voor voetbalclub NAC echter niet zeker of de editie 2011 er wel komt. schappij Libéma, kan er vanuit het centrum beter worden verwezen naar de Zeelandhallen. Ook de fietsroute naar de hallen kan beter worden bewegwijzerd. Daarnaast wil Libéma graag meer mogelijkheden voor gevelreclame. door Luc Oggel GOES - De tijdelijke brug over de westvest in Goes wordt maandag verwijderd. Dat heeft de gemeente gisteren bekendgemaakt/De brug is in september 2006 geplaatst als .oplossing voor het bereikbaar hou den van de winkels aan het Kolve- niershof tijdens de bouw van de parkeergarage aan de Westwal. I Voor het plaatsen van de brug is indertijd gebruik gemaakt van een 1 vergunning op basis van artikel 17 uit de oude en inmiddels afgeschaf te Wet op de Ruimtelijke Orde ning. Zo'n tijdelijk bouwwerk mag maximaal vijf jaar blijven liggen. Dat geldt zowel voor de eigen hal len als voor de bedrijven in het aangrenzende 'leisurecentrum'. Het college van burgemeesteren wethouders gaat na of die wensen kunnen worden ingewilligd, zegt wethouder Loes Meeuwisse Nu de parkeergarage er staat, ziet de gemeente Goes geen reden meer de brug langer te laten lig gen. Er wordt nog onderzocht hoe de langzame verkeersroutes door Goes-West richting de binnenstad moeten worden vormgegeven. Een definitieve brug wordt in dit onderzoek meegenomen. Bewoners van Goes-West en de SP wilden dat de tijdelijke brug zou blijven liggen totdat er een permanente brug is, maar dat kan vergunningstechnisch niet. Goes wil de brug, die 100.000 euro heeft gekost, verkopen. Dat is nog niet gelukt. Hij zal nu worden op geslagen. (WD, economie). Ze is blij dat het met de Zeelandhallen weer de goede kant opgaat, na een zwart 2010. „Wij zagen natuurlijk ook dat het minder goed ging, maar in het laatste gesprek tijdens het be drijfsbezoek waren we aangenaam TEMSE - Bruinvissen hebben weer hun weg gevonden naar de Schel de. Afgelopen week heeft de scheepvaartpolitie er gesignaleerd bij Temse. Sinds lange tijd zijn verrast over de positievere kijk van Libéma op 2011. Er is meer vertrou wen. Het bedrijf geeft ook aan te willen meedenken over citymarke- ting, dat we als gemeente samen met ondernemers momenteel voorbereiden. Dat is ook positief." mssiimmmmmmmmmmmxmmmimtms bruinvissen niet zo ver stroomop waarts de Schelde gezien, twintig kilometer ten zuiden van Antwer pen. Dit zou te danken zijn aan de sterk verbeterde waterkwaliteit. reageer op www.pzc.nl/bevelanden reacties: 579 De brug over de Goese Westvest moet blijven oneens 5 34% KLOETINGE Vier Zeeuwse bakkers bakken brood van geheel Zeeuwse bodem. Het gaat om Van Meijel uit Clinge, Van Oost uit Tholen, Ten Hove uit Nieuwerkerk en Boer uit Kloetin ge. De bakkers maken gebruik van meel dat is gemalen bij Krijger in Renesse; de tarwe is geteeld door Zeeuwse boeren. Vol Zeeuws is de naam van het Zeeuwse brood. Badhuisstraat 49 2-kamer appartement met achtertuin (zuidwesten), vrije achterom en berging in het centrum van Vlissingen. Vraagprijs 119.000,- k.k. SCHULTING www.schulting-partners.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 43