Otto van Bleijswijk M :IW\ I Ellie Bustraan Piet Huijbregtse Gerard Jacob Meesen 38 familieberichten zaterdag 26 februari 2011 (Jl mensenlinq.nl Als met jouw gaan het licht verdwijnt en ons vervult met droefenis, een leven geleefd, het pad ten eind dan rest de ware kracht die liefde is. Annie de Waard-Stouthart echtgenote van Jan de Waard (in herinnering) Vlisssingen 10 februari 1921 Raalte 25 februari 2011 De herinnering blijft aan onze moeder, schoonmoeder, oma en oma-oma, op negentigjarige leeftijd zacht uit het leven weggegleden, omringd door hen die haar liefhebben. Herman de Waard Christine de Waard-Kermarrec Alice Yannick &Loes Jan de Waard Elly Albers Anne-Marie en Amber en Jada Nienke &Menno en Ive Sanne&Anne Suus de Waard Maurice Spiering firn Bud de Waard (in herinnering) Liesbeth de Waard-Roescher Jos Breuring Tim Laura en Maya Anneriek Pascal en Emy Huize Angeli Custodes Correspondentieadres: Bevernel 46,8101 HB Raalte We willen samen met u stilstaan bij het leven van Annie op dinsdag 1 maart om 12.00 uur in het crematorium 'Steenbrugge' te Diepenveen (bij Deventer), Raalterweg 29. Na afloop is gelegenheid om ons te condoleren. Wij zijn Angeli Custodes veel dank verschuldigd voor de liefdevolle verzorging Verdrietig zijn wij door het overlijden van de papa van Luna Ad Wielemaker Wij wensèn Luna, haar moeder en verdere familieleden veel sterkte en liefde toe. Medewerkers en kinderen buitenschoolse opvang Grote Pien Namens het MT en medewerkers Kinderopvang Walcheren, Edwin van Alphen Voor uw blijk van medeleven, ons betoond na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootoma Adriana Wilhelmina Baas-de Kraker willen wij u oprecht dank zeggen. Tannyen Nico Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, februari 2011 Voor al uw blijken van medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve vader en opa Casper van Belzen Willen wij u allen hiervoor oprecht dank zeggen. Namens de Fam.van Belzen Tuindorp 84 4341 CD Amemuiden Vanwege de grote belangstelling is het voor ons bijna onmogelijk iedereen persoonlijkte bedanken. Daarom willen wij op deze manier aUe mensen die bij het afscheid van mijn ma Imm aanwezig waren uit de grond van ons hart dank zeggen voor al het medeleven, de lieve woorden, de vele kaarten en de mooie bloemen. Mede dankzij jullie is het een waardig en bijzonder afscheid geworden. Allen hartelijk dank, namens de gehele familie, Janny van Bleijswijk Oostkapelle Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze (schoon)zus en tante Magda Boonman-Drijdijk willen wij u hartelijk danken. Familie Drijdijk Familie Boonman 26 Februari 2011 Het doet ons erg goed dat u ons zoveel troost, warmte, steun en vriendschap geeft na het overlijden van onze lieve dochter, zus, stief- en schoonzus en tante Namens de familie: Jan en Suus Mol Besuijen Bustraan Vrouwenpolder, februari 2011 De hartverwarmende belangstelling die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk, hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Jozina van den Dries-Boonman heeft ons erg goed gedaan. Het is ons onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken, vandaar dat wij op deze manier onze oprechte dank willen betuigen. Tiny van den Dries Gré en Rob Grootjans Fred Vermaas en Lisette Vergeer Lia van den Dries en Frank Witkam Wolphaartsdijk, 26 februari 2011 Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn innig geliefde man, zorgzame vader,schoonvader en opa Andries van Eenennaam willen wij u hartelijk danken uit aller naam J.J. v. Eenennaam-Goverse Nw. en St. Joosland februari 2011 Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor het meeleven en de belangstelling tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Jozina Maria van Eijkeren-Verdonk J. van Eij keren Kinderen en kleinkinderen Februari 2011 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze stiefvader en opa Cornelis Huibregtse willen wij u hartelijk bedanken. J. Jaspers kinderen en kleinkinderen februari 2011 Voor de vele blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa willen wij u hartelijk bedanken. Uw medeleven heeft ons zeer goed gedaan. Goes, februari 2011 Margriet Huijbregtse - Janse Peter en Marga Kleinkinderen IN PLAATS VAN KAARTEN. Daar het voor mij onmogelijk is u allen persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van meeleven en belang stelling na het overlijden en bij de begrafenis van mijn geliefde man Willem Janse zeg ik u hiervoor op deze wijze hartelijk dank. W. Janse-Verhage Middelburg, februari 2011 - IN PLAATS VAN KAARTEN - Het medeleven dat u betoond hebt na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en trotse oma Josina Hendrika Jobse-van Geenen hebben wij zeer gewaardeerd. Wij betuigen u onze oprechte dank voor uw bezoek, schrijven, bloemen of aanwezigheid bij de crematieplechtigheid. J.K. Jobse Jan Karei en Karin Theo en Prina en kleinkinderen Vlissingen, februari 2011 Voor de vele blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve vrouw, moeder en oma Ria Kole-Mol willen wij u oprecht bedanken. Uw medeleven heeft ons goed gedaan. B.J.A.W. Kole Kinderen en kleinkinderen Vlake, februari 2011 Uw betrokkenheid en vriendschap, betoond na het heengaan van is ons tot bemoediging en steun geweest. Dank daarvoor. Rilland: C.J. Meesen-van Liere Stellendam: Izaak en Jacqueline Bergen op Zoom: Adri en Svetlana Rilland: Thijs en Wilma Klein- en achterkleinkinderen Rilland, februari 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 38