Piet Meliefste 0 rflenseniinq.nl zaterdag 26 februari 2011 familieberichten 137 Woorden schieten tekort door het overlijden van Vader van onze goede vriendin Onze gedachte gaat uit naar zijn vrouw en kinderen Leonie en Eelco, we zijn er voor jullie Wim, Evelien, Tara en Loïs Vincent, Patricia en Owen Erwin, Mariska en Sven Diep bedroefd geven wij u kennis dat, na een ernstige ziekte toch nog onverwachts, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Laurus Nijsse Laus in de leeftijd van 56 jaar. Sterke de Heere ons in dit zware verlies en heilige Hij deze roepstem aan ons aller hart. Burgh-Haamstede: Yerseke: Nieuwerkerk: Dirksland: Yerseke: 's-Gravenpolder: Yerseke: Mariet en Kees Landman-Nijsse Annie en Jan Keurhorst-Nijsse Corrie en Jaap Kik-Nijsse Ina Nijsse Kees en Plonie Nijsse-Ridders Lia en Johan Paauwe-Nijsse Leni en Boudewijn Meeuwsen-Nijsse Neven en nichten 24 februari 2011 Marijkelaan 32 4401 GG Yerseke De rouwdienst wordt D.V. dinsdag 1 maart om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heel verdrietig zijn wij omdat onze lieve Ome Laus is overleden. We zullen hem heel erg missen. Neven en nichten Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze medewerker de heer Laus Nijsse Wij wensen zijn naaste familie, vrienden en kennissen veel sterkte toe met het verwerken van dit, na een ernstige ziekteperiode, toch nog onverwachte verlies. Met respect denken we terug aan de 14 jaren dat Laus met plezier zijn werkzaamheden heeft verricht. Vooral de laatste jaren vond Laus veel voldoening in zijn werkzaamheden als onderhoudsmedewerker op de begraafplaats te Yerseke bij de Gemeente Reimerswaal. Namens het Bestuur, het Managementteam en de Collega's van De Betho Bedroefd en met diep medeleven hebben wij kennisgenomen van het overlijden van De heer L. (Laurus) Nijsse De heer Nijsse was de afgelopen jaren voor de gemeente (gedetacheerd) werkzaam in de groenploeg van Yerseke. Hij was een gewaardeerd collega. Met zijn liefde voor zijn werk heeft hij een belangrijke bijdrage geleverd aan de groenvoorziening, in het bijzonder het onderhoud van de begraafplaats in Yerseke. Als collega en als mens zal hij worden gemist. Onze gedachten gaan uit naar zijn familie en iedereen die in hem een dierbare verliest. De gemeenteraad, het college van burgemeester en wethouders en de medewerkers van de gemeente Reimerswaal Bedroefd hebben wij kennisgenomen dat, na een kort ziekbed, is overleden onze zeer gewaardeerde collega Laurus Nijsse Gedetacheerd medewerker op de afdeling Gemeentewerken van de gemeente Reimerswaal Lau was de afgelopen jaren werkzaam voor de gemeente Reimerswaal. In die jaren is hij een zeer gewaardeerde collega geworden. Zijn werklust en liefde voor het vak kon hij kwijt in het onderhouden van de begraafplaats in Yerseke. Ondanks zijn ziekbed is hij ons toch nog onverwachts ont vallen. Dit voelt dan ook als een groot verlies. Wij wensen de familie en ieder die hem liefhad veel sterkte toe. Groenploeg Yerseke Gemeente Reimerswaal Ons bereikte het droevige bericht dat ons trouwe lid Lous Nijsse is overleden. Wij wensen de familie sterkte toe om dit verlies te dragen. Namens leden en bestuur vogelvereniging Inter-Scaldis te Yerseke Terstond sprak Jezus hen aan en zeide: Houdt moed, Ik ben het, weest niet bevreesd! (Mattheüs 14:27) Verdrietig maar dankbaar voor de goede dingen die we samen mochten beleven, geven wij u kennis dat, na een laatste moeilijke levensperiode, wij afscheid moesten nemen van onze geliefde moeder en oma JOHANNA ROGGEBAND sinds januari 2005 weduwe van WJ. Padmos in de leeftijd van 87 jaar. kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen 24 februari 2011 Correspondentie adres: J.C. Padmos, Volkerakstraat 3 4301 XV Zierikzee Gelegenheid tot condoleren op maan dag 28 februari 2011 van 19.30 tot 20.30 uur in het stiltecentrum van verzorgingshuis "In 't Opper", Dokter de Kockstraat 13 te Bruinisse. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op dinsdag 1 maart om 13.30 uur in kerkelijk centrum Punt-3, Kerkplein 2 te Nieuwerkerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden omstreeks 14.30 uur op de begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd kerkelijk cen trum. Geen bloemen Zij die geen persoonlijke kennisgeving hebben ont vangen, worden verzocht deze advertentie als zoda nig te beschouwen. Heden is ovededen onze schoonzuster en tante Jo Padmos-Roggeband Namens: J. Roggeband-Geldof Neven en nichten Bedroefd maar dankbaar voor de vele goede jaren die wij samen mochten beleven is in de gezegende leeftijd van 92 jaar zacht en kalm van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader, groot- en overgrootvader Simon de Pagter Veere: C. de Pagter-Koppejan Middelburg: Janny en Rinus Niederlangen (Did): Jan en Lisette Kleinkinderen en achterkleinkind 25 februari 2011 4351 RM Veere Sandenburghlaan 4a Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 1 maart van 19.00 tot 20.00 uur in het Uitvaartcentrum H. Jobse, Sandenburghlaan 2a te Veere. De dienst van Woord en gebed zal gehouden worden woensdag 2 maart om 13.00 uur in de Kleine Kerk, Kapellestraat te Veere, waarna aansluitend om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats, Zand- dijkseweg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Korenmaat. Geen bezoek aan huis Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom en Dr. van Tol voor de goede verzorging. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer en oom Simon de Pagter Namens de familie: T. van der Heijden-de Pagter Veere, 25 februari 2011 Heden overleed, na een lang ziekbed, onze geliefde zwager en oom S. de Pagter Grijpskerke: A. Willemse (in herinnering) J. Willemse-Koppejan Ritthem: C.A. Koppejan (in herinnering) A. Koppejan-Roelse Neven en nichten Grijpskerke, 25 februari 2011 Wij hebben vernomen dat onze oud-collega, de heer M. Sanderse op 23 februari 2011 is overleden. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Sociale Verzekeringsbank, Vestiging Breda

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 37