DvsrJailajj - Piet - Piet VV Jaap Lokerse Jaap Ome Jaap Ome Jaap Ome Jaap 36 I familieberichten zaterdag 26 februari 2011 Na een lang en turbulent leven is onze vader en opa P.C. Boogerd op de leeftijd van 92 jaar overleden. Wij zullen je missen. Tiny en Rein (in herinnering) Jeroen Martine Arjan Conny en Gerda Vlissingen, 23-02-2011 Correspondentieadres: Sintekrijnsputje 22, 4661 LN Halsteren Op dinsdag 1 maart is er van 12.30 tot 13.00 uur gelegenheid om afscheid van hem te nemen in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De samenkomst, voorafgaande aan de crematie, zal plaats vinden om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna is gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Wij danken het personeel van Hof Klarenbeek voor hun goede zorgen. Doe de groeten aan allemaal Bedroefd, maar bovenal dankbaar voor de 33 jaar samen, moeten wij afscheid nemen van P.C. Boogerd "07-09-1918 t 23-02-2011 M.M. Schijvenaars Ger en Ryan Meeusen-Geuze Mare Juliette, Dionne, Bo Ad Meeusen (in herinnering) Kelta, Serge Ineke en Rob de Vos-Meeusen Tijs Lisette Judith Gerbrandylaan 16e 4333 BJ Middelburg Wij danken "de meiden" van Hof Klarenbeek voor de liefdevolle verzorging en aandacht. In het bijzijn van haar zoons is onverwacht overleden, onze lieve zorgzame moeder en oma Johanna Helena Breel-Schoonakker - Jopie - weduwe van Piet Breel Den Haag, 30 mei 1922 t Vlissingen, 23 februari 2011 Wolphaartsdijk: Bram en Sandra Breel Middelburg: Johan Breel en Irene Kort Saskia en Walco Casper en Marja Martijn, Cas en Mei Oost-Souburg: Erik en Astrid Breel Robin, Lennard en Alex De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op maandag 28 februari om 15.30 uur in de aula van crematorium Middel burg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand aan de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot afscheid nemen van onze moeder en oma. Na afloop ontmoeten we elkaar in de ontvangkamer van het crematorium. Correspondentieadres: J. Breel, Gandhistraat 214336 LC Middelburg "Liefde overbrugt iedere afstand" Paulo Coelho De reis van jouw leven is ten einde. Dankbaar zijn we dat wij jou het laatste deel mochten vergezellen. Bedroefd delen we mede dat onze lieve broer en goede vriend is overleden. CyrieUoseph van den Hemel Vlissingen *15 april 1948 Londen 122 februari 2011 We wensen jou een liefdevolle thuiskomst Uit aller naam Middelburg: Londen: Mies van den Hemel Liz Gilmore Overeenkomstig zijn wens heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar het St. Johns Hospice in Londen. Corresponden tieadres: M.L van den Hemel Singelstraat 18 4331 SV Middelburg mlvdhemel(<?zeelandnet. nl LiZ@lizgilmore.COm donaties:Sr. John's hospice Londen nv/8 9nh Hierbij geven wij u kennis dat na een moeizame levensfase rustig is ingeslapen onze moeder, schoonmoeder en oma Willy Leny Huijsen-Kramer weduwe van Adri Huijsen in de leeftijd van 78 jaar. Borssele: Johan en Tonja Driewegen: Heieen en Jan Willemijn en Chris Arjan Wij willen het verzorgend personeel van Zorgcentrum Ter Weel', unit 3 hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Goes, 22 februari 2011 De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. Ik huil om de stilte na jouw bestaan, het verdriet omdat er geen afscheid was. Ik huil omdat jij zo eenzaam bent gegaan, omdat de dood jou zo plots heeft verrast. Geheel onverwacht is overleden mijn lieve man en maatje *Kapelle, 15 juli 1940 tGoes, 25 februari 2011 Tini Lokerse - Epke Dreef 2c, 4421 BA Kapelle Wie wil kan van Jaap afscheid nemen op maandag 28 februari van 19.00-19.30 uur in uitvaartcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Het samenzijn voorafgaande aan de crematie vindt plaats op dinsdag 1 maart om 12.30 uur in crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna ontmoeten we elkaar vanaf 14.00 uur in het uitvaartcentrum te Kapelle. Liever geen bezoek aan huis. Jaap kende heel veel mensen. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan nodig ik u hierbij uit. Zo snel weggenomen Waar je ook bent Je blijft bij ons Kapelle: Leuntje en Jaap Oele Corrie en Piet Ganseman Nico (t) Leny en Rinus Eversdijk Kinderen en Kleinkinderen Kapelle, 25 februari 2011 9 IHensenlinq.nl Lieve Zo plotseling ben je van ons heengegaan, daar heeft niemand ooit bij stilgestaan. Wat in onze herinnering blijft is je lach, je genoot van het leven. Bedankt voor alles wat je ons hebt gegeven. Je blijft altijd in ons hart. Kees en Linda Anouk, Niels Zo ver weg en toch zo dichtbij Ons bereikte het bericht van het plotselinge overlijden van We zullen je telefoontjes missen. Wexfort: Evelyne en Simon Dingemanse (Ierland) William en Nicola, Ava Peter en Maria, Daniel Ehrwald: Astrid en Reinhard Hogenegg (Oostenrijk) David Fabienne om je heengaan treuren wij, om watje was, zijn we je dankbaar. Marion en Jan Mar-len en Joost Kim,Niek,Joerï Wemeldinge, 25 februari 2011 Jaap je bent er niet meer. Jaap de gezelligheid is weg Jaap we kunnen nooit meer samen gezellig kletsen Jaap wat zullen we je missen Huib en Elly Burger Mas Dekker en kinderen Bedroefd geven wij u kennis dat, na een moeitevolle levensavond, door de HEERE van ons is weggenomen onze oudste zuster, schoonzuster en tante Catharina Jacoba Maas-Paauwe weduwe van Jacobus Jacob Maas in de leeftijd van 82 jaar. Kapelle: Koos Mol-Paauwe Hans Mol (in herinnering) Yerseke: Simon Paauwe Dien Paauwe-Zoeteweij Yerseke: Marie Boone-Paauwe Bouw Boone Yerseke: Jo Adriaanse-Paauwe Ko Adriaanse (in herinnering) Biezelinge: Rinus Paauwe Mien Paauwe-Dekker Borssele: Pie Steketee-Paauwe Jo Steketee Biezelinge: Jan Paauwe (in herinnering) Gerda Paauwe-Schipper Goes: Truus Anthonise-Paauwe Jan Anthonise Wilhelminadorp: Saar Nijsse-Paauwe Frans Nijsse Kapelle: Leen Paauwe Lenie Paauwe-Lepoeter Goes: Rinus Maas Jo Maas-Nieuwenhuijse (in herinnering) Neven en nichten Goes, 24 februari 2011 Correspondentieadres: L. Paauwe, Jip en Janneke 17,4421 TG Kapelle De rouwdienst zal worden gehouden D.V. dinsdag 1 maart om 10.00 uur in de Christelijk Gereformeerde Kerk te Biezelinge, waarna aansluitend omstreeks 11.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de rouwdienst is er vanaf 9.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum "Rehoboth voor de goede en liefdevolle verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 36