Gezocht opzichter 4ÈÊt jongeneel Vita Mn a een voorzitter, twee leden, een plaatsvervangend voor zitter en twee plaatsvervan gende leden 52 zaterdag 26 februari 2011 Q JobTrack.nl I j L. WOONSTICHTING HULST Woonstichting Hulst is een sociaal verhuurder die als primaire doelstelling heeft huisvesting te bieden aan mensen, die daar zelf niet voor kunnen zorgen. Het werkgebied is de kern Hulst. voor een fulltime Op korte termijn zoekt Woonstichting Hulst een dienstverband. De opzichter is verantwoordelijk voor de technische kwaliteit van het woningbezit en levert een actieve bijdrage aan het woningbeheer. Functie inhoud Planmatig onderhoud Toezicht houden op de uitvoering van het planmatig onderhoud, met name opdracht en uitvoering van werkzaamheden, plannen, controleren op kwaliteit en voortgang, informeren huurders, contacten met aannemers. Stelt samen met hoofd technische dienst de onderhoudsbegroting op. Technische mutatie en reparatieverzoeken Is verantwoordelijk voor uitvoering van mutatiebeleid en reparatieverzoeken. Bewaakt de snelheid waarmee reparatieverzoeken worden afgewerkt, realiseert de eerste controle van de woning na opzegging en vervolgens de eindinspectie. Geeft informatie aan huurders over de mutatieprocedure, legt afspraken vast in het inspectierapport en stelt de woonconsulent op de hoogte over de verhuurbaarheid van de woning. Bewaakt de verhuurbaarheid in de wijken, houdt toezicht op onderhoud woningen en gebouwen, algemene ruimtes en plantsoenen. Administratie Realiseert mede de factuurcontrole, maakt werkopdrachten die voortkomen uit mutatie en planmatig onderhoud en reparatieverzoeken. Voert correspondentie met huurders met betrekking tot afwikkeling reparatieverzoeken, ZAV beleid en schades. Profiel Vereist is een bouwkundige opleiding op minimaal mbo niveau. Goede contactuele vaardigheden, klantgericht, kostenbewust en kennis van automatisering. Enige jaren werkervaring is gewenst. Bij voorkeur woonachtig in Zeeuws Vlaanderen. Moet in het bezit zijn van een rijbewijs. Arbeidsvoorwaarden De CAO Woondiensten is van toepassing. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring conform de CAO. Er geldt een werkweek van 36 uur. Aanstelling vindt plaats voor een periode van een jaar, na gebleken geschiktheid volgt een vaste benoeming. Informatie over deze functie kun je inwinnen bij dhr. Lucien Reyns, telefoon 0653713122 of lreyns@wshulst.nl Voor meer informatie www.wshulst.nl Sollicitaties dienen uiterlijk 15 maart 2011 binnen te zijn bij: Woonstichting Hulst, Postbus 147, 4560 AC Hulst, op de envelop vermelden "sollicitatie". Ook per email kun je solliciteren via info@wshulst.nl Koninklijke Jongeneel BV is een van de grootste partijen op het gebied van hout, plaatmateriaal en afbouwproducten voor de professionele bouw en industrie. Het bedrijf telt ca. 600 medewerkers verdeeld over 41 regionale vestigingen in Nederland. De directie en ondersteunende centrale diensten zijn gevestigd in Utrecht. Wij op zoek naar een: Vestigingsmanager Terneuzen <o-i 10014) Als vestigingsmanager krijg je de ruimte en vrijheid om initiatieven naar eigen inzicht uit te voeren. Je rapporteert rechtstreeks aan de regïomanager. Functieomschrijving: je geeft leiding aan een team van commerciële medewerkers; je bent verantwoordelijk voor de winstgevendheid en continuïteit van de vestiging; waarbij de nadruk ligt op het creatief bewerken van de markt; je weet op een professionele manier deuren te openen; je bent een echte doorzetter en je hebt een hands on mentaliteit; je analyseert, evalueert en interpreteert managementinformatie en anticipeert.hierop; je bent verantwoordelijk voor de kostenbewaking; je bent ondernemer in hart en nieren, dit weet je op een prettige en duidelijke manier op je teamleden over te brengen; je bent in staat het beste in mensen naar boven te halen, resultaat staat hierbij voorop. Functie-eisen: je beschikt over een HBO werk- en denkniveau; je hebt ruime commerciële ervaring; je beschikt over goede leidinggevende capaciteiten en communicatieve vaardigheden; je bent bekend met de branche (bouw- en/of houtwereld); je beschikt over een goed analytisch vermogen; je hebt geen 9 tot 5 mentaliteit Deze procedure wordt begeleid door Met David formatie-adviseurs. Je kunt je reactie voor 5 maart as. mailen naar info@metdavid.nl av.v. vacaturenummer 0-110014.' Een uitgebreid profiel kun je vinden opwww.metdavid.nl Met David is dé specialist in formatiemanagement. Onze consultants geven professionele ondersteuning H ||m bij het totale en integrale formatiemanagement. Van instroom, via doorstroom en uitstroom tot interim |#M VIU oplossingen. Kijk voor meer vacatures op www.metdavid.nl RP Vitamino Analytic, is een modern bedrijf dat producten en diensten verleent om de gezondheid op een natuurlijke en onderbouwde manier te ondersteunen RP Vitamino Analytic zoekt Analist Microbiologie voor minimaal 24 uur Voor deze functie beschikt u over: Een opleiding Microbiologie (MLO/HLO) U heeft ervaring met: Het kweken en determineren van micro-organismen welke in de feces aanwezig zijn Elisa Parasitologie Bent u iemand die probleemoplossend en creatief denkt, heeft u affiniteit met de complementaire gezondheidszorg. Dan nodigen wij u uit om een brief met CV naar onderstaand adres te sturen. RP Vitamino Analytic, t.a.v. Mevr. E. Verhoole Postbus 38, 4493 ZG, Kamperland of per e-mail e.verhoolë@rp-vitamino.com V, - Op 1 januari 2011 zijn waterschap Zeeuws-Vlaanderen en waterschap Zeeuwse Eilanden gefuseerd tot waterschap Scheldestromen. Bij de voormalige waterschappen kende de commissie voor de behandeling van bezwaren een gemengde samenstel ling: een onafhankelijke voorzitter aangevuld met leden van de algeme ne vergadering van het waterschap. Recent is besloten om de samenstel ling van de commissie te wijzigen, zowel de voorzitter als de leden zullen onafhankelijk zijn. Daarom zoekt het bestuur van waterschap Scheldestromen voor de commissie voor de behandeling van bezwaren De commissie behandelt bezwaren op het terrein van de primaire taken van waterschap Scheldestromen en adviseert het bestuur van het water schap over de beslissingen die op deze bezwaren genomen moeten worden. De commissie wordt ondersteund door een ambtelijk secretaris. De vergadering van de commissie vindt eenmaal per maand plaats op een nader te bepalen vaste avond, volgens een vooraf vastgesteld schema. Functie-eisen ervaring met het functioneren van de overheid; gevoel voor ambtelijke en be stuurlijke verhoudingen; geen binding of directe betrokken heid met waterschap Scheldestro men; bestuursrechtelijke kennis en ervaring; goede communicatieve vaardig heden en een oplossingsgerichte instelling. Per bijgewoonde vergadering wordt een vergoeding verstrekt. Voor nadere informatie kunt u con tact opnemen met mr. J.Y. Dekker, directeur. Als u interesse hebt in een van deze functies dan kunt u uw sollicitatie voor 19 maart 2011 richten aan het dagelijks bestuur van waterschap Scheldestromen, Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg, ter attentie van mr. J.Y. Dekker, of per e-mail verzenden naar info@scheldestromenn 1 Postadres: Postbus 1000,4330 ZW Middelburg Bezoekadressen: Kanaalweg 1,4337 PA Middelburg Kennedylaanl, 4538 AE Terneuzen 088 2461000 (lokaal tarief) info@scheldestromen.nl www.scheldestromen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 112