Colofon Abraham Pouwelse 4 MÈIÜM de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 Familieberichten Hlensenlinq.nl vrijdag 25 februari 2011 familieberichten 133 Over the hills and far away Ferry Minderhout Vlissingen, 5 juni 1975 Rilland, 23 februari 2011 partner van Brenda Hofstee zoon van Ingrid Kuijper broer van Harro Minderhout en naaste familie Krooneend 6, 4411 GE Rilland Wij nodigen u uit de afscheidsbijeenkomst bij te wonen op maandag 28 februari om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Bij aanvang is er gelegenheid afscheid van hem te nemen. Wij waarderen uw schriftelijke condoleance en stellen dit op prijs. Een condoleanceregister zal bij de in- en uitgang liggen van bovengenoemd crematorium. Je zoekt zelden wat je vindt maar je weet dat er iets is in een zwak en ander licht Blof Dag lieve Ferry Caty Jakkoo Mireille Bob, Romy Bon no Petra ChloéRamon Kees Heieen Joep, Nina, Guus, Lieke Cobien Sjoukje Bart, Vera Jan Petra Sietske Janneke Joep Daan Karolina Wij zijn diep getroffen door het onverwachte overlijden van onze gewaardeerde collega Ferry Minderhout Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn familie en naasten. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Management en medewerkers UWV Telefoon vestiging Goes Tot onze grote schrik en diepbedroefd hebben wij helaas moeten vernemen dat plotseling is overleden Ferry Minderhout Wij zullen onze zeer gewaardeerde collega missen. juni 1975 123 februari 2011 Wij wensen de familie en geliefden van Ferry veel sterkte en kracht toe voor de komende tijd. Adecco Group Nederland Team Goes In Calgary Canada is overleden onze dierbare Man, Vader, Schoonvader, Opa en Overgrootvader Iman Mol in de leeftijd van 85 jaar. Dear Dad Through Good times, and Bad times You made your dream come true, I so deeply respect and admire you Your in my Heart forever. Love Anja Correspondentieadres: Noordstraat 26,4421 JV Biezelinge Bedroefd stellen wij u in kennis dat is overleden onze broer, zwager en oom Iman Mol echtgenoot van Betty Morrison Nisse 08-02-1925 t Galgery 24-02-2011 Middelburg: J.F.J. van Gilst-Mol J. van Gilst Heinkenszand: J. Mol L.C.Mol-van de Guchte Leens: F.J.Otte-Mol f C.Otte Kattendijke: M. van Ham-Mol P. van Ham Sherwoodpark (Canada): Joh. Mol f L. Mol-Hulschebos Galgery (Canada): P. Mol A. Mol-van Beek Neven en Nichten Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van de vader van onze werkgever Wij wensen de familie veel sterkte in deze moeilijke tijd. het personeel van Pouwelse Tuinen Verdrietig delen wij u mee dat van ons is heengegaan onze pa en opa Adriaan de Visser sinds 24 augustus 2001 weduwnaar van Jacoba Klazina Houterman in de leeftijd van 89 jaar. Goes Ineke en Casper Thijs en Sally Tjeerd Dirk en Kim Janneke Westkapelle Jan en Joke Adriaan en Mascha Jakomien Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Verpleeghuis 't Gasthuis, afd. Bolwerk voor de liefdevolle verzorging. Middelburg, Verpleeghuis 't Gasthuis Correspondentieadres Ruisdaelstraat 7a 4462 AC Goes De rouwdienst wordt gehouden op D.V. woensdag 2 maart om 11.00 uur in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de begraafplaats. Geen bloemen Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze golfvriend A.C. (Ad) Wielemaker Wij wensen zijn familie veel sterkte toe dit verlies te dragen. Directie en medewerkers van De Goese Golf Bestuur van de Goese Golf Club We bedanken iedereen voor de warme belangstelling na het overlijden van onze mam, oma en overoma Jans Boot-Viergever Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee, februari 2011 Leeg is de plaats die hij achterlaat, maar de herinneringen aan onze vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Govert Marinus Fokker zullen altijd bij ons blijven. Voor uw blijk van medeleven beluigen wij u onze oprechte dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Nieuwerkerk, februari 2011 Voor een persoonlijke begeleiding: uitvaartverzorging REQUIEM Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax- daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenermeuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 33