Üi/arJaiisj) Piet Meliefste Piet Meliefste Piet Meliefste Piet Meliefste Piet Meliefste Piet Meliefste Piet Meliefste Piet Meliefste Piet Meliefste Piet Meliefste ^2 I familieberichten vrijdag 25 februari 2011 i ITIensenlinq.nl Omringd door zijn geliefden is na een kortstondige ziekte overleden mijn lieve zorgzame man, onze vader en opa Jacobus Jacob Bebelaar A Oud-Sabbinge 3 mei 1922 t Vlissingen 24 februari 2011 Middelburg: J.A. Bebelaar-van de Kreeke Oostkapelle: Piet en Janny jEveline en José Oostkapelle: Isaac L. Stommesweg 1 kamer 202 4335 AX Middelburg De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden dinsdag 1 maart om 11.30 uur in "de Korenmaat", Kapellestraat te Veere. Voorafgaand is er hier van 11.00 tot 11.20 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats te Veere. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in "de Koren maat" Woensdag, 23 februari 2011 Lieve Alfïe Hope you are in a better home now! Goodbye Liefs, je zusje x En de boer, hij ploegde voort Na een gezond en werkzaam leven is, na een korte periode van ziek zijn toch nog plotseling overleden KodeKok in de leeftijd van 88 jaar, Namens de familie: Lian Eckhardt Dineke Versehuure Goes, 23 februari 2011 Correspondentieadres Achtste Buitenpepers 25 5231 LH 's-Hertogenbosch U bent welkom voor het bijwonen van de afscheidsdienst op maandag 28 februari om 12.15 uur in het rouwcentrum aan het Geldeloozepad 20 te Goes. Voorafgaand aan de dienst is er van 12.00 tot 12.10 uur gelegenheid om afscheid van Ko te nemen. In aansluiting op de dienst begeleiden we hem naar zijn laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na afloop is er gelegenheid tot samenzijn in het rouw centrum. LIEFDE VOOR ALTIJD Na een dappere periode hebben wij afscheid moeten nemen van mijn allerliefste man, onze lieve vader en trotse opa 3-7-1952 23-2-2011 Annelies Niels en Chun Sing Leonieen Eelco Max en Ties EmileenSamantha Zaanstraat22 4388 TC Oost-Souburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 2 maart om 14.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop ontmoeten we elkaar in het dorpshuis te Nieuw - en Sint Joosland. Zeer bedroefd zijn wij door het overlijden van mijn geliefde, dappere broer, zwager en oom Hellevoetsluis: Etty en Piet Frank en Ilse Eva.Sven Mare en Brenda Sasha, Danilo Verdrietig, maar met grote bewondering voor de wijze waarop hij met zijn ziekte is omgegaan, hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze schoonzoon, zwager en oom Wij wensen Annelies en de kinderen veel sterkte toe bij het dragen van dit grote verlies. Pa en Ma Moerland Jaap en Inge Moerland Marion en Shendell Moniek Peter en Stefani Moerland Karin Onverwacht vernamen wij dat onze medewerker en collega op de leeftijd van 58 jaar is overleden. Piet was bijna 40 jaar werkzaam bij de gemeente Vlissingen. Wij herinneren hem als een nuchtere medewerker en fijne collega, die met veel toewijding en enthousiasme zich inzette voor de gemeente Vlissingen. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar Annelies, Niels, Leonie en Emile en familie. Wij wensen hen alle sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Namens het gemeentebestuur en alle medewerkers, De secretaris, Hans van Houdt De burgemeester, René H. Roep Tot ons verdriet ontvingen wij bericht van het overlijden van onze gewaardeerde collega Heel dapper, vol goede moed en steeds opgewekt heeft Piet in de afgelopen jaren geprobeerd met zijn ziekte om te gaan. Wij zijn zeer dankbaar voor de vele goede momenten die wij met Piet hebben beleefd. Zijn directe collega's en wij zullen hem herinneren als een fijne en loyale collega die altijd oog had voorzijn medemens. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar Annelies, Niels, Leonie, Emile, familie en vrienden. De collega's van de cluster Administratie/Belastingen, de collega's en het management van de afdeling Bedrijfsvoering van de gemeente Vlissingen De toon maakt de muziek. Vanaf 1996 was een zeer gewaardeerd lid van de ondernemingsraad van de Gemeente Vlissingen. Helaas moeten wij te vroeg afscheid nemen van Piet. Wij hadden ons nog een afscheid in zijn aanwezig heid voorgesteld. Wij missen in Piet een fijne collega en een betrokken lid van de ondernemingsraad. Onze gedachten gaan uit naarzijn vrouw en kinderen en wensen hen veel sterkte met dit grote verlies. De ondernemingsraad van de gemeente Vlissingen. Wij zijn geschrokken door het toch nog onverwacht snel overlijden van Piet, bedankt voor de fijne jaren als collega en als kaartvriend. Wij zullen je nooit vergeten. Wij wensen Annelies, kinderen en familie veel sterkte toe. Hans, Jack, Tonnie en Herman Bestuur, dirigent en muzikanten van Delta Brass Zeeland hebben veel verdriet omdat onze oud dirigent en oud muzikant is overleden. Zijn geweldige muzikale capaciteiten als dirigent en muzikant zijn voor ons van onschatbare waarde geweest met name in het jaar 2005, waarin Piet als dirigent ons, als Delta Brass Zeeland, naar grote hoogten heeft geleid. In hem verliezen wij een grote Vriend. Onze gedachten zijn bij Annelies, Niels, Emile, Leonie en hun familie. Goes, 24 februari 2011 Namens ons allemaal, Jaap Everwijn, voorzitter Verslagen en verdrietig delen we u mede dat is overleden, onzeoud-dirigenten erelid Velen van ons kenden Piet een groot aantal jaren, eerst als muzikant, vervolgens als dirigent. Gedurende de 20 jaar dat Caecilia onder zijn leiding stond, behaalden we verschillende muzikale successen. Hij was geen dirigent voor alleen de repetitieavond of het concert, maar zeer betrokken bij het wel en wee van de vereniging en haarleden. We zullen hem missen! Onze gedachten gaan uit naar Annelies, de kinderen, hun partners en de kleinkinderen. We wensen hen heel veel sterkte en troost toe voor nu en in de toekomst. Bestuur, dirigenten leden Brassband Caecilia Vlissingen 24februari 2011 Muziek was zijn lust en zijn leven... Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van Oud-dirigent en erelid van Muziekvereniging "O.N.D.A." en Jeugdorkest "Jong O.N.D.A." Nieuw- en Sint Joosland We vinden het fijn dat Piet bijna tot het laatst nog iedere week op onze repetities aanwezig kon zijn. We zullen hem missen. We wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur, dirigent en leden van Muziekvereniging "O.N.D.A." en "Jong O.N.D.A." Nieuw- en Sint Joosland Opgewekt en zorgzaam, nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer. Tot op het laatste moment, het wilde niet meer. Bedroefd om haar afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte is overleden Margaretha Johanna Prina Daane Echtgenote van Willem Pieter de Jongh A Yerseke, 23 mei 194.3 t Vlissingen, 21 februari 2011 W.P. de Jongh Silvana Jobse-de Jongh Kees Jobse Maartje, Sjoerd Kreekrug 23 4386 GR Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in familiekring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32