Eric Eric de Bart Intens verdrietig, maar met grote bewondering voor de wijze waarop hij met zijn ziekte is omgegaan, hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van mijn lieve man en onze lieve, zorgzame papa Hendrik Cornells de Bart Eric Hoedekenskerke 12 juli 1968 Johannes Vermeerlaan 4 4401 SEYerseke t Yerseke 20 februari 2011 Audrey de Bart-Hoebeke Demi Britney De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. C. Baggerman, wordt gehouden op donderdag 24 februari om 13.30 uur in de Hervormde kerk,, ingang Oude Torenstraat, te Yerseke. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Voor aanvang van de dienst is er vanaf 13.00 uur in de kerk gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegen heid de familie te condoleren. Na de condoleance is er in het kerkelijk centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke de mogelijkheid tot samenzijn. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u om deze advertentie als zodanig te beschouwen. In je hart leven mensen die daar helemaal thuis zijn en die daar blijven wonen zelfs als ze gestorven zijn. Met veel pijn en verdriet hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve zoon, broer, zwager, oom en neef Eric de Bart Hoedekenskerke: G.J. de Bart J.P. de Bart-Nieuwdorp (in liefdevolle herinnering) Hoedekenskerke: Kees de Bart Cobi de Bart-de Hamer Stefan en Patrice Janineen Leon Wemeldinge: Ria Serier-de Bart Ad Serier Toby Hoedekenskerke: Tante Andrien de Bart Wij zijn heel verdrietig door het, op veel te jonge leeftijd, overlijden van onze zwager en neef Eric de Bart Onze familiedag zal nooit meer hetzelfde zijn. We wensen Audrey, Demi en Britney heel veel sterkte bij het dragen van dit grote verlies. Rotterdam: Barbara Hoebeke en Hans Gouwens Huib Kampen: Chris Lamberts en Conny van Strien Amsterdam: Mariken Lamberts en Frithjof van der Werf Augsburg (Did): Willem Lamberts Utrecht: Daan Lamberts en Patricia van Diermen Tot ons groot verdriet is na een ernstige ziekte overleden onze onvergetelijke vriend Eric de Bart Lieve Audrey, Demi en Britney wij wensen jullie heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Martin en Jeanette Hoogesteger Jorn Babette Waarom zijn er zoveel vragen Waarom is er zoveel pijn Waarom zijn er zoveel dingen die niet te begrijpen zijn Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vriend Eric de Bart Eric, je bent voor altijd in onze harten. Audrey, Demi Britney, ook nu en straks zullen we er voor jullie zijn. Herman en Petra van den Oever, Irene Anthonie Jacco en Annelies Ridderhof, Britt Eddy en Nicole Lindenberg, Jorn Twan Mike en Carola Veerhoek, Evy Roy Gerard en Andrea de Smit, Romy Peter en Sabine de Smit, Kelly Jordy We zijn heel verdrietig omdat is overleden onze goede vriend Eric de Bart Lieve Eric bedankt voor je vriendschap, we zullen je nooit vergeten. We wensen Audrey, Demi, Britney en verdere familie Gods troost en nabijheid toe. Kees en Corry de Koeijer Bas en Marjan Esmée, Yara Wilco en Joyce Tessa, Exel Linda en Armand Christel, Jurjen Nooit meer gezellig samen. Nooit meersamen Oud en Nieuw... Nooit meer samen varen. Nooit meer... we zullen je missen. Wouter, Ivonne, Iris, Jasper en Jesse Soms is er zoveel wat we voelen maar zo weinig wat we kunnen zeggen... Wij wensen Audrey, Demi en Britney veel sterkte toe met dit verlies. Ivonne, Resy, Hans, Anita, Hannelore, Janet Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Eric de Bart Wij zullen Eric erg missen en zullen hem blijven herinneren als een fijne, gezellige en behulpzame buurman. Wij wensen Audrey, Demi, Britney en familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Olga en Erwin de Visser Anne, Eva Ingrid en Danny Butz Jacqueline en Jan-Dirk Marteijn Faye, Jane Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze gewaardeerde medewerker Eric de Bart Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Directie en personeel Vogelaar Vredehof BV Krabbendijke Met heel veel ontroering hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze vriend Eric de Bart Samen deelden we veel passies: liefde voor het schildersvak, vrachtauto's, fietsen, wintersport, praten met elkaar over van alles en nog wat; kortom interesse in de dingen om ons heen. Eric, we zullen je node missen en je blijft voortleven in onze harten. Audrey, Demi en Britney heel veel sterkte in dit zware verlies. We wensen jullie de troost van God toe. Leen en Arja Geluk Pieter en Marieke Geluk Evert-Jan en Marlies Geluk Kees en Linda Bosman Diep ontroerd door de moed en de kracht waarmee hij tot het laatst toe heeft gevochten om bij ons te blijven en intens dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend en heeft gedaan, hebben wij afscheid moeten nemen van onze zeer gewaardeerde werknemer Eric de Bart in de leeftijd van 42 jaar. Als bedrijf ontvalt ons een steunpilaar met gouden handen. Maar wij verliezen in Eric niet alleen een werknemer maar vooral ook een goede vriend. Z'n enthousiasme, doorzettingsvermogen en vakman schap werkte aanstekelijk. Wij wensen Audrey, Demi en Britney heel veel sterkte toe in dit zware verlies en wensen ze Gods nabijheid toe. Directie en personeel Geluk Groep Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen dat na een periode van ziekte, waartegen hij tot het laatst toe heeft gevochten, is overleden onze collega Eric de Bart Eric blijft in onze herinnering als een joviale, belang stellende en zeer nauw betrokken collega. Wij wensen Audrey, Demi en Britney heel veel sterkte en Gods nabijheid toe om dit zware verlies te kunnen dragen. Personeelsvereniging en personeel Geluk Groep B.V. Sint Philipsland Sint Philipsland, 20 februari 2011 Je zat in ons team als parttime chauffeur. Energiek, enthousiast en altijd een goed humeur. Elke vrijdagavond reed je naar Zwolle of Zaandam. Elke vrijdagavondtot je met de mededeling kwam, dat het niet goed voelde en dat je ging voor onderzoek. En met de uitslag viel voor jou het doek. Je kreeg te horen wat niemand horen wil. Wij zijn verslagen.ontroerd ....en stil. We zijn diep geraakt dat na zo'n kort ziek zijn is overleden, onze collega Eric de Bart We hebben Eric leren kennen als een betrouwbare en vakbekwame chauffeur en een altijd vrolijke, positieve en fijne collega. Onvoorstelbaar dat Eric in zo'n korte tijd voorgoed uit ons midden is. We wensen Audrey, Demi en Britney heel veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Planners en chauffeurs Vogelaar Vredehof BV Krabbendijke Ontroerd namen wij kennis van het overlijden van Eric de Bart Wij wensen Audrey, Demi, Britney en de naaste familie veel sterkte toe. Bestuur en leden Tennisvereniging Yerseke Woorden zullen nooit in staat zijn gevoelens uit te drukken zoals ze bedoeld zijn. Er zullen ook nooit genoeg woorden voor zijn. Diep ontroerd zijn wij door het overlijden van Eric de Bart vader van Britney, leerlinge van groep 6 en Demi, oud-leerlinge van onze school Wij bidden dat Audrey, Demi, Britney en de naaste familie kracht mogen vinden in deze droevige dagen. Leerkrachten en leerlingen van C.B.S. Het Kompas Yerseke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32