361 sport Festival van gemiste kansen Magere zege Zierikzee ZSC 62 moet lossen uit kopgroep na nederlaag Arnemuiden heeft langste adem in topper Waar Duiveland de afgelopen jaren patent om doelpunten maken heeft, schittert de ploeg nu in het missen van kansen. Ouwerkerk blijft zonder punten maandag 21 februari 2011 MIDDELBURG - Arnemuiden is in de tweede klasse van het zaterdag- voetbal aangesloten bij het Bra bantse duo aan kop. Zaterdag pas seerde Arnemuiden concurrent Dinteloord dankzij een zinderend slotoffensief (3-4 na een 3-1-achter- stand). Koploper WC'68 ging op eigen terrein met 0-1 onderuit te gen Zwaluwe. Nieuwdorp profi teerde niet, want AZW was met 2-4 te sterk. Duiveland gaat komen de zaterdag op bezoek in Axel. Dinteloord-Arnemuiden 3-4 (1-1). Danny Verhoeven 1-0, Leon van Belzen 1-1, Danny Verhoeven 2-1 (strafschop), Danny Verhoeven 3-1, Marc van Haneg- .hem 3-2, Marinus Baas 3-3, Michael Moerings 3-4. Nieuwdorp-AZW 2-4 (0-1). Liam O'Shea 0-1, Mustafa Yilmaz 0-2, Janick van As 1-2, Mustafa Yilmaz 1-3, Turan Dogan 2-3, Mustafa Yilmaz 2-4. Pelikaan-SSV'65 1-1 (0-0). Mitchell van Belzen 0-1 (strafschop), Wesley Neeskens 1-1. Serooskerke-Oostkapeiie 4-0 (2-0). Jeroen Geerse 1-0, Jeroen Geerse 2-0, Marvin Etsburg 3-0, Maikel Simonse 4-0. Arnemuiden wint eindelijk weer 's buiten Zeeland. Lees erover op het weblog RudeStats via www.pzc.rudestats. OUIVELAND-DE NOORMANNEN Duiveland heeft vier keer verloren. Dat is evenveel als nummer twee Dinteloord. ouwerkerk - Zowel het eerste als het tweede team van Ouwerkerk had voor zondag, en ook nog op hetzelfde tijdstip, een uitwedstrijd in Zierikzee op het programma staan. Zierikzee 2 was met 2-0 te sterk voor Ouwerkerk 1. Doelpuntenma kers bij de thuisploeg waren Pa trick Roggeband en Johan Heij- kant. Ook de tweede ontmoeting eindigde in het voordeel van de rood-zwarten waarvan het derde met 4-1 won van Ouwerkerk 2. door Tom Vennink MIDDELBURG - ZSC62 moet de kop groep laten gaan in de vierde klas se A van het zaterdagvoetbal. De Scharendijkse elf verloren op ei gen veld met 0-1 van Hoedekens- kerke en staat nu vijfde op negen punten van koploper Wemeldinge (2-2 tegen 's-Heer Arendskerke). De top vier staat binnen vier pun ten van elkaar. ZSC'62-Hoedekenskerke 0-1: ZSC'62 leed zijn eerste thuisneder laag van het seizoen. Net als vorige week verzuimde de ploeg een over wicht om te zetten in een overwin ning. Door een uitbraak in de slot fase ging Hoedekenskerke er zelfs met alle punten vandoor. ZSC'62 stond in de eerste helft op het punt de basis te leggen voor een overwinning. Hoedekenskerke, dat tweede staat op de ranglijst, kwam nauwelijks in het stuk voor. De ge vaarlijkste aanvallen kwamen van Jos Erades, Robin Provoost en Ar jan Smalheer. Smalheer miste op onverklaarbare wijze een leeg doel vanaf een paar meter afstand. Ook Erades en Provoost legden het op cruciale momenten af. Na tachtig minuten kreeg Jermo Stoel na mens Hoedekenskerke de bal vlak voor de ZSC-goal. Hij knalde de beslissende treffer binnen en liet een ontstelde thuisploeg puntloos achter. Apollo'69-Wolfaartsdijk 2-1 (0-1). Tom Kloet 0-1, Robin Braam 1-1, Kees Jan Verstrate 2-1 (strafschop). 's-Heer Arendskerke-Wemeldinge 2-2 (1-1). Wouter de Kort 1-0, Pieter Bolle 1-1, Ricardo Kriekaard 2-1, Arno de Kok 2-2. MZVC-Bevelanders 0-2 (0-1). Mark van de Moere 0-1, Albert Budding 0-2. SVD-Cadzand 2-1 (2-0). Andreas Meu- lenberg 1-0, Bas de Kraker 2-0, Peter Nieskens 2-1 (strafschop). Waarde-Borssele 2-0 (1-0). Frank Lob- bezoo 1 -0, Nathan Karelse 2-0. door Klaas Verspoor middelburg - Trainer Adriaan Nieuwenhuijse heeft zijn tweede zege met Zierikzee op zak. De der by tegen WIK'57 werd met 2-0 ge wonnen, maar daarmee was ook alles gezegd. Mevo (8-3 tegen Stave- nisse) en Brouwershaven (8-1 bij koploper Halsteren) kregen flinke nederlagen aan de broek. Zierikzee-WIK'57 2-0: Op een slecht bespeelbaar veld was goed voetbal onmogelijk. „Het was een slechte wedstrijd", liet Zierik- zee-voorzitter Toon van Tiggelho- ven weten. Voor rust liet Zierikzee twee aardige kansen onbenut, ter wijl WIK'57 nauwelijks gevaar stichtte. In de tweede helft begon het wat beter te draaien bij de thuisploeg. Na een goed opgezette aanval schoot Jaouad Fertoute in de 65e minuut vanaf de rand van het strafschopgebied de 1-0 bin nen. Acht minuten later besliste Thomas Vos, na een rommelige si tuatie, de wedstrijd definitief Stavenisse-Mevo 8-3: Tim Ponst een zorgde voor 1-0, maar Matthijs Heeres bracht Mevo op gelijke hoogte. Door treffers van Kees van Putte, Mark Tak en Perry Potappel leidde de thuisploeg van trainer Jaap Knop bij rust al met 4-1. Patrick Renger bracht Mevo na rust dichterbij, maar door twee goals van Marco Klippel liep Stave- nisse uit naar 6-2. Heeres deed na mens Mevo nog wel wat terug, maar de Zierikzeese ploeg liep daarna nog tegen treffers van Tak en Youssef Smits. Halsteren-Brouwershaven 8-1: Brouwershaven kwam voor rust nog goed weg tegen de koploper. Door een treffer van John Lam- bregts en een aantal goede reddin gen van doelman Meivin van Ast, stond het bij rust slechts 1-0. Lambregts zorgde na de pauze ook voor de 2-1, maar na de aanslui tingstreffer van Boyd Poulus, in de 70e minuut, mocht Brouwersha ven weer geloven in een resultaat. Dat kwam er niet, want tussen de 76e en 87e minuut scoorde. Halste ren zes keer. Achtereenvolgens werkten Mphanda MiquelDennis van de Avert, Bas Verschuren, Al lan Kooman van de Dries, Aschwan Soerdjbalie en weer Van de Avert de bal tegen het net. BW'63-Kruiningen 1-10 (0-5). Ad Lo- kerse 0-1, Edwin van Houte 0-2, Arno van de Berge 0-3, Arno van de Berge 0-4, Edwin van Houte 0-5, Arno van de Berge 0-6, Arno van de Berge 0-7, Talib El Fadili 1-7, Bowling Karapun 1-8, Tho mas Paauwe 1-9, Glodie Kunuanina 1-10. SPS-Kogelvangers 2-2 (0-0). Anne Wil lem de Rooij 0-1, Tom Nieuwdorp 0-2, Johan Uijl 1-2, Hilbert van Akkeren 2-2. Vosmeer-DVO'60 6-0 (3-0). Addera- hin El Fadili 1-0, Rachid Bouhoudane 2-0, Adderahin El Fadili 3-0, Rachid Bou houdane 4-0, Hassan El Helw 5-0, Tariq Zakriti 6-0. Dubbele cijfers voorbehouden aan vierde klasse. Lees erover op het weblog RudeStats via www.pzc.nl/rudestats 1-0-voorsprong tegen De Noormannen. Het was de enige keer dat foto Dirk-Jan Gjeltema Barry Steenpoorte (nummer 9) zet Duiveland met een soepele voetbeweging op een de Oosterlanders de goed keepende Niels van Alphen zaterdag konden passeren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 36