24 I familieberichten maandag 21 februari 2011 0 fHensenlinq.nl Je was een gelukkig en tevreden mens Je hield van het leven en vooral van ons Je liefde, kracht, je warmte en je lach We zullen je missen iedere dag Omdat wij dankbaar zijn voor al haar liefde en zorgen, zijn wij nu verdrietig dat na een lang leven van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Alice de Rooze-De Coster weduwe van Viktor de Rooze in de leeftijd van 93 jaar Kloosterzande: Wilfried en Magda de Rooze-Roedts Peter en Lydia Bionda en Alejandro Kayla, Fayka Jolanda'en Peter Joyce, Ashley Karin en Mare Kylie, Marvin Bianca en Pedro Sven, Jarno St Laureins (B): Rita en Guido Coene-de Rooze Stijn en Guénaëlle Garben, Bjarte Steven Wij zijn erg dankbaar voor de liefdevolle verzorging, die zij op afdeling Klaproos in verpleeghuis De Stelle heeft mogen ontvangen. Oostburg, 18 februari 2011 Correspondentieadressen: W. de Rooze R. Coene-de Rooze Pastoor Smuldersstraat 18 Smissestraat 27 a 4587 AJ Kloosterzande 9980 Sint Laureins (B Moeder is opgebaard in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg, waar u woensdag 23 februari van 19.00 tot 19.30 uur afscheid van haar kunt nemen. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 24 februari om 10.30 uur in de Parochiekerk van H. Maria Hemelvaart te Aardenburg, aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de rk begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren op de begraafplaats. De familie komt om 10.15 samen aan de kerk. Dag lief klein omaatje. Met een lach ging je door het leven. Met een lach ben je zachtjes heengegaan. Bedankt datje ons omaatje was. Oma de Rooze Kleinkinderen achterkleinkinderen Peter Lydia. Bionda Alejandro, Kayla, Fayka Jolanda Peter, Joyce, Ashley Karin Marc, Kylie, Marvin Bianca Pedro, Sven, Jarno Stijn Guénaëlle, Garben, Bjarte Steven. Eén ding heb ik van de Here gevraagd, dit zoek ik; te verblijven in het huis des Heren. Psalm 27:4a In vol vertrouwen op zijn Heer en Heiland, Jezus Christus, is in de leeftijd van 74 jaar overleden onze broer, zwager en oom Leen de Kok Nieuwdorp: M.J. Polderdijk-de Kok G. Polderdijk f Nieuwdorp: C. de Kok J.M. de Kok-van Sabben t Goes: J. de Kok t B. de Kok-Weststrate Heinkenszand: A. de Kok H.C. de Kok-Hoebeke Borssele: J. Nijsten-de Kok J.M. Nijsten Goes: F. de Kok Nieuwdorp: J. de Kok G.M. de Kok-Nijsse Neven en nichten Lewedorp, 18 februari 2011 Zorgcentrum "De Kraayert" Correspondentieadres: C. de Kok, Kasteelweg 4,4455 RW Nieuwdorp. Dinsdag 22 februari is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegen heid tot afscheid nemen in het mortuarium van Zorg centrum "De Kraayert", Deltastraat 2 te Lewedorp. Een dienst van afscheid, voor familie en belangstellenden, zal worden gehouden woensdag 23 februari om 13.00 uur in de "Bethelkerk" te Nieuwdorp, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Kerkelijke Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in het Verenigingsgebouw, Herten- weg 2 te Nieuwdorp, gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum De Kraayert" en doktoren Eversdijk en Verbrugge voor de goede verzorging. Verdrietig hebben wij afscheid genomen van onze Leen Wij zijn dankbaar voor alle hulp, liefde en vriendschap die wij van hem hebben ontvangen. Wij zullen hem erg missen. Janneke en Ad Jacco en Helen Elvin, Ferre, Reza, Boaz, Mick Arjan en Annet Jesper, Sören, Eva, Dani Carolien en Umberto Levi, Noah Corry en Sjef Anne, Else Jan en Channel Kay, Turro, Mikko Ary en Susan Marja en Jacco, Digia, Jonica Joke en Erik Edo, Daphne Riëtte en Patrick Karin Lieve Leen Bedankt voor je gastvrijheid en warmte. Rust zacht. Dani, Eva, Sören, Jesper, Annet en Arjan Ons bereikte het droevig bericht dat onze altijd behulpzame en goede vriend Leen de Kok is overleden. Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Autobedrijf Louisse Nieuwdorp Eens als de bazuinen klinken, uit de hoogte, links en rechts. Na een korte, ernstige ziekte overleed onze organist Leen de Kok Ruim 25 jaar heeft hij de diensten in onze kerk met zijn •orgelspel begeleid. Met passie, verantwoordelijkheid en trouw gebruikte hij zijn talenten in dienst van zijn kerk en Heer. Wij bidden zijn familie Gods nabijheid toe. Namens de Kerkenraad van de Protestante Kerkgemeenschap Nieuwdorp Rinus Rentmeester, voorzitter Lia Michielsen, scriba Oderinmr mij, maar niet in de dagen van pijn en verdriet, herinner mij, in de stralende zon, hoe ikjvas toen if^afles nog kon. Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vader. Geschokt omdat het zo snel ging en wij intens verdrietig zijn door dit grote verlies, hebben wij afscheid moeten nemen van Johannes van der Perk -Hans- Rotterdam Heinkenszand 11 oktober 1955 118februari 2011 Michael Esther en Robbie Manon en Ray Correspondentieadres Westerstraat 23 4451 BP Heinkenszand De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 24 februari om 13.00 uur in het crematoriumWestelijke Oude Havendijk3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ont vangstruimtevan het crematorium. Mochten wij iemand vergeten zijn persoonlijk te berichten beschouwt u dan deze aankondiging als zodanig. Met verdriet nemen wij afscheid van Geurt Ruisch Hij was vanaf het begin in 1986 nauw betrokken bij de contacten tussen de kerken in Elbingerode (voormalig Oost-Duitsland) en Oost-Souburg. We zullen hem erg missen, in het bijzonder nu we in juni naar Elbingerode gaan om het 25-jarig jubileum te vieren. Wij leven, samen met onze vrienden in Elbingerode, mee met zijn familie. Contactgroep Elbingerode (Protestante Kerk Oost-Souburg) In harten te leven die men.achterlaat is niet sterven Vandaag hebben wij afscheid genomen van mijn lieve en zorgzame man, onze onvergetelijke vader en liefste grootvader Cornelis Antonius Smits 16 april 1924 -Wemeldinge- 119 februari 2011 Wemeldinge: J. Smits - Oudeman Eindhoven: Rob Smits Ria Meelen Wemeldinge: Eric Smits Trucjie Smits - Duinkerke Danicque Julian Westelijke Kanaalweg 29, 4424 BE Wemeldinge De crematieplechtigheid vindt plaats op woensdag 23 februari om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de ontvangstkamer van het crematorium gelegenheid de familie te condoleren. Indien wij u vergeten zijn een rouwbtief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 24