m Henk Mulder (f) Hlensenlinq.nl maandag 21 februari 2011 familieberichten 123 Corrie, Ewout, Tommy en Nikie, wij wensen jullie veel sterkte toe met het grote verlies van jullie echtgenoot en vader Marco den Engelsman Emma Joeri Han Jaaco Jan Nayla Janouk Maarten Marrit, Noes Beest Reinier Rudi Tim De wind huilt Het getij verstomd De man van de zee is er niet meer Marco We zullen je aanwezigheid missen. Je collega's van "de Onderneming" Kees, Lydia, Rico, Miriam, Marjolijn, Anna, Remko, Lian, Theo, Esther, Nicole, Margreeth, Gerrie, Willem, Bianca Niemand weet wat leven is. Alleen dat het gegeven is. En dat van dit geheimenis, God het begin en einde is. In deze zekerheid is tot zijn Schepper weergekeerd na een lang en gezegend leven onze vader, grootvader en overgrootvader Willem Goeman weduwnaar van Willemina Schaalje Yerseke, 29 maart 1918 Goes, 20 februari 2011 Lochem: Ineke Katsman-Goeman Hans Katsman Amsterdam: Cedric en Sharon Bussum: Iris en Sebastiaan, Jim en Didier Dronten: lan Goeman Anneke Goeman-Bosscha Sommelsdijk: Ronald en Helma, Alisha en Jasper Sommelsdijk: Robbert en Marisca, Thijs Harderwijk: Claudia en Caspar, Jan Dronten: Dennis en Kyra, Elrnar Haarlem: Martine en Jeroen, Anne Den Haag: Ellen Goeman Jan Francke Irene Erik Correspondentieadres: I.A.W. Goeman Gamander 18 8252 DC Dronten De dankdienst voor zijn leven, geleid door Ds. C. Baggerman, wordt vrijdag 25 februari om 14.00 uur gehouden in de Hei-vormde kerk, Kerkplein 5 (ingang Oude Torenstraat) te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het Hervormd kerkelijk centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegenheid om elkaar te ontmoeten. Na een kort ziekbed is op 82-jarige leeftijd, in het bijzijn van zijn vrouw en kinderen, overleden onze oudste broer, zwager en oom Marinus Bartel van Goudswaard (Rinus) Echtgenoot van J. van Goudswaard-Beswerda De familie: Serooskerke (W): E.T. Ludikhuize-van Goudswaard J. Ludikhuize t Kortgene: B.M. van Goudswaard T. van Goudswaard-Schrier Geldermalsen: T.F. van Goudswaard A. van Goudswaard-Hoekwater Geersdijk: J.C. van Goudswaard t Neven en nichten Achterneven en achternichten Delft, 18 februari 2011 Alles van waarde is weerloos. Verdrietig, maar dankbaar voor alle goede herinne ringen, delen wij u mede dat, na een moedig gedragen lijden, mijn steun en toeverlaat, mijn lieve man, mijn lieve vader, schoonvader en schoonzoon is overleden Cornell's de Kok Kees A 28 april 1956 19 februari 2011 Go es: Elinede Kok-Veerhoek Goes'. Natalie de Kok Stefan Schijf Goes: L.N. Veerhoek-Goetheer Zuid vl ietstraat 48 4461GZ Goes kendekok@zeelandnet.nl Kees is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraaf plaats) te Goes. Als u nog even bij hem wilt zijn is daar gelegenheid voor op woensdag 23 februari van 19.00 tot 19.30 uur. Wij nodigen u uit om, samen met ons, afscheid te nemen van Kees op donderdag 24 februari om 11.00 uur in de aula van bovengenoemd rouwcentrum. Aansluitend zal om plm. 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot samenzijn en condoleren in het rouwcentrum. -Kees hield van bloemen.- -Kom zoals je bent." Onze dank gaat uit naar alle medewerk(st)ers van Allévo, de vrijwillige thuiszorg en dokter van der Stoep voor de liefdevolle verzorging. Met droefheid geven wij u kennis, dat na een geduldig gedragen lijden is overleden onze geliefde broer, zwager en oom KEES de KOK echtgenoot van Eline Veerhoek op de leeftijd van 54 jaar Waarde Henk de Kok (in herinnering) Catrien de Kok-Murre Borssele Ina Goudzwaard-de Kok Jan Goudzwaard 's Gravenpolder Jannie van Sabben-de Kok Jaap van Sabben (in herinnering) Borssele Corrie de Kok 's Gravenpolder Gerard de Kok Beppie de Kok-Witte Borssele Wim de Kok Dineke de Kok-Moens Baarland Jan de kok Ina de Kok-Bouma 's Gravenpolder Nelleke de Wolf-de Kok Jos de Wolf Borssele André de Kok Corrie de Kok-van den Ende Neven en nichten Goes, 19 februari 2011 Met groot verdriet, maar ook in diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, geven wij u er kennis van dat, zacht en kalm van ons is heengegaan onze zwager en oom Kees de Kok Neuwilen (CH): Sjaak, Ursula en Damaris Goes: Tonnie 's-Gravenpolder: Rudi, Marlies, Ruben en Meike Voorbereid, maar toch nog geschokt om de grote leegte die zij achterlaat, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze moeder, oma en oma-oma Adriana Jacoba Meertse-Maljers weduwe van Jacob Meertse c 19 maart 1914 t 18 februari 2011 P. Meertse P.J. Meertse-Bouman C. Schubert-Meertse R.K. Schubert f M. Seymour-Meertse P.A. Seymour Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Hengst 16 4341 MV Arnemuiden Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op woensdag 23 februari van 13-30 tot 14.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 15-00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Wij bedanken het personeel van de Clasinastraat 8 te Arnemuiden voor de goede zorgen. Lieve Oma Meertse Wij zullen u missen. Rust zacht. Koos en Ria Hij was nog druk doende en wilde nog zoveel. Door onze tranen heen zijn wij dankbaar voor de liefde die wij hebben mogen ontvangen. Groot is de leegte die hij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Verdrietig maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve vader en schoonvader Hinderikus Theodorus weduwnaar van Jeanne Mulder - Boddé Groningen, 4 februari 1945 f Zierikzee, 19 februari 2011 Ard en Marjolein Correspondentieadres: Planetenlaan 2 5505 NM Veldhoven De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 24 februari om 12.00 uur in het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Henk, kort voor aanvang van de plechtigheid, in de aula van het crematorium. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. 'C:' Bedroefd maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Albert Priem echtgenoot van Corrie Priem-de Winter Kloetinge, 03-01 -1939 Dronten, 18-02-2011 Yerseke: Magda Rijk-Priem t Jan Rijk Kapelle: Jo Rijk-Priem Fré Rijk Ovezande: Piet Priem Leu Priem-Boonman Oudelande: Jans Dobbelaar-de Winter Ko Dobbelaar Roosendaal: Ko de Winter Jo de Winter-de Jonge 's-Heerenhoek: Jo Rijk-de Winter Rinus Rijk Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 23