Heieen van den Broecke-Brevet Heieen Heieen van den Broecke-Brevet Rudolf van Eeuwen - Rob - *cs, 22 1 familieberichten maandag 21 februari 2011 (J| mensenlinq.nl Enige en algemene kennisgeving Bedroefd omdat we hem moeten missen, maar dankbaar dat we hem zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze broer, zwager, oom en buurman Josephus Andriessen -Jo in de leeftijd van 82 jaar C. J. Andriessen - de Bruijn Fam. Andriessen Fam. Wiersma Fam. Hillebrand Onze dank gaat uit naar de artsen en verpleging van het Admiraal De Ruyter Ziekenhuis te Goes, voor de goede en liefdevolle verzorging aan hem gegeven. Zierikzee, 17 februari 2011 Correspondentieadres Fam. A.J. Wiersma Gerberalaan 4 4542 CN Hoek Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 22 februari van 19.00 uur tot 20.00 uur in het Mortuarium van het Admiraal De Ruyter Ziekenhuis, Koning Gustaafweg 2 te Zierikzee. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 23 februari om 13.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. "Veilig in Jezus armen Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame vader, opa en opi Pieter Boom weduwnaar van PietemeCCa Boone-de Hamer qeboren overleden 19 mei 1925 19 februari 2011 Amemuiden: Mieke en Ari Ira en Qert-Jan Patrick. MaJeika Marina Onze dankjjaat uit naar fiet verzorgend personeel en de Vrijwilligers Van "Sn/erf-'Kust" voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Klaproosstraat 13 4341JW A memuiden De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. De gedachte verzacht het verlies, het intense verdriet. Verliezen in ons hart, doen we je zeker niet. Het is nog niet echt tot ons doorgedrongen. Langzaam groeit het besef dat zij nooit meer in ons midden zal zijn. Met grote droefheid stellen wij u in kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma Geertruida Bruggeman-Kaat Truus weduwe van Jo Bruggeman Kruiningen, 20 februari 1923 Vlaardingen, 17 februari 2011 Kees in liefdevolle herinnering Henry, Natascha, Michael-John Marijke Correspondentie-adres: Waaijers Uitvaartverzorging t.a.v. Marijke Bruggeman Olmendreef 160 3137 CR Vlaardingen Onze moeder en oma is overgebracht naar het Waaijers Uitvaartcentrum Holy, Olmendreef 160 te Vlaardingen. Aldaar geen bezoek. De afscheidsplechtigheid zal worden gehouden op dinsdag 22 februari om 13.45 uur in de aula van de begraafplaats "Holy", Olmendreef 160, waarna de begrafenis zal plaats hebben. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum naast de begraafplaats. Geschokt en intens verdrietig 3ijn we na het overlijden van ons lieve 3usje en tante Lieve Heieen wat 3ullen we je missen Sakko en Cora Wouter floris Cvetyn en Pieter manon Bert Lieve Heieen, Nooit meer samen met jou eten, Nooit meer samen met jou discussiëren, Nooit meer samen met jou lachen, Nooit meer samen met jou Bedankt voor je jarenlange warme vriendschap. Sjaak, Rein, Tom en familie veel sterkte toegewenst in deze moeilijke periode. John en Willy lieve Zweedse DIVA, loopmaatje, waarom nou jij? marijke en Walter, Sonja en Ronald, Pia en Johan Wij zijn geschokt door het overlijden van ons lid Wij wensen Sjaak, Rein, Tom en verdere familie heel veel sterkte toe. Namens bestuur en leden van Atletiekvereniging AV de Wielingen KENNISGEVING Op 17 februari 2011 is te Middelburg overleden: Dorathea Maartense geboren te Middelburg op 31 augustus 1916 weduwe van Johannes Cornelis Jacobus van der Brugge De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 21 februari om 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Middelburg. Correspondentieadres: Notarispraktijk Mr Dr R.C. van Dongen Dam 37 4331 GG MIDDELBURG Mijn lieve maatje heeft de strijd tegen zijn langdurige ziekte verloren, maar in mijn hart blijf jij eeuwig bestaan 1 november 1941 119 februari 2011 zijn echtgenote Anita van Eeuwen-van Knotsenburg Chimo 5r Tijka >i Zandstraat 211 4551 LG Sas van Gent De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 23 februari om 13.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. jÉBsïte Het verlies was er al voor het einde, het verdriet voordat het afscheid kwam. Toen die onzekere verwarring bezit van jouw gedachten nam. Maar als we je bezochten, elke keer, dan was er steeds die glimlach weer. Na alle fijne jaren die wij samen met hem mochten beleven is zacht en kalm van ons heengegaan onze pa en opa Alphons Gustaaf Ferket weduwnaar van José Maria Pieters A Sint Jansteen, 2 februari 1925 t Hulst, 19 februari 2011 Frank en Henny Sonia en Jaap Frank en Eva Marie-José en André Arjan Kees en Daphne Eric en Anita Max Thomas Eline Correspondentieadres: Julianastraat 60,4566 AH Heikant U kunt afscheid nemen van pa in het uitvaartcentrum van DELA, v.d. Maelstedeweg 108-b te Hulst, op woensdag 23 februari van 19.00 tot 19.45 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 24 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van de Heilige Theresia te Heikant, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de dienst kunt u de familie persoonlijk condoleren in bovengenoemde kerk. Je was een rots in de branding en koerste rech t door zee. Je trotseerde storm en golven alleen... je had de wind niet altijd mee. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Je was voor ons een lieve man, pa, opa en över-opa. Wij zullen je missen. Heden is van ons heengegaan Medardus Cornelis de Poorter Medar echtgenoot van Josée Van den Brande Hij overleed in de leeftijd van 82 jaar. Hulst: José de Poorter-Van den Brande Hulst: Eddy en Mieke de Poorter-de Schepper Juri en Kristel, Lieke, Emma Jaime en Daria, V Femke en Dennis Jordieenllse Hulst: Marleen en Rudy Vermeerssen-de Poorter Matanja en Ivan, Dyantha Bjom 18 februari 2011 Nieuweweg 47,4561 BL Hulst U kunt afscheid nemen van Medar in familiekamer 2 van DELA, locatie de Blaauwe Hoeve, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op dinsdag 22 februari van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 23 februari om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg. Samenkomst in de Basiliek, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeinng heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 22