sv Colofon hi rilertioriiini h.jobse foor betaalbare kwalitiit (D IHenseniinq.nl zaterdag 19 februari 2011 familieberichten 143 Het is onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor het overweldigende aantal blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, mijn vader en onze opa Dirk Otte Bij deze betuigen wij aan allen onze welgemeende en hartelijke dank. Willy Otte-Wisselink Wilfred Patrick, Lynn Oudelande, februari 2011 Het heeft ons erg goed gedaan dat u ons zoveel troost, warmte, steun en vriendschap heeft gegeven, tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Anthonie Reijnhout Heel hartelijk dank hiervoor. A. Reijnhout-Anthonise kinderen en kleinkinderen Wolphaartsdijk, februari 2011 Voor uw medeleven en belangstelling, betoond tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Atje Reinhoudt-van Netten betuigen wij u onze oprechte dank. Uw aanwezigheid of schriftelijke condoleance hebben wij zeer op prijs gesteld. I. Reinhoudt kinderen en kleinkinderen Kamperland, februari 2011 Ontroerd zijn wij door de grote belangstelling bij de begrafenis en de vele kaarten en telefoontjes die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder en trotse oma Adriana Jacomina Walraven - Breure Wij zeggen u hiervoor hartelijk dank. Familie Walraven Rilland-Bath, februari 2011 De hartverwarmende belangstelling die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk, hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, opa en overopa Marinus Roth heeft ons erg goed gedaan. Het is ons onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken, vandaar dat wij u op deze manier onze oprechte dank willen betuigen. Uit aller naam; Jopi Roth-Daniëlse Middelburg, februari 2011 V** iff 20-02-2010 Stefan Quincy 20-02-2011 Een jaar geleden lijkt voor ons nog maar even. We willen laten weten we zullen jullie nooit vergeten. Liefs Alexander, Sandra en Kyano uitvaartverzorging bachweg 2 j middelburg tel. 0118 46 22 05 www. hjobse-uitvaart. nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-1700 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Mensenlinq.nl is een eigen digitaal monument voor u en uw naasten. Alle geplaatste familie berichten in de dag- en weekbladen worden dagelijks doorgeplaatst naar Mensenlinq.nl. Hierdoor is er een digitale ontmoetingsplaats ontstaan. Naast het doorplaatsen van familieberichten worden er actuele nieuwsfeiten rondom het overlijden geplaatst, in samenwerking met alle aangesloten dagbladsites. D®® IfS/isiixsi] De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website. •0113-216815 'www.uitvaart.vg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 43