(J) IDensenlinq.nl Fora Paulina Hage W. Verheij - Muller -Wil - zaterdag 19 februari 2011 familieberichten 141 Wij vinden geen woorden om te zeggen hoe we u zullen missen, allemaal. Het diepste gevoel is moeilijk uit te leggen, het hart spreekt een niet te spreken taal. Uw leven was ons zoveel waard. Het liefst wat wij hadden blijft in ons hart bewaard. Dankbaar voor de liefde waarmee zij ons tijdens haar leven heeft omringd delen wij u verdrietig mede dat wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma Cecilia Graham-van Didden weduwe van Thomas McGiffen Graham 7 januari 1924 116 februari 2011 William en Janet Graham-McCabe Pricilla en Ricardo Kelly en Daniël Justin Dylan Lotte 3 Correspondentieadres: Vinkenhof 45 4332 DM Middelburg Onze moeder is overgebracht naar het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar dinsdag 22 .februari van 19.00 -19.30 uur gelegenheid is tot afscheid nemen. De crematieplechtigheid vind plaats op woensdag 23 februari om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangstruimte van het crematorium. Ma hield van bloemen. De mensen van voorbij ze blijven met ons leven. De mensen van voorbij ze zijn met ons verweven. In liefde, in verhalen, die wij zo graag herhalen. In bloemengeuren, in een lied dat op klinkt uit verdriet. De mensen van voorbij ze blijven met ons leven. De mensen van voorbij zij worden niet vergeten. We hebben afscheid genomen van onze lieve moeder en oma Fora Paulina Otte-Hage echtgenote van Wolfert Otte 12002 fk Bruinisse, 24 januari 1919 t Goes, 18 februari 2011 Dankbaar zijn we dat we haar zolang bij ons mochten hebben. Swifterbant, Han en Femmie Florien, Chielian, Alwin Judith en Harro, Marlou, Frank Hanka en Jeroen, Thijs, Huub Schoonhoven, Janneke en Arie t Eric en Carola, Silje, Olav Rianne en Jeroen, Luna, Yara Winterswijk, Lida Gerben en Margreet Jessica en Patrick, Martijn, Charlotte Zierikzee, Allévo "Borrendamme" Correspondentieadres Langs de Bogen 26,8255 GG Swifterbant De herdenkingsdienst zal woensdag 23 februari om 13.30 uur gehouden worden in het "Stiltecentrum" van zorg centrum "In 't Opper", Dr. de Kockstraat 13 te Bruinisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de begraaf plaats aan de Dorpsweg te Bruinisse, omstreeks 14.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot ontmoeting in het "Stiltecentrum". Op 92 jarige leeftijd is mijn schoonzus en onze tante Overleden Sinds 12 januari 2002 weduwe van Wolfert Otte Bruinisse J.K. de Waal-Otte Jaap Mary Lida Chris Ina Bram Joke Peter Goes, 18-02-2011 Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega en lid van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit A. van Liere (Adrie) Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit J.J.M. van Berlo, voorzitter Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden F.J.A. Kuipers, voorzitter J.W.M. Siewe, secretaris Vlissingen, 18 februari 2011 De HEERE is mijn Herder Bedroefd, maar ook dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten hebben, delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen, na een lange periode van afnemende krachten, onze lieve, zorgzame moeder, groot-, overgroot- en betovergrootmoeder Gerreke Koster-Duister sinds 19 februari 1967 weduwe van Albertus Willem Koster in de gezegende leeftijd van 95 jaar. Kinderen Kleinkinderen Achterklei nki nderen Achter-achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgstroom voor de betrokkenheid en liefdevolle zorg. Vlissingen, 17 februari 2011 Correspondentieadres Fam. Dool-Koster Schuitvaartgracht 233 4382 GP Vlissingen Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen op D.V. dinsdag 22 februari om 13.30 uur in de Marnixkerk, Marnixplein 41 te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats, Pres. Rooseveltlaan 766 te Vlissingen om 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Marnixkerk. Geen bloemen. "There are loving hearts that wait you, - in the land to which you go. Onverwacht is overleden ons koorlid en man van het eerste uur Adrie van Liere Wij bewaren warme herinneringen aan hem. Namens het Scheldeloodsenkoor: R.A. van der Voort, Voorzitter J.P.G. Florie, Secretaris ALGEMENE KENNISGEVING Moeder zijn is alles geven, zorgen, lijden, liefde en leven. Moeder zijn is alles derven, alles... en tevreden sterven. Bedroefd om haar afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat is overleden, onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Dina Catharina Laroes weduwe van Johannes Cornells Net Middelburg t Middelburg 2 maart 1913 17 februari 2011 Middelburg: Jan en Corrie Vlissingen: Ali en Henk (in liefdevolle herinnering) Klein- en achterkleinkinderen Wij willen dr. P. Delaet, personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum Buitenrust, afdeling Oesterschelp, hartelijk bedanken voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: J.W. Net Buitenruststraat 109 4337 EL Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen van onze moeder en oma dinsdag 22 februari van 10.00 tot 10.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal daar, voorafgaand aan de crematie, de afscheidsbijeenkomst worden gehouden. Na de bijeenkomst is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in eerder genoemd uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. We'll meet again. Don't know where, don't know when, But I'll know we'll meet again some sunny day... 9-11-1930 14-2-2011 weduwe van F.D. Verheij Will Coks Nico Frits Jolanda Nana, Pelle Toscan, Lucian Geheel naar eigen wens is Wil in besloten kring gecremeerd. Correspondentieadres: W. Verheij, Vierwindenstraat 247, 1013 CW Amsterdam Na een leven geleefd te hebben op zijn eigen wijze, is na een periode van afnemende gezondheid, rustig van ons heen gegaan, mijn lieve man, (schoon) vader en opa Geurt Christiaan Ruisch in de leeftijd van 64 jaar. Middelburg: Bep Ruisch-de Bruin Middelburg: Edwin en Loanne Zara en Dide Oost-Souburg: Olaf en Natasja Noah en Tess Admiraal De Ruyter Ziekenhuis Goes, 17 februari 2011 Correspondentieadres; Langevielesingel 70 4335 AC Middelburg U kunt een laatste groet brengen en de familie' condoleren op dinsdag 22 februari van 13:00 tot 13:45 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zullen we zijn leven gedenken in boven genoemd centrum. We zullen in besloten familiekring hem begeleiden naar het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, graag deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve Oma Net We zullen u ontzettend missen Henk en Anita Diana en Wim john en Annie Hans en Theu en achterkleinkinderen Ons bereikte het droevige bericht dat is.overleden, ons zeer gewaardeerde clublid Geurt Ruisch Wij wensen zijn naaste familieleden veel sterkte toe. Bestuur en leden Club Jeu de Boules Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 41