Üi/srlsdsii Heieen van den Broecke - Brevet Marco den Engelsman Soë Clementina Margaretha Dierikx-Termont r J AQ familieberichten zaterdag 19 februari 2011 IHensenlinq.nl Het gevaar is met jong te sterveni maar oud te worden ponder geleefd te hebben Zij stond nog volop in het leven ITlet grote verslagenheid geven wij kennis van het plotselinge overlijden van on3e lieve Oostburg, 6 mei 1959 Breskens, 16 februari 2011 Breskens: Sjaak van den Broecke Rein van den Broecke Tom van den Broecke Oostburg Pa Brevet Correspondentieadres Wulpenlaan 18 4511XB Breskens De afscheidsbijeenkomst 3al worden gehouden op maandag 21 februari 2011 om 1300 uur in de SoW-kerk aan de Dorpsstraat 50 te Breskens na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren, waarna de crematie in besloten kring 3al plaatsvinden. Heieen hield van witte bloemen Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u de3e advertentie als 3odanig beschouwen Zijn liefde, bijzondere persoonlijkheid en levenshouding zullen wij ons altijd blijven herinneren. Dankbaar voor het vele goede dat hij ons tijdens zijn leven heeft gegeven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man en onze geweldige vader 3 maart 1955 Vlissingen 117 februari 2011 Corrie Ewout Tommy Nikie en Peter van Hallstraat 55 4384 BM Vlissingen De afscheidsdienst zal Worden gehouden op dinsdag 22 februari om 13.30 uur in de Sint Jacobskerk, Oude Markt 2, Vlissingen. Voor de dienst is er van 12.45 tot 13.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen van Marco in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis om 15.00 uur plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats te Vlissingen. Na de kunt u de familie condoleren in de Sint Jacobskerk. Haar werk, haar kracht, haar interesse voor het leven, haar moed, zo sterk, zij heeft er alles voor gegeven. Bedroefd laten wij u weten dat na een kort ziekbed rustig is heengegaan onze moeder, schoonmoeder, oma en ouwe oma Adriana Brasser-van Soelen Weduwe van Jacobus Brasser sinds 19 november 2008 A- Arnemuiden t Veere 19 juni 1913 17 februari 2011 Lein en Leintje Betsy en Ko Addy en Jan Tinie Ko en Corrie Marianne en Jan Klein- en achterkleinkinderen Toppenkinderenburg' Zanddijkseweg 14 4351 SH Veere Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 22 februari van 12.00 tot 12.30 uur in de Kleine Kerk aan de Kapelle- straat te Veere. Aansluitend zal de afscheidsdienst gehouden worden om 13.00 uur, deze zal worden geleid door Ds G. Klein. Daarna zal de begrafenis plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Zanddijkseweg te Veere. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in boven vernoemde kerk. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze schoonzus en tante Adriana Brasser-van Soelen Veere: L.P. Brasser A. Brasser-Kasse (in herinnering) Neven en nichten We zijn verdrietig dat onze lieve buurvrouw is overleden mevr. A. Brasser-van Soelen Jan en Janny de Buck Cees en Anneke Gideonse Bram en Nel Wouters Ronny en Ciska Gideonse Ard en Marthine Arkesteijn André en Marleen Louwerse Peter en Astrid Marinissen Ons respect gaat uit naar Tinie, die jarenlang haar ouders heeft verzorgd. We wensen de familie veel sterkte toe. KENNISGEVING Op 17 februari 2011 is te Middelburg overleden: Dorathea Maartense geboren te Middelburg op 31 augustus 1916 weduwe van Johannes Cornelis Jacobus van der Brugge De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 21 januari a.s. om 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Middelburg. Correspondentieadres Notarispraktijk Mr Dr R.C. van Dongen Dam 37 4331 GG MIDDELBURG In liefde.met haar en met elkaar verbonden hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder, schoonmoeder, oma en ouwe oma Schoondijke, 28 maart 1924 Vlissingen, 15 februari 2011 Marijke en Michel Alain en Tineke Julien, Fréderique Leon en Lenny Maurice Loes en Anton Daniëlle en Remon Damon, Xavi Emanuel en Beverly Mark en Anje Job, Madeleine, Irene Lilian en Jan Dylan en Lianne Gracia en Maarten Yves, Xavier J.l. Sandersestraat 17 4388 EC Oost-Souburg Wij hebben haar in besloten kring begraven op vrijdag 18 februari 2011 te Vlissingen. Bedankt lieve oma, om wie u bent! Je grote fan Het tij viel niet meer te keren Verdrietig zijn wij bij het overlijden van onze zwager en oom Marco den Engelsman Ad van der Jagt Marieke Franken Sebastiaan Corrie, Ewout, Tommie, Nikie Peter we zullen er voor jullie zijn. Goede vriend, Marco Wat zullen we je missen! Leo, Chris, Bart, Tessa Ons bereikte het droevige bericht dat onze altijd behulp zame buurman en goede vriend Marco den Engelsman is overleden. Wij zullen hem erg missen. Lieve Corrie, Ewout, Tommy, Nikie en Peter, we leven met jullie mee en willen er voor jullie zijn. Wij wensen jullie veel moed, kracht en Gods nabijheid toe. Geert en Janneke Smilde Maarten en Annet van Bloois Theo en Ploni Verplanke Woorden schieten tekort door het overlijden van Marco den Engelsman De scoutinggroepen Golfbrekers en Scheldezwervers wensen Corrie, Ewout, Tommy en Nikie veel sterkte en kracht toe voor de komende periode. Namens beide besturen en alle leiding t2:-. jtésSB&r

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 40