Cultuur aan de Middellandse Zee PZC Droomreis met de Glacier- en Bernina Express door de Zwitserse Alpen 9-daagse bus/treinreis Mondial Tours pzc.nl/webwinkel üyp Middellandse Zeecruise, inclusief reis per luxe touringcar pzc.nl/webwinkel Beleef met uw krant en Mondial Tours de schoonheid van het Zwitserse berglandschap tijdens deze bijzondere lezersreis! De legendarische Glacier Express, de bekend ste van de Zwitserse treinen, is een mythe in de moderne spoorweggeschiedenis. Deze nostalgische trein brengt u in 4,5 uur via een schitterende route van Brig naar Chur. De rit voert langs Ijle bergtoppen, weelderige alpenweiden en een overdadige kleurenpracht. De Bernina Express is op haar beurt ook een hoogtepunt voor de ware treinliefheb- ber. U passeert alle vegetatiezones tussen de gletsjers van de Piz Bernina (4049 m) en de palmen van Tirano (429 m). Daarnaast is de 'Centovalli Express' nieuw aan deze reis toegevoegd. Een prachtig traject door de zogenaamde honderd valleien, die het noorden van Italië met het zuiden van Zwitserland verbinden. Mondial Tours heeft meer dan 25 jaar ervaring met treinreizen in Zwitserland, zodat u met een vertrouwd gevoel op reis gaat. Deze prachtige reis is inclusief: Reis per comfortabele touringcar van uw opstapplaats naar Zwitserland en terug 8 overnachtingen op basis van logies en ontbijtbuffet in comfortabele hotels Kamers met bad en/of douche, toilet en TV Stadswandeling Liechtenstein Tocht met de Bernina Express Tocht met de Glacier Express (panoramawagon) 2e klas Stadswandeling Zurich Deskundige Nederlandstalige reisleiding Informatiemateriaal en reisgids Zwitserland Vertrekdata: 21 t/m 29 april 20 t/m 28 augustus 21 t/m 29 mei 10 t/m 18 september 16 t/m 24 juli Lezersprïjs: 995,- p.p.* *Prijs o.b.v. tweepersoonskamer. Toeslag eenpersoonskamer 200,- Opstapplaatsen: Almelo, Apeldoorn, Arnhem, Den Bosch, Eindhoven, Enschede, Goes, Nijmegen, Roosendaal, Tilburg, Zwolle Informatie reserveren Vraag vrijblijvend het uitgebreide dagprogramma aan! U kunt contact opnemen met mondial-tours.nl, tel. (053) 484 25 26 van maandag t/m vrijdag 10.00-17.00 uur of pere-mail: lezersreizen@mgndial-tours.nl Bon LEZERSREIZEN - GLACIER EXPRESS Ja, stuur mij vrijblijvend het Mondial Informatiepakket en boekings formulier aan: VOORLETTERS NAAMO M O V ADRES POSTCODEPLAATS TELEFOON MOBIEL E-MAIL Stuur deze bon naar: Lezersreizen, Postbus 500,7500 AM Enschede zaterdag 19 februari 2011 39 categorie reizen rondreizen Jt De Jong Intra Vakanties heeft een bijzondere cruiseaanbie ding voor u geselecteerd die nu met korting te boeken is voor lezers van deze krant! Vaart u mee? U begint uw vakantie met de reis per comfortabele touringcar naar Genua. Vervolgens reist u een week in alle comfort langs landen en streken waar de tijd lijkt stilgezet. Wandel door de straten van Valetta, ontdek de vele bezienswaardigheden van Barcelona, of drink een drankje op een terrasje in het gezellige Messina. U kunt het allemaal doen tijdens de 8-daagse cruise met de MSC Fantasia. Na de cruise reist u weer per comforta bele touringcar terug naar Nederland. Vaarschema: Genua - Marseille - Barcelona - La Valletta - Mes sina - Civitavecchia/Rome - Genua U verblijft op het zeer luxe cruiseschip de MSC Fantasia De MSC Fantasia is geheel gebouwd in Italiaanse stijl en voorzien van een prachtig interieur. Aan boord bevinden zich maar liefst 4 zwembaden, 12 whirlpools, diverse koffiebars en winkels. Na een heerlijke dag kunt u van uw diner genieten aan de prachtig gedekte tafels in één van de a la carte restau rants. De Observation Lounge omvat relaxruimtes, een Wi-Fi gedeelte en een bibliotheek met boeken in diverse talen. Vele tv-schermen zorgen ervoor dat u continu op de hoogte blijven van de route, het weer en de sterrenhemel. Hut: LI heeft de keuze uit een binnenhut, een buitenhut of een buitenhut met balkon. Alle hutten beschikken over twee losse bedden (op verzoek evt. 2-persoons), televisie, radio, telefoon, airconditioning, voldoende kastruimte, minibaren kluisje en een badkamer met douche en toilet. Verzorging: De verzorging is op basis van volpension, d.w.z. inclusief ontbijt, lunch en diner aan boord van het schip en gedurende de dag regelmatig snacks en andere lekkernijen. Middellandse Zeecruise inclusief: 7 Overnachtingen aan boord van de MSC Fantasia in een binnenhut o.b.v. volpension Nachtpendelreis per luxe touringcar naar Genua (Diverse opstapplaatsen, o.a. Heerlen, Den Bosch en Eindhoven.) Diverse vertrekdata van april t/m oktober Adviesprijs vanaf 899,- Lezersprijs vanaf €849,-* Prijzen zijn per persoon, op basis van 2 personen. Niet inbegrepen: overige maaltijden, facultatieve excursies, entreegelden en fooien, toeslag ander type hut. Reserveringskosten 25 per boeking, Calami teitenfonds 2,50 per boeking Havengelden Meer informatie en boeken:. Ga naar onze webwinkel of bel de Jong Intra via telefoon: 0180 - 457803 o.v.v. de speciale reiscode CBIT099 categorie reizen cruises 100,- korting per 2 personen! WEBWINKEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 39