Exclusief evenement op Zeeuwse secretaressedag Ondernemer Studenten helpen bij onderzoek zwn.nl berichten 29 Secretaresses een hele dag op het water, praten over het vak. Donderdagmiddag 21 april 2011 houdt Janse Janse voor het der de achtereenvolgende jaar een exclusief event voor secretaresse dag. Secretaresses genieten dan van een inspirerende middag in de his torische Goederenloods in Goes. GOES - De derde donderdag in april is al jaren de Nationale Secretaresse- dag: hét moment waarop leidingge venden hun vrouwelijke secretaresses en assistentes in het zonnetje zetten. Janse Janse speelt hierop in met een middagvullend arrangement dat lei dinggevenden voor deze dag kado kunnen doen. Het programma start om 12.30 en zal eindigen rond 17.15. Daarna zal er als afsluiting voldoende tijd zijn om te netwerken onder het genot van een glas bubbels'en een hapje. Het arran gement bestaat uit onder meer een workshop van Knapp Skincarecenter, een workshop van Artistics Marleen van der Vliet, een lezing over zakelij ke etiquette van etiquettespecialist Magda Berman, een verrassende show en natuurlijk voldoende ver wennerijen. Tijdens deze bijzondere middag kunnen de deelneemsters doorlopend een informatiemarkt be zoeken waar bedrijven hun diensten en producten speciaal voor hun pre senteren. Het evenement is exclusief van aard. Het aantal deelnemers is maximaal 50 zodat er voor iedereen voldoende per soonlijke aandacht is. Overigens is ook de informatiemarkt exclusief toe gankelijk voor deelname van maxi maal 10 bedrijven. Organisaties die interesse hebben zich te presenteren op de informatiemarkt, of om hun medewerksters dit bijzon dere event kado te doen, kunnen con tact opnemen met de organisatie. Jan se Janse, tel: 0113 671447, e-mail: info@janse-janse.nl Onderzoeksinstituut Eleanor, onderdeel van de Roosevelt Aca demy te Middelburg, heeft recent voor het Zeeuwse advocaten kantoor Adriaanse van der Weel een klanttevredenheidsonderzoek ge houden. De resultaten onlangs gepresenteerd. Het advocatenkantoor heeft voor de dienstverlening aan haar klanten een 8,6 gekregen. MIDDELBURG - Roosevelt's Aca demy's Institute for Undergraduate Research Eleanor, zoals de officiële benaming is van het onderzoeksinsti tuut, heeft het onderzoeksproject van Adriaanse van der Weel in oktober 2010 toegewezen aan vijf studenten die hiermee praktijkkennis op kon den doen voor het vak onderzoeksme thoden en statistiek. Zij hebben de vragenlijst samengesteld, de respons geanalyseerd en de resultaten in een rapport gepresenteerd. De studenten werden begeleid en ondersteund door hun docent statistiek, dr. Nel Verhoeven, die tevens verantwoorde lijk was voor de eindredactie van het rapport. Het onderzoek is een vervolg op het onderzoek uit 2005, dat eveneens door de Roosevelt Academy is uitge voerd. De opzet van het tweede on derzoek maakt het mogelijk op een groot aantal punten de mate van klant tevredenheid te vergelijken met die in 2005. Het advocatenkantoor heeft verscheidene disciplines in huis, treedt op voor verschillende klant groepen, zoals overheden, bedrijven, instellingen, verzekeraars en particu lieren en werkt vanuit 3 vestigingen (Middelburg, Terneuzen en Rotter dam). De klanttevredenheid is dan ook geanalyseerd per locatie, per disci pline en per klantgroep. Over de ge hele breedte zijn geen significante ver schillen in tevredenheid gemeten. In het algemeen kan gesteld worden dat, hoe langer de relatie van de cliënt met Adriaanse van der Weel, hoe ho ger de mate van tevredenheid en om gekeerd. Maar liefst 80% zal Adriaan se van der Weel aanbevelen bij der den. Jan Jacobse, voorzitter dagelijks be stuur van Adriaanse van der Weel ad vocaten is verheugd over het positie ve resultaat. In deze kolom geven wij u een overzicht van nieuws dat op deon- dernemerzwn.nl gevonden kan worden. Het gaat om actueel nieuws, dat niet in de maandelijkse uitgave van de Ondernemer staat. Samen verder voor biobased economy Om optimaal gebruik te maken van de kansen van groene che mie, gaan provincies, bedrijfsle ven, onderwijs en ontwikkelings maatschappijen in Zuid-West Ne derland samenwerken op het vlak van de biobased economy. De ag- ro- en foodsector speelt hierbij een belangrijke rol. Dit is het re sultaat van het congres 'Nieuwe verbindingen in de Biobased Eco nomy in Zuidwest-Nederland' dat gisteren is gehouden in Ber gen op Zoom. Het thema was 'Agro meets chemistry'. Traas Ongediertebestrijding nu landelijke dekking Traas Ongediertebestrijding kan met de komst van de nieuwe fran chiser nog betere service bieden. Johan Mol zal de regio Noord-Holland voor zijn reke ning nemen. Hiermee kan Traas Ongediertebestrijding volledige landelijke dekking geven. Inmid dels zijn er naast de vestiging Zee land nog 7 andere franchisers ac tief. Vrijdag 11 februari aanstaan de om 13.00 uur zal de auto aan deze laatste franchiser worden overhandigd. Kinderbrillendag bij De Muynck Optiek in Goes De week van 19 t/m 26 februari staat volledig in het teken van kin deren en kinderenbrillen. Onze kleine klanten krijgen een specia le ontvangst en de kasten liggen vol met kinderbrillen van diverse merken. De Muynck Optiek heeft de nieuwste kinderbrillen in alle soorten en maten, met de vro lijkste en meest modieuze kleu ren. En met nieuw wordt ook echt nieuw bedoeld, want sommi ge monturen zijn nog nergens an ders verkrijgbaar. Er zijn zelfs 20 exclusieve monturen van Look@me en Lookkino aanwe zig die speciaal voor deze bijzon dere week ontwikkeld zijn. Bij aankoop van een nieuwe bril ont vangt ieder kind een leuke atten- LUXeXceL en Screenproducts bundelen krachten De LUXeXceL Group en Screen- Products Benelux B.V. in Goes gaan samenwerken. LUXeXceL ontwikkelt en innoveert optische producten door technieken uit de digitale print, optische- en verlich tingstechnologie samen te voe gen. Screenproducts is totaalleve rancier voor de zeefdruk- en de signindustrie. Gezamenlijk zullen zij het productieproces, modifica ties, hardwareontwikkeling en de wereldwijde distributie van print- apparatuur voor 'Printoptical Technology' verzorgen. Studenten helpen advocatenkantoor Onderzoeksinstituut Eleanor, on derdeel van de Roosevelt Aca demy te Middelburg, heeft recent voor het Zeeuwse advocatenkan toor Adriaanse van der Weel een klanttevredenheidsonderzoek ge houden. De resultaten zijn deze week gepresenteerd. Het advoca tenkantoor heeft voor de dienst verlening aan haar klanten een 8,6 gekregen. Hbo-opleiding 'Delta Management' geaccrediteerd Vanaf september 2011 gaat de nieuwe hbo-opleiding 'Delta Ma nagement' officieel van start aan de Delta Academy van Hoge school Zeeland in Vlissingen. De NV AO (Nederlands-Vlaamse Ac creditatieorganisatie) heeft de HZ per brief bevestigd dat de accredi tatie van de opleiding Delta Mana gement definitief een feit is. Van Trier verhuist naar Tholen Na 265 jaar verhuist het oude fa miliebedrijf van Trier vanuit De Heen naar de nieuwe locatie in Tholen tussen Antwerpen en Rot terdam. Daar komt een distributie centrum voor transportbanden. Van Trier heeft daar behoorlijk de ruimte op een terrein van 20.000 vierkante meter. Van Trier is gespecialiseerd in verhuur van transportbanden op het ge bied van food, agro en industriële producten. Broos herstel voor transportsector Vorig jaar was een beter jaar dan 2009 voor de transportsector. Des ondanks is de branche de crisis nog lang niet te boven. Dat blijkt uit een conjunctuurbericht dat Transport en Logistiek Nederland (TLN) presenteert. AEGON leertt van crisis Directievoorzitter Marco Keim van AEGON Nederland zegt ge leerd te hebben van de financiële crisis. "Met de wijsheid van van daag weten we dat we een aantal zaken niet goed hebben gedaan. Daardoor zijn klanten teleurge steld geraakt in de verwachtingen die ze van onze producten had den. Keim deed zijn uitspraken op het AEGON-debat 'Lessen uit de crisis'. Meer informatie over deondernemerzwn.nl tel. (076) - 531 22 77, email: info@deondernemerzwn.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 141