Arcus Resorts en WEA, een gouden team wea dOndernemerzwn.n| Ondernemen doet u met Aan de rand van pittoresk Cadzand-Bad start projectontwikkelaar en verkoper Arcus Resorts per 1 april met de bouw van Noordzee Ré- sidence Cadzand-Bad. Het project omvat 450 topklasse recreatiewoningen waarvan de verkoop zeer succesvol verloopt. Arcus Resorts voorziet kopers op alle mogelijke fronten van hoogkwalitatieve ondersteuning. Bijvoorbeeld door hen in contact te brengen met de fiscaal specialisten van WEA Ac countants Adviseurs. Medio 2010 startte Arcus met de ver koop van de woningen: tijdens het eerste verkoopevent ondertekenden maar liefst 100 nieuwe eigenaren een koopcontract. Ongekend, zegt Arcus-directeur Enrico de Koster. 'Van de 450 recreatiewoningen zijn er inmiddels zo'n 300 verkocht. De meeste eigenaren verhuren hun woning aan derden en verblijven er hoogüit een paar weken per jaar zelf. Alle activiteiten rond beheer en verhuur van de woningen en de exploitatie van het resort worden verzorgd door Roompot Vakanties, dat al 22 jaar een toppositie inneemt in de branche.' Het fantastische verkoopsucces van de woningen in Noordzee Residence Cadzand-Bad is een voorbode van na venante huuropbrengsten, stelt De Koster. 'De huizen zullen, zeker als ze uitsluitend voor de verhuur worden ingezet, jaarlijks meer opbrengen dan ze kosten. Dat maakt ze tot een ideaal beleggingsobject. Strand- locaties zijn onveranderlijk erg in trek bij toeristen en er zit ieder jaar weer groei in de vakantiewoningmarkt aan de Noord zeekust.' WEA: geen zorgen over lastige fiscale materie De activiteiten van Roompot variëren van het vermarkten van de te verhuren woningen tot de eindschoonmaak na een vakantieverblijf. Tevens zorgen zij voor het volledige beheer van de vakantie woning en het park, zodat de eigenaren geen zorgen hebben over hun eigen dom. Maar er zijn ook zaken waarvoor Arcus de klant doorverwijst naar andere specialisten, waaronder fiscalist Johan Mathijssen van WEA Accountants Adviseurs. Wie eigenaar wordt van een recreatiewoning, krijgt te maken met fiscale vraagstukken die heel complex kunnen zijn, vertelt Mathijssen. 'Al bij de aankoopbeslissing assisteren wij de klant met advies. Een recreatiewoning kopen is fiscaal aantrekkelijk omdat de koper de BTW op de woning kan terugvorderen. En zo zijn er meer facetten waar een leek vaak geen inzicht heeft, maar die wel van belang zijn. Als onafhankelijk adviseur levert WEA maatwerk in fiscaal ■.HTS ADVISEURS Park Veldzigt 75 4336 DX Middelburg tel 0118-656365 www.weazeeland.nl advies, zowel op de korte als de lange termijn. Alle belastingtechnische aspecten nemen wij de klant uit handen. Wij hou den de klant pro-actief op de hoogte van nieuwe wet- en regelgeving en dragen zorg voor een fiscaal optimale situatie.' Een gouden team 'Bij al onze projecten - we hebben er 4400 in portefeuille - brengen we de klant in contact met WEA, dat gespecialiseerd is in recreatief onroerend goed,' aldus De Kos ter. 'Onze klanten zijn zonder uitzonde ring hijzonder positief over het hoge ken nisniveau van WEA en de manier waarop WEA zich voor hen inzet.'Veel klanten hebben vragen over het overdragen van vermogenop hun kinderen en omdat geen familiesituatie gelijk is, is elk geval feitelijk uniek. Mathijssen: 'Het is aan ons daar een passende fiscale constructie voor te creëren. De reputatie van WEA bij de Belastingdienst is zodanig dat vele zaken die normaliter vrij lang kunnen duren, snel worden afgehandeld. Er is kortom vertrouwen in onze activiteiten en daar profiteert de klant van. Het ontzorgen van de klant - dat is wat WEA en Arcus be ogen. Daarin vormen wij al jarenlang een gouden team.' Zie ook www.arcusresorts.nl en www.weazeeland.nl Grenadierweg 13 4338 PG Middelburg +31 (0)118- 641 500 info@arcusresorts.nl www.arcusresorts.nl links op de foto. Johan Mathijssen van WEA Zeeland, rechts Enrico de Koster van Arcus projektontwikkeling m I DETHON LEVERT MOOI WERK! Dothon begeleidt mensen met oon achterstand op cle arbeidsmarkt nu a r work dat precies past bij hun capaciteiten on bij hun scholing, Vaak zijn on. c klanten prtttig vertast door wat Dethon allemaal doet en kan, UitgobalancPfjfrcio bedrijisptttcósiion en loyaal en gemotiveerd pi'-isnitotil rwi'prcKtn Dothen al jamn tevreden klanten. Wij vinden een goede balans Iteel belangrijk. Voldoende uitdaging in. het work, maat altijd passend bij persoonlijk© capaciteiten .Dan Mhctloriofgn mensen goed, hebben plevier In hun werk en zijn optimaal gemotiveerd En dat merkt u meteon als u met Oothop ie maken hoon Wilt u meer weten over Dethop? Kijk dan op niize website groen Industrie Integratie MR F.J. Haarmanweg 33 14538 AN ffemauzen T 0116 6752001 info®d«thoivfil l www dathon.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 130