4 LÜ c5 LÜ O O Cd LÜ LÜ Cd de notarissen Chauffeurs CNC Kotteraar I 33 receptioniste telefoniste (m/v) Verzorgende Thuiszorg Nederlands 1 wtf2e graads, ter vervanging Biologie ±0,5-0,7 wtf, 2e graads Engels 1 wtf, le graads Engels 0,8 wtf, 2e graads, ter vervanging Elektrotechniek ±o,5wtf, 2e graads O JobTrack.nl zaterdag 19 februari 2011 I Oostinga I Ammerlaan Platier I Tazelaar I te Goes zoeken een de taak omvat onder meer het ontvangen van cliënten, aannemen van de telefoon en algemeen ondersteunende werkzaamheden. U zult daarbij in teamverband werkzaam zijn. Het betreft een fulltime baan (5 dagen per week van elk 7,5 uur). Wij bieden een dynamische veelzijdige werkkring in een prettige informele sfeer. Bekijk ook onze website: www.deviernotarissen.nl Het salaris is afhankelijk van ervaring. Indien u met goed gevolg een vooropleiding op HAVO of MEAO (4) niveau hebt voltooid; beschikt over een goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid; handig bent in het werken met verschillende computerprogramma's en een uitdaging ziet in het optimaal benutten daarvan; service gericht en praktisch bent ingesteld; woonachtig bent in Goes of directe omgeving; al hetgeen u aan vertrouwelijke informatie in uw werk tegenkomt strikt geheim kunt houden, wordt u uitgenodigd om uw schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad te richten aan: De Vier Notarissen, Postbus 202, 4460 AE Goes. Mocht u nadere informatie wensen, aarzelt u dan niet om telefonisch contact op te nemen met Jeroen Ammerlaan, tel. 0113 - 23 28 00. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Trablo is een transportbedrijf, vnl. werkzaam in de Benelux. Bij het bedrijf zijn ongeveer 15 medewerkers actief. Het bedrijf is gevestigd in Walsoorden en wij zijn op zoek naar: voor een trekker- oplegger combinatie De chauffeur rijdt op een trekker met oplegger, voorzien van een verrijdbare laad- en loskraan Ervaring hiermee is een pre. De functie is in dagdienst en full time. Het kan voorkomen dat de kandidaat een nacht overblijft. De chauffeur moet in het bezit zijn van een geldig chauffeursdiploma en groot rijbewijs. Bij voorkeur zoeken we iemand die een enigszins representatief voorkomen heeft vanwege de verschillende klantencontacten. Voor meer informatie betreffende de functie kunt u contact opnemen met de heer R. Blommaert, T: 0114-683435. Indien u geïnteresseerd bent in deze functie, kunt u uw sollicitatie richten aan Trablo, t.a.v. de heer R. Blommaert, Mariadijk 6-A, 4588 KJ Walsoorden 9 'i A of via mail r.blommaert@trablo.com. MATECS Industrial Supplies and Services is een dynamisch bedrijf, dat onder andere actief is in de markt van (middel-)grote verspaningen voor allerlei industriële sectoren, zoals de maritieme industrie (bagger), de petrochemie, de offshore, de papier- en cementindustrie en de kraanbouw. Op onze website (www.matecs.nl) kun je meer informatie over ons bedrijf vinden. Wij zijn op korte termijn op zoek naar een allround die wij, bij goed functioneren, op termijn een vaste aanstelling kunnen bieden in een vakbekwaam productieteam. Wij hebben een 3-tal CNC-gestuurde kotterbanken (een TOS 13.4, een TOS 13.8 en een Wotan B130S), allemaal uitgerust meteen Heidenhain besturing. Daarnaast beschikken we ook nog over diverse CNC frees- en (carrousel-) draaibanken, dus als je ook hiermee kunt werken, is dat zeker een pré! Neem contact met ons op als je aantoonbare ervaring hebt in de verspanings- industrie, gewend bent zelfstandig en vooral precies te werken. Onze werk stukken zijn vaak groot en zwaar en moeten met kleine toleranties bewerkt worden. Wanneer ditje aanspreekt, nodigen wij je uit meteen te reageren. Stuur een brief (of een e-mail) met je CV naar Marcel Koster (mkoster@matecs.nl) of Leon Oosters (loosters@matecs.nl). Marcel is Manager Industrial Parts, Leon is Production Manager. Bij hen kun je eventueel ook telefonisch informatie inwinnen. Marcel is te bereiken op 06-53375000 en Leon op 06-22479730. MAÏ1E6S Schotsbossenstraat 16, 4705 AC Roosendaal T. 0165-581840 www.matecs.nl MÉ De Stichting Ouderenzorg Kapelle streeft als Kapelse organisatie naar naadloos aanééngesloten diensten van wonen, welzijn en zorg. Wij bieden met onze bekwame en betrokken medewerkers een bijdrage aan de leefbaarheid van onze gemeente. Centraal in ons handelen staat het persoonlijk contact en het respect voor 'n eigen leven; ieder z'n meug. Bij de Stichting Ouderenzorg Kapelle zijn ruim 400 medewerkers en vrijwilligers actief in de zorg - en dienstverlening. Voor Zorgcentrum "Cederhof" te Kapelle (een modem zorgcentrum waar zowel verzorgingshuiszorg, verpleeghuiszorg als thuiszorg wordt geboden) zoeken wij vanwege de sterk toenemende vraag naar thuiszorg van Cederhof contact met sollicitanten voor de functie's van teams Kapelle en Wemeldinge Het betreft aanstellingen voor 20 uur per week (Kapelle) en 16 uur per week (Wemeldinge) waarbij de werkzaamheden dienen te worden uitgevoerd in dag- en avonddiensten. (3-6 uur per dienst) Ook zoeken wij contact met oproepkrachten in de thuiszorg! Beschikt u voor de-ze vacatures over het diploma verzorgende IG, dan bent u voor ons mogelijk de geschiktste kandidaat. Salaris en rechtspositie conform de CAO VVT. Een taak- en functie beschrijving wordt u op verzoek toegezonden. Inlichtingen over deze functie kunt u verkrijgen bij mw. Bianca van de Waart, teamleidster thuiszorgteam Kapelle en mw. Margreet Hollestelle, teamleidster thuiszorgteam Wemeldinge, telefonisch bereikbaar onder nr. 0113-342710. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van cv, zien wij graag vóór 28 februari tegemoet en kunt u richten aan Zorgcentrum "Cederhof', Cederlaan 9, 4421 BZ Kapelle. Acquisitie n.a.v. deze vacature wordt niet op prijs gesteld. EYNAERTCOLLEGE Voor het schooljaar 2011-2012 zijn wij op zoek naar enthousiaste docenten: (docenten die bereid zijn zich hiervoor bij te scholen, worden nadrukkelijk uitgenodigd te reageren). Wij nodigen zowel eerste- als tweedegraads docenten uit om te solliciteren. Studerenden voor één van de genoemde vakken worden ook verzocht te reageren. Solliciteren naar een deel van een functie, of naar een combinatie van vakken, behoort tot de mogelijkheden. De gesprekken zullen in week 12 en 13 worden gevoerd. Telefonische inlichtingen kunt u inwinnen bij mevrouw Ederer (stafmedewerker P&ó), telefoon 0114 - 381 818. Zie tevens onze website: www.reynaert.nl. U kunt uw sollicitatie tot uiterlijk 12 maart a.s. richten aan mevrouw T. Kint - Wijnacker, directiesecretaresse, postbus 32, 4560 AA Hulst of via e-mail (bij voorkeur) rcadm@reynaert.nl. Hei Reynaertcoliege is een school op katholieke grondslag voor Gymnasium. Atheneum, Havo. Vmbo en Lwoo met ongeveer 1500 leerlingen en 180 personeelsleden. Het Reynaertcoliege is kleinschalig georganiseerd waarin de leerling als individu tot zijn recht komt.op de twee locaties die op ongeveer 500 meter van elkaar liggen. Het doel van ons onderwijs is niet alleen leerlingen voor te beieiden op het eindexamen, maar ook om jonge mensen in staat te stellen zeif keuzes te maken en hier verantwooidelijk voor ie zijn, waardoor ze leren zelfstandig hun weg in de maatschappij te vinden. Huist is de meest Vlaamse stad van Nederland in de groene tong van Zeeuws-Vlaanderen. De historischs en bruisende vestingstad biedteen riante en aanirekkeljke woonomgeving in de nabij heid van de cultuursteden Antwerpen. Bmgge en Gent.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 107