CSG Prins Maurits avans Oppeneer Olie Allround Chauffeur m/v 32 banen WWW.CSGPM.NL Middelharnis zoekt docenten (m/v) Engels le/2e gr. 1,0 fte Duits 2e gr. 1,0 fte Economie/ ïegr. 0,8 fte Manag. en Organisatie Nederlands 2e gr. 0,5 fte Geschiedenis 2e gr. 0,5 fte Aardrijkskunde 2e gr. 0,25 fte Docent hbo fysiotherapie m/v Docent hbo fysiotherapie m/v Ben jij goed in het stellen van de juiste vragen? zaterdag 19 februari 2011 O JobTrack.nl CSG Prins Maurits is een christelijke scho lengemeenschap voor vwo, havo, vmbo en praktijkonderwijs heeft een duidelijke grondslag: de Bijbel als het Woord van God en de Drie Formulieren van Enigheid heeft bijna 1500 leerlin gen en 180 medewer kers is een streekschool: in Middelharnis worden leerlingen ontvangen van Goeree-Overflak- kee, een deel van de Zeeuwse eilanden, West Brabant en de Hoekse Waard vindt kennisoverdracht, leerlingenzorg en per soonlijkheidsvorming erg belangrijk heeft een brede kerke lijke achterban en een uiteenlopende leerling- bevolking is gehuisvest op een unilocatie in een mo dern gebouw heeft een prettige werk sfeer met goede onder linge verhoudingen m.i.v. 1 augustus 2011 Het is mogelijk op een gedeelte van de lesuren te solliciteren. Ook studerenden worden uitgenodigd om te solliciteren op één van deze vacatures. De school heeft een goede studiekostenre geling. Sollicitanten dienen de grondslag van de school te onderschrij ven en kerkelijk meelevend te zijn. Op www.csgpm.nl kunt u meer informatie vinden, ook over de procedure bij de sollicitatie. Heeft u nog vragen? Bel dan met dhr. A.J. van Heest (rector), tel. 0187-482745 (school) 0187-491148 (privé) of dhr. J. Hoff, (plv. rector), tel. 0187-482745 (school) 0187-602567 (privé). Reageren Uw sollicitatiebrief met uitgebreide, motivatie en curriculum vitae ontvangen we graag uiterlijk tot en met 4 maart 2011. U kunt uw sollicitatie richten aan dhr. A.J. van Heest (rector), Postbus 181, 3240 AD Middelharnis. Het is ook mogelijk de sol licitatie via e-mail te sturen aan aj.vanheest@csgpm.nl. Acquisitie n.a.v. deze vacature wordt niet op prijs gesteld. daarom draait het! Oppeneer Olie is als leverancier van Shell brandstoffen en smeermiddelen een toonaangevende speler op de zakelijke markt in Zeeland. We leveren onze producten en diensten aan de volgende segmenten: transport, aannemerij, landbouw, industrie en garagebedrijven. Oppeneer Olie is volop in beweging om haar servicelevel te verhogen en activiteiten uit te breiden. In totaal zijn binnen de organisatie waar Oppeneer onderdeel van is, ruim 20 medewerkers werkzaam. Ter versterking van ons logistieke team zijn we op zoek naar gemotiveerde kandidaten voor de fulltime functie van een: öe functie heeft een breed en afwisselend takenpakket. Dit varieert van het bezorgen van flessengas aan kfanten in Zeeuws-Vlaandefen, tot het leveren van smeerolie op locatie In Zuidwest Nederland. Verder geef je ondersteuning aan de werkzaamheden in het mögazijn en op het boitenterrein. je bent bereid de opleiding AOR-tank te volgen zodat je op termijn ook inzetbaar bent ais tankauto chauffeur. 8en je collegiaal, enthousiast en iemand die van aanpakken weet, dan pas je prima in ons team. Het profiel? Afwisselende werkzaamheden in een professionele organisati Vakgerichte opleidingsmogelijkheden Prima - een Avans Hogeschool behoort metzo'n 23.000 studenten en circa 2000 medewer kers tot de grote hogescholen van Nederland. Wij verzofgen hogere opleidin gen in Breda, 's-Hertogenbosch en Tilburg. Studenten, docenten, lectoren en profes sionals in het werkveld vormen in ons onderwijs een levendig netwerk. Kennis- en competentieontwikkeling is daarin de drijvende kracht en de verbindende factor. Onze gevarieerde en moderne leeromgeving maakt het mogelijk dat iedere student zijn of haar talent en ambitie maximaal kan ontwikkelen. Inspirerende docenten met inhoudelijke expertise en verstand van leerprocessen dagen studenten uit hun grenzen te verleggen en te excelleren. De academies hebben de onderwijsprogramma's, de didactiek en de toetsing ingericht op basis van onze visie op leren en onder wijs. Avans Hogeschool werkt in onder wijs en onderzoek samen met een palet aan bedrijven, beroepen en organisaties. hogeschool Aan de Academie voor Gezondheidszorg (AGZ) in Breda en 's-Hertogenbosch worden de bacheloropleidingen Fysiotherapie en Verpleegkunde verzorgd. Voor de opleiding Fysiotherapie in Breda zoeken wij 0,6 - 1,0 fte, salarisschaal 11, vacaturenummer 11/026 met een rol in het lectoraat Diagnostiek 0,6 - 1,0 fte, salarisschaal 11, vacaturenummer 11/027 De volledige teksten van deze vacatures zijn te vinden op onze website. Informatie/sollicitatiewww.werkenbijavans.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Avans Hogeschool: verbindt mensen, creëert kennis. "Beste grote hogeschool van Nederland, bron Elsevier en Keuzegids Hoger Onderwijs" Ben jij een creatieve en vakbekwame docent, die graag met de vakinhoud en toetsing bezig is? Dan is meewerken aan de constructie van de centrale examens misschien wel iets voor jou. Cito zoekt docenten of oud-docenten die vanaf 1 augustus 2011 beschikbaar zijn voor de constructie van de volgende examens: vmbo algemene vakken: aardrijkskunde KB/GL/TL, biologie BB/KB, dans GL/TL, drama GL/TL, geschiedenis KB/GL/TL, maatschappijleer 2 KB/GL/TL, nask-1 BB/KB/GL/TL, Nederlands BB/KB/GL/TL, Turks BB/KB/GL/TL, wiskunde BB. vmbo beroepsgerichte vakken: administratie, bouwtechniek schilderen, consumptief bakken, consumptief breed/consumptieve technieken, grafimedia, handel en administratie, HAV (handel, administratie en verkoop), handel en verkoop, ICT-route, instalektro (installatietechniek), intersectoraal dienstverlening en commercie, intersectoraal technologie en dienstverlening, landbouw agrarische bedrijfseconomie, landbouw bloembinden en -schikken, landbouw breed GL, landbouw groene ruimte, landbouw plantenteelt, techniek breed. havo/vwo: aardrijkskunde havo/vwo, Engels havo, Fries vwo, maatschappijwetenschappen havo/vwo, management organisatie havo, Russisch havo/vwo, scheikunde havo/vwo, Turks havo/vwo, wiskunde B havo. De constructie van opgaven vindt grotendeels thuis plaats, op basis van een verstrekte opdracht. De omvang van de opdracht verschilt per vak. Veelal zal de opdracht enkele uren per week in beslag nemen. Je bent als docent werkzaam of werkzaam geweest in het schooltype waarvoor het examen wordt gemaakt en hebt recente ervaring met examenklassen. Je beschikt over gedegen vakkennis en hebt ervaring met Word. Docenten die meewerken aan een schoolboekmethode, komen niet in aanmerking voor de opdracht. Wil je meer weten? Kijk dan op www.cito.nl. Cito maakt wereldwijd werk van goed en eerlijk toetsen en beoordelen. Met de meet- en volgmethoden van Cito krijgen mensen een objectief beeld van kennis, vaardigheden en competenties. Hierdoor zijn verantwoorde keuzes op het gebied van persoonlijke en professionefe ontwikkeling mogelijk. Onze expertise zetten we niet alleen in voor ons eigen werk maar ook om advies, ondersteuning en onderzoek te bieden aan anderen. Wmm Geïnteresseerd in deze functie? Stuur dan uiterlijk 10 dagen na verschijnen van dit blad uw schriftelijke reactie met CV naar Oppeneer Sluiskil BV, Postbus 70, 4540 AB Sluiskil t.a.v. de heer F. E. Ongenae (voor aanvullende info bereikbaar op 06 10362281). Mailen mag ook naar frank@oppeneerolie.nl zeker weten www.oppeneerolieel Bh. Shell leverancier

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 106