:eeland 125 PRACTI WOOD groene Uitleen van speelgoed gaat dicht OsfeBQISSfffrTftilg Groen 'De Piraat' Carnavalswagen Stichting Welzijn start een nieuwe wandelgroep Verkoopmedewerker m/v vrijdag 18 februari 2011 TERNEUZEN - De speel-o-theek in Terneuzen, die gevestigd is in buurthuis De Kameleon, gaat per 1 april dicht. Of het tijdelijk is hangt er van af of zich nieuwe vrijwilli gers en bestuursleden aanmelden. Het bestuur wil het stokje overhe velen, maar het is moeilijk om vers bloed te vinden. Het aantal vrijwilligers is de laatste tijd terug gelopen, waardoor het moeilijk wordt om de speel-o-theek twee keer per week open te houden, meldt bestuurslid Jolanda Ver- schiere. Ook het aantal gezinnen dat gebruik maakt van de voorzie ning loopt terug. Belangstellenden kunnen eens een paar keer mee draaien of ze het leuk vinden. De speel-o-theek is geopend op maan dagavond van 18.30 tot 19.30 uur en woensdagochtend van 8.45 tot 10.15 uur, telefoon 0115-618114. - gewoon gezellig - STRANDPAVILJOEN Tijdens de voorjaarsvakantie dagelijks geopend Duinweg Oostkapelle VOGELWAARDE - Carnavalsstichting De Vogelpiek uit Vogelwaarde heeft dankzij een bijdrage van 1.900 euro uit het stimulerings fonds van Rabo Hulst een nieuwe Prinsenwagen voor de Raad van Elf aan kunnen schaffen. „Onze wagen was al jaren oud, niet meer zo mooi en we kregen van wagenbouwers te horen dat het wel eens tijd werd voor een nieuwe", zegt voorzitter Angelo van Gimst van de Vogelpiek. „Na de sloop van de loods van Scheer ders waren wij genoodzaakt over te gaan op het huren van een tent voor onze feesten. Dat kost extra geld en zo zat de aanschaf van een nieuwe prinsenwagen er even niet in. Daarom zijn we blij dat onze aanvraag gehonoreerd is." JOETJE; Oranje clubhuis van Kloortje/SAR waar nu ook de twirlsters alle ruimte hebben, ledereen is welkom. foto Mark Neelemans ONDLRIiOüDSVRIJ TE1RRAS fiet beste composietbout met 1 ^jaargarantie! Zundert Huls (Clinge)-Velddriel «Wassenaar 2, Lommei (BE) Brasschaat (BE) 8&J* 076-5963401Voor verkooppunten en «V openingstijden kunt u kijken op www.practiwood.com HULST - De Stichting Welzijn Hulst start met een nieuwe wan delgroep voor volwassenen. Op ini tiatief van 'Hulst in Beweging' en 'Opbouwwerk' zet een aantal vrij willigers van Stichting Welzijn Hulst de routes uit. De deelnemers wandelen elke tweede dinsdag van de maand vanaf 15 maart een tra ject tussen de 6 en 10 kilometer. Er wordt telkens om 13.30 uur ver zameld bij Den Dullaert. Vandaar wordt telkens een andere route aangepakt. Opgeven kan door een e-mail te sturen naar Mare de Haas, mdehaas@welzijnhulst.nl, (tele foonnummer 0114-684704). Opge ven voor 8 maart. Groen Rijk Middelburg zoekt een 38 uur per week Het verkopen van vijverartikelen Het verzorgen/aanvullen en présenteren van de artikelen waaronder vis. vijverplanten, pompen enz. Het adviseren en informeren van klanten over Hef schoon en ordelijk houden van de werkomgeving Het verrichten van, indien nodig, andere voorkomende werkzaamheden. Collegialiteit Enthousiasme Representativiteit Klantgerichte en klantvriendelijke instelling/houding M.B.O-opleiding Ervaring bij een tuincentrum is een pré Bereidheid tot het werken op koopavonden, weekenden en feestdagen. Een baan met toekomstperspectief in een groeiend bedrijf Arbeidsvoorwaarden volgens de Juincentrum CAO Salaris is afhankelijk van leeftijd, ervaring en is in overeenstemming met de zwaarte van de functie Stuur je brief met CV vóór 6 maart 2011 naar: GroenRijk Middelburg T.a.v. dhr. Gilbert Geldof Voor nadere informatie kun je contact opnemen met dhr. Gilbert Geldof Tel: 0118 - 470400 GroenRijk Middelburg Mortiereboulevard 2 - 4336 RA Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 49