4? Colofon i f: l.-a Johannis Witte Maria Witte - Walhout Uyarladsr) Jan Janssen Jan 7 de G de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 40 I familieberichten vrijdag 18 februari 2011 SUfifJ m Eben-Haëzer (1 Samuël 7:12) 2011 Op D.V. 23 februari 2011 hopen onze lieve ouders, groot- en overgrootouders te herdenken dat zij 55 jaar getrouwd zijn. Dat de Heere hen goed en nabij wil zijn, is de wens van hun kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Bergweg 7a, 4461 LX Goes Wij zijn allemaal geschokt door het plotselinge overlijden van onze vrijwilliger Wij zullen hem missen. Wij wensen Corry, Marco en Irma, Erik en Mirjam en de kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Stichting Drum Corps Europe Stichting Drum Corps Nederland Goede vaart Op 88-jarige leeftijd is mijn zorgzame man, onze lieve pa en opa aan zijn laatste reis begonnen Adriaan van Liere Adrie Achtmaal, 23 mei 1922 Vlissingen, 16 februari 2011 Wij zullen hem missen N.P. van Liere-Manneke Nelleke en Coen Beimers-van Liere Emke en Wico Brechtje Marit en Sybren Anja en Maehiel van Wouwe-van Liere Jaap en Sietske van Liere-Steneker Elske Arieke en Rick Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 21 februari van 12.45 tot 13.15 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen Aansluitend zullen wij om 13.30 uur zijn leven gedenken in de aula van het uitvaartcentrum. Daarna gaan wij hem omstreeks 14.30 uur begraven op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Correspondentieadres: Bizetlaan 2, 4384 KR Vlissingen De Heer is mijn herder. Heden overleed onze tante Martina Stroo A Zoutelande 4 september 1916 t Middelburg 17 februari 2011 Familie Stroo Familie de Wolf Familie Klok Correspondentieadres: K. Stroo De Bellink 9 4374 EH Zoutelande Wij willen een iede die op welke wijze dan ook betrokken is geweest bij de zorg van tante onze hartelijke dank zeggen. De dankdienst voor haar leven zal gehouden worden op dinsdag 22 februari om 13.00 uur in de Catharinakerk te Zoutelande, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de begraafplaats te Zoutelande. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot con doleren in de aula van de begraafplaats. "alle geliefden één voor één Bedroefd deel ik u mede dat is overleden mijn dierbare man en vader van onze kinderen Willem van der Wekken Zonnemaire 5 maart 1938 Oud-Bommenede" Brouwershaven 16 februari 2011 Anne-Marie van der Wekken-Keizer Peter in liefdevolle herinnering Gerdien en Eric Noordermeer Marieke en Ad Deïst Reitse en Marieke van der Wekken Sytze van der Wekken Lisette Tolenaars opa van Patrick, Wesley en Bryan Thijmen, Meike Saari, Petter Haven Zuidzijde 19 4318 AJ Brouwershaven Maandag 21 februari zal er om 13.30 uur een herdenkings dienst worden gehouden in de Ichtuskerk aan het Boston plein te Brouwershaven. Aansluitend zal omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaats hebben op de algemene begraafplaats te Brouwershaven. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de kerk. Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden, onze lieve vriend Wim van der Wekken Wij wensen Annemarie, kinderen, kleinkinderen en familie kracht en sterkte toe met dit grote verlies. Vlissingen: HennyenBen Dreischor: Ella en Leo Brouwershaven: Dien en Philip Brouwershaven: Marry en Jan-Henk Brouwershaven, 16 februari 2011 OS Johanna Jannetje Beije- Reinhoud -Jo- Wij hebben de overweldigende belangstelling tijdens het laatste afscheid van mijn vrouw, onze moeder, oma en overgrootmoeder als heel warm ervaren. De vele mensen, de bloemen, brieven, kaarten en troostende woorden helpen ons om het gemis te dragen. Wij danken u daarvoor hartelijk. J.J. Beije, Kinderen en kleinkinderen Februari 2011 Doorgaan 't leven staat zelfs geen seconde stil en 't is van degeen die wij moeten missen beslist de laatste wil! De warme belangstelling die wij-mochten ontvangen na het heengaan van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Cornelia Anthonetta Adriana Hoek-Mol heeft ons bijzonder goed gedaan. Het medeleven, persoonlijk of schriftelijk, door u tot uiting gebracht was voor ons een grote troost en zullen wij in dankbare herinnering bewaren. Mede namens de kinderen en kleinkinderen A. Hoek Burgh-Haamstede, februari 2011 IDensenUnq.nl \mi\umu\ 18-02-2009 18-02-2011 Piet Tange De leegte zonder jou is met geen pen te beschrijven. De leegte zonder jou zal altijd bij ons blijven. Maar veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart. Elly Arno Olga Jack Janine Kleinkinderen Al 30 jaar een begrip in Zeeland: W uitvaartverzorging REQUIEM Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl 'dimïïeb&rkhten Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelderren uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088 - 013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ookzichtbaaropwww.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 40