Op reis met uw krant naar Rügen, 'Parel van de Oostzee' het voorjaar! Vaar mee en vier Mondial Tours pzc.nl/webwinkel M P Ocd vrijdag 18 februari 2011 WEBWINKEL 7-daagse busreis, vertrek 1 mei Zomerkoelte, elegantie en kilometerslange witte zand stranden. Waai heerlijk uit in de milde bries aan de Oostzee. Maar ga ook met ons op ontdekkingsreis naar glansrijke keizerbaden als Ahlbeck, Heringsdorf en Bansin, populaire verblijfplaatsen van Keizer Wilhelm II van het toenmalige Pruisen. Wij hebben voor u het 4-sterren Well ness Seehotel tijdens het gehele verblijf gereserveerd. Het hotel ligt in een prachtig duinenbos en tevens direct aan zee. Van hieruit gaan we Rügen leren kennen met haar be kende krijtrotsen en de badplaatsen Sellin, Binz en Prora. U kunt er ook voor kiezen om de buureilanden Hiddensee en Udedom te bezichtigen. Hoogtepunt is de treinrit van Binz naar Putbus met de historische smalspoortrein 'Rasende Roland' die met 30 km per uur door het prachtige landschap van Zuid-Oost Rügen toert. Deze prachtige reis is inclusief: Reis per comfortabele touringcar van uw opstapplaats naar Rügen en terug 6 overnachtingen op basis van logies en ontbijtbuffet in 4-sterrenhotel Wellness Seehotel met Kuurtax Excursie naar de krijtrotsen van Rügen Excursie naar Sellin Deskundige Nederlandssprekende reisleiding Om alvast in de stemming te komen ontvangt u per boeking een gratis entreebewijs voor 'Houten Sauna' in Houten Opstapplaatsen: Almelo, Apeldoorn, Arnhem, Den Bosch, Eindhoven, Enschede, Goes, Nijmegen, Roosendaal, Tilburg, Zwolle Bon LEZERSREIZEN - RÜGEN Stuur vrijblijvend het Mondial Tours informatiepakket en boekingsformulier naar: VOORLETTERSVOORNAAM O M O V POSTCODEPLAATS TELEFOON MOBIEL Stuur deze bon naar: Mondial Tours, Postbus 500,7500 AM Enschede De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Meer informatie en boeken Vraag vrijblijvend het uitgebreide dagprogramma aan! U kunt contact opnemen met mondial-tours.nl, tel. (053) 484 25 26, maandag t/m vrijdag tussen 10.00 en 17.00 uur of per e-mail: lezersreizen@mondial-tours.com categorie reizen rondreizen Voor de lezers van uw dagblad heeft Oad Reizen een speciale cruise samengesteld. Geniet van de prachtige Rijn, de smalle Moezel en enkele Duitse steden aan boord van ons luxe cruiseschip mps Statendam. Dit "varende kasteel" biedt plaats aan 186 passagiers en beschikt over 4 dekken. Aan boord vindt u een receptie, souvenirvitrines, een smaakvol restaurant, bar, lounge met dansvloer en er is elke avond entertainment. Ook is er een Indonesische thema-avond. Maandag 4 april: we vertrekken rond 09.30 uur vanaf Arnhem Gelredome per touringcar naar Düsseldorf, waar we inschepen op mps Statendam. Aan boord staat de lunch klaar en varen we naar de domstad Keulen, waar we aan het eind van de middag aankomen, zodat u 's avonds de stad kunt bezoeken. Vrijdag 8 april: na een vroeg vertrek uit Linz varen we terug naar Düsseldorf, waar na een kleine lunch de ontscheping plaatsvindt. De Oad-touringcars brengen ons weer terug naar Nederland. Lezersprijs* Vertrek: maandag 4 april vanaf 379,- *prijs op basis van een 2-persoonshut type 8 hoofddek Exclusief: administratiekosten, Calamiteitenfonds 2,50 per boeking en reis- en/of annuleringsverzekering. Inclusief: busretour naar/van Düsseldorf vanaf Arnhem (Gelredome) vier overnachtingen aan boord o.b.v. volpension. Extra bij te boeken: Toeslag hoofddek: 2-persoonshut 30 p.p. of 1-persoonshut 140. Toeslag promenadedek: 2-persoonshut 55 p.p. of 1-persoonshut 180. Treinretour van elk station in Nederland - Arnhem v.v. 29 p.p. of servicelijnen a 10 p.p. retour. U kunt kiezen uit een servicelijn vanuit Breda, Tilburg en Eindhoven. Informatie en reserveren: Zie onze website voor meer informatie of om deze zeer aantrekkelijk geprijsde aanbieding te boeken. Ga naar een van de 220 Globe Reisburo's of bel tel. 0900 - 8482 (0,15 pm). Min. aantal deelnemers: 100. Vermeld bij reservering het reisnummer BBST31-01. REIZEN 5-daagse Rijn-en Moezelcruise pzc.nl/webwinkel categorie reizen (rondreizen) Dinsdag 5 april: na een vroeg vertrek uit Keulen verandert het landschap al snel en ziet u het Zevengebergte en de eerste wijngaarden. We varen vandaag naar de handelsstad Koblenz, gelegen aan de monding van de Moezel, waar we in de loop van de middag aankomen. Hier bieden wij een GRATIS rondrit met een treintje aan. Woensdag 6 april: we passeren de eerste Moezelsluis en u geniet van de rust en schoonheid van het Moezeldal. Cochem is een gezellig stadje, waar we rond de middag aanleggen, zodat u hier de middag en avond kunt doorbrengen. Donderdag 7 april: we bevaren de Moezel nu stroomafwaarts en komen bij Deutsches Eek weer op de Rijn. Vandaag eindigt de reis in de middag in Linz, vanwege de leuke vakwerkhuizen ook wel "bonte stad" genoemd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 36