chique oprijlaan zeeland 123 Nieuwe plek voor filmhuis PZC Herinrichting Ramsburg Recreanten Veerse Meer geven waterschap een 7,9 voor beheer vrijdag 18 februari 2011 Extra aandacht voor Wonen en Tuinen Adverteren? Informeer bij verkoopteam Zeeland T (0118) 43 40 70 E teamzeeland@bndestem-pzc.nl TOTAAL: 548 woningen 10.500 m2 bedrijven 27.485 m2 kantoren Amestein nieuwe N57 en de stad. Veel bedrijven verhuizen, of zijn al verhuisd, naar foto Rijkswaterstaat/Joop van Houdt door Carla van de Merbel MIDDELBURG - Stichting Cinema Middelburg verhuist van het Schut tershofcomplex naar de Kloveniers doelen. Het monumentale pand aan Achter de Houttuinen krijgt een nieuwe bestemming en het filmhuis wordt daarbij de belang rijkste 'bewoner'. De Drukkerij gaat de exploitatie van de Kloven iersdoelen op zich nemen. De doelen zijn eigendom van de gemeente Middelburg. De Drukke rij gaat het pand huren en een deel verhuren aan Cinema Middel burg. Er komt een filmzaal met cir ca tachtig stoelen en een café met een multifunctionele ruimte waar activiteiten als optredens, presenta ties en workshops kunnen wor den gehouden. Op de benedenver dieping komt het kantoor van Ci nema Middelburg en er komen kantoorruimtes voor jonge onder nemers in de creatieve sector. De gemeenteraad moet nog in stemmen met de plannen. In de vergadering van april wordt het voorstel behandeld. Als de raad ak koord is, moeten de verschillende ruimtes in de Kloveniersdoelen nog geschikt worden gemaakt. Naar verwachting kan het film huis over een jaar verhuizen, zegt voorzitter Anja de Groene van Ci nema Middelburg. Zij is ook - sa men met echtgenoot Dick Anbeek - eigenaar van De Drukkerij. Van wege deze 'twee petten' zal ze haar voorzitterschap van de Cine- nfa neerleggen als alles rond is. Cinema Middelburg is jaren op zoek geweest naar een nieuwe plek omdat het Schuttershofpand niet meer voldoet. Een verbou wing bleek te duur. De schietvereniging is nu de enige huurder van de Kloveniersdoelen. De schutters hebben hun onderko men op de zolder. Volgens Anja de Groene moeten met de schiet vereniging nog afspraken worden gemaakt. bedrijven kantoren woningen groen met kantoren publiekstrekker appartementenflat noord Willem Adriaansens bron gemeente Middelburg/Palmbout Urban Landscapes MIDDELBURG - Gebruikers van het Veerse Meer geven het waterschap een 7,9 voor zijn werk rond het meer. Afgelopen zomer heeft wa terschap Scheldestromen onder zocht wat recreanten vinden van het beheer en onderhoud van voorzieningen rondom het Veerse Meer. Daarvoor zijn vragenlijsten verspreid onder strandbezoekers, surfers, dagrecreanten, zeilers en booteigenaren. Per doelgroep zijn specifieke conclusies getrokken en punten vastgesteld die verbeterd www.pzc.nl MEEST CELEZEN 1. Onderzoek misbruik op school 2. Officiële opening N57 Middelburg 3. Verhoging erfpacht in Zoutelande STUUR UW TIPS NAAR redactie@pzc.nl Zet uw foto in het album www.pzc.nl/walcheren kunnen worden. Zo kunnen de toi letten beter worden schoongehou- den en hondenpoep beter worden opgeruimd. Wensen over speelge- legenheden en eet- en drinkvoor- zieningen worden neergelegd bij de gemeenten. Het onderzoek komt voort uit het convenant voor de samenwerking rond het Veerse Meer 2009-2019 tussen de provin cie, gemeenten en het waterschap. Het onderzoek geldt als nulme ting. Over vijf jaar wordt de tevre denheid nog een keer gemeten. Drogisterij Kruiderij De Rode Pilaren is er voor UW qemak! Bestel online: www.derodepilaren.nl llnfo: 0113-250515

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 23