Gratis naar Thermae 2000! ABONNEE VOORDEEL Spaar mee en geniet van een heerlijk dagje ontspannen Heeft u ook zo'n zin eens heerlijk een dagje te ontspannen? Even weg uit de hectiek van alledag, zodat u helemaal tot rust kunt komen. De PZC biedt u nu de mogelijkheid. Spaar mee en ontvang een gratis dagentree voor Thermae 2000 in Valkenburg aan de Geul t.w.v. 32,50 per persoon. thermae 2000 Thermae 2000 Een World of Wellness op de top van de Cauberg, midden in het dromerige, Zuid-Limburgse heuvelland. Één van de weinige plekken in Nederland waar u volop kunt genieten van de verfrissende, verzorgende kracht van oergezond, thermaal water (32°C) waar alles in Thermae 2000 om draait. Twee van deze bronnen bevinden zich op 400 meter onder de aardkorst, rijk aan talrijke mineralen. Een 'rondje door de baden' is dan ook een belevenis op zich! U kunt heerlijk genieten van de warme thermale binnen- en buitenbaden, whirlpools, whirlbanken en onderwater- straalmassages. Er is tevens volop keuze uit sauna's en stoombaden. Iedere dag kunt u bovendien deelnemen aan ontspannende en bruisende activiteiten, zoals ThermaEmotion en floaten. Natuurlijk kunt u bij Thermae 2000 ook terecht voor een ontspannende massage of gezichtsbehandeling (tegen bijbetaling). Het aanbod is breed, vernieuwend en van een zeer hoge kwaliteit. Meer informatie vindt u op: www.thermae.nl Hoe werkt het? Om aan de spaaractie mee te doen, vraagt u eerst een spaarkaart aan. Dit doet u via www.pzc.nl/spaaractie. Na het invullen van uw gegevens kunt u de spaarkaart uitprinten en beginnen met sparen. Wees er snel bij, want er is een gelimiteerd aantal spaarkaarten beschikbaar. Tussen 19 februari en 19 maart staan wekelijks zegels in de krant. Knip er 4 uit en plak deze op de spaarkaart. Stuur de volle spaarkaart voor 31 maart 2011 naar: Ticketsplus BV O.v.v. Spaaractie Thermae 2000 Baronielaan 87 4818 PC Breda U ontvangt vervolgens per e-mail een unieke code. Hiermee kunt u uw gratis dagentree tussen 1 april en 30 november 2011 verzilveren. Deze actie is alleen geldig voor abonnees met een doorlopend abonnement en loopt van 9 februari tot 1 april. Maximaal 1 spaarkaartbestelling per e-mailadres. Deze actie is alleen geldig bij een volledig gevulde spaarkaart en niet in combinatie met andere acties. world of wellness

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 91