zeeland 123 op toegepast onderzoek Cliënten afasiecentrum exposeren in bibliotheek markt op gebied van visteelt, aquacultuur en ecologie in de Deltawateren Goese kinderen in Continental Kids Lezing over Grieken op Sicilië in oudheid NoPoint treedt op voor het goede doel MIDDELBURG zaterdag 12 februari 2011 Alles is krap: de voorraadkamer voor kantoorbenodigheden... De parkeerruimte. Als ook de kantoren en onderzoeksruimtes. Op de foto Marnix Poelman. GOES - Zes cliënten van het Afasie centrum Zeeland in Goes expose ren hun foto's vanaf maandag in de Goese bibliotheek. Met de kiekjes proberen de cliën ten uit te dragen wat het betekent om te leven met afasie. Die ziekte kan iemand krijgen door een be roerte, hersenbloeding of ongeluk. De hersenen functioneren bij afa sie niet meer naar behoren. Men sen denken dat ze het juiste zeg gen, maar de ontvanger hoort iets anders. Ook hebben veel afasie-pa- tiënten moeite om anderen te be grijpen en problemen met lezen en schrijven. De expositie in de bibliotheek van Goes duurt tot en met 7 maart. De foto's kunnen dagelijks worden be keken tijdens de reguliere ope ningstijden. zeeland OPENBARE BIJEENKOMST Ziekenhuiszorg in Zeeland op woensdag 16 februari a.s. in HOTEL GOES te Goes inloop vanaf 19.00 uur gratis consumpties Inleider: Paul Rademacher Algemeen directeur s ZorgSaam Z.Vlaanderen foto's Willem Mieras GOES De band Continental Kids treedt vandaag op in het gebouw van het Leger des Heils in Goes. Bijzonder aan dit optreden is dat vier kinde ren uit Goes deel uitmaken van dit muzikale gezelschap. Er wordt niet alleen gezongen en muziek ge maakt, want elk lied wordt onder steund door flitsende dans en ook is er toneel dat als een rode draad door het programma heen gaat. Het concert begint om 16.00 uur. De Continental Kids maken een tournee door Nederland. MIDDELBURG Dante Alighieri, de vereniging voor taal en cultuur van Italië, houdt woensdag 16 februari in Middel burg een lezing over Grieken op Si cilië in de oudheid. De overblijfselen van de rijke Griekse cultuur zullen worden ge toond en besproken. De lezing wordt gegeven in het Nederlands en wel door Jan Lockefeer uit Hulst. De bijeenkomst begint om 19.30 uur in de Loge aan de Stations straat 16. 'S-H. HENDRIKSKINDEREN De Zeeuwse rockband NoPoint za melt geld in voor Stichting Surplus Oekraïne. Door middel van innova tieprojecten en financiële steun geeft de stichting hulp in Oekraïne. NoPoint verzorgt vrijdag 18 februa ri vanaf 21.30 uur een optreden in café De Oranjeboom in 's-Heer Hendrikskinderen. Ze spelen num mers die tegen betaling aange vraagd kunnen worden via www.no-point.net. De muzikale veiling en een deel van de barop- brengst gaat naar het goede doel. KINDERCENTRUM JUULTJE Dagopvang 0 tot 4 jaar Buitenschoolse opvang 4 tot 12 jaar Zorgopvang 4 tot 12 jaar Weekendopvang 0 tot 12 jaar Tel: 0115-686100 Zeeuws Vlaanderen Walcheren Zuid-Beveland 19.00 yur r Prokino www.prokino.nl Loskade 45 Statig, royaal en ruim monumentenpand op toplocatie, met veel bestem mingsmogelijkheden Vraagprijs 975.000,- k.k. oi 18-616617 www.schulting-partners.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 59