aq familieberichten Wijnand Sloos Maarten Janse wm zaterdag 12 februari 2011 <1 ITIensenlinq.nl En niemand weet wat leven is, alleen dat het gegeven is. En dat van die geheimenis God het begin en einde is. Intens verdrietig over de grote leegte die hij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons altijd heeft omringd, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve dappere man, onze liefhebbende en zorgvolle vader, opa en opa plus Jasper Rentier Nieuwerkerk 2 april 1934 t Zierikzee 11 februari 2011 Ina Rentier - Contant Ineke en Harry Stephan en Brenda O Marlies Annemieke en Henk Tom in herinnering Michel Claudia en Remco Susan en André Remco en Melissa Nathalie en Jurgen Q Dani Peter en Annelies Rosanne Veerle Lili i Watersnipstraat 90 4302 VD Zierikzee Jasper is thuis. De dienst van Woord en gebed, waarvoor u wordt uitgenodigd, vindt plaats op woensdag 16 februari om 11.00 uur in de Thomaskerk, St. Domusstraat 35 te Zierikzee, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats van Zierikzee. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de zaal van bovengenoemde kerk. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Na een kortstondige ziekte is rustig ingeslapen onze geliefde vader en opa weduwnaar van Maria Johanna Hilbert Leiden, 14 april 1918 Goes, 7 februari 2011 Hij bereikte de gezegende leeftijd van 92 jaar. Gerard en Karin Wanda, Robin, Wijnand André Wijnand en Gisella Martine, Marianne, Miranda Gonda en Hugo De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Bachlaan 18 4462 JK Goes "Ik zal in vrede te zamen nederliggen en slapen; want Gij, o Heere! alleen zult mij doen zeker wonen Psalm 49 Tot onze diepe droefheid werd door de Heere van ons weggenomen mijn lieve dochter en onze lieve zus, schoonzus en tante Suzanna Maatje Vermeer-de Visser -Sanneke- in de leeftijd van 64 jaar Wij ervaren het overlijden van Sanneke als een groot gemis in onze familiekring. Ons gebed is dat de Heere, Barend, kinderen en kleinkinderen zal troosten. Oostkapelle: P. de Visser-Koppejan Middelburg: Nel en Piet Jacobse-de Visser Den Haag: Matty en Ko van Moolenbroek-de Visser Oostkapelle: Leintje en Wim Dekker-de Visser Soestduinen: Ko en Piëta de Visser-Louwerse Moerkapelle: Lies en Rien Zwemer-de Visser Houten: Jaap en Ineke de Visser-Verhage Bergharen: Marlien en Kees Joosse-de Visser Neven en nichten 9 februari 2011 Torenstraat 22b 4356 BH Oostkapelle De Heer is mij tot hulp en sterkte. Hij is mijn lied, mijn psalmgezang. Hij is het die mijn heil bewerkte, ik loof den Heer mijn leven lang. Psalm 118:5 Na een lang en gelukkig leven is strijdbaar als altijd overleden mijn lieve man, onze dierbare vader en opa Albert Wiggers Weduwnaar van Johanna Janzen Ambt-Doetinchem 13 februari 1914 t Zierikzee 10 februari 2011 Burgh-Haamstede Maria Wiggers-Schrijver Rotterdam Jan Hendrik Wiggers Barbara Wiggers- de Stoppelaar Blijdesteijn Albert Han Noortje Aerdenhout Evert Wiggers Mattie Wiggers-Doomebos Margriet Wassenaar Klaas Wiggers Elisabeth Wiggers-de Rosa Frédérique Maurits Yannick Amersfoort Josine Wiggers Hannah Doke Kampweg 7 4328 RJ Burgh-Haamstede Gelegenheid tot condoleren vrijdag 18 februari vanaf 10.45 uur in de Hervormde Kerk te Burgh, aansluitend zal om 11.00 uur een dienst van Woord en Gebed worden gehouden, waarna de begrafenis in besloten familiekring zal plaatsvinden. Het heeft ons goed gedaan, dat wij zoveel belangstelling en medeleven hebben ontvangen na het overlijden van mijn man, vader en opa. Wij hebben dit zeer gewaardeerd en wij danken u hiervoor. Namens de familie: Jozien Janse-Polderman Vrouwenpolder, februari 2011 De belangstelling na het overlijden van Cornelia Wilhelmina Hopmans - Borgo was verwarmend en overweldigend. Het heeft ons heel erg goed gedaan te merken dat Cokkie zo geliefd was. Onze hartelijke dank hiervoor.- Namens-allen: Gerard Hopmans Goes, februari 2011 Langs deze weg willen wij u graag van harte bedanken voor de belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Jacobus Simon Huigh Ko Uw blijk van medeleven is ons tot grote steun geweest. C.J. Huigh-Hennekeij Kinderen, Kleinkinderen en achterkleinkind Schoondijke, februari 2011 Uw blijken van medeleven, de vele hartelijke reacties, kaarten en condoleances ontvangen na het overlijden en bij de be grafenis van mijn lieve man, onze zorgzame pa en lieve opa q!%han OfCóffinan waren overweldigend. Wegens enorme belangstelling bij de uitvaartdienst en begrafenis is het ons niet mogelijk u allen persoonlijk te bedanken. Het is ons duidelijk geworden dat Johan niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Nellie Hoffman-Leunis Kinderen en kleinkinderen Axel, februari 2011 --J Wij danken iedereen voor de vele blijken van medeleven die we mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man en onze zorgzame pa Kees de Goffau Het is een troost om te weten hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. Marjo, Remco en Joris de Goffau Goes, februari 2011 Afscheid van Maria Cornelissen weduwe van Cornelis van Lfere Het was een mooie dag en dat kwam ook een beetje door de zon. Toen we bij het open graf stonden, gaf ze net dat beetje warmte wat we nodig hadden. Over de dijk heen waaiden-de klokgeluiden van de dorpstoren. Lang woonde ze bijna onder die toren en waren-deze geluiden een onderdeel van haar dagelijks leven. Nu begeleidden ze haar naar haar laatste rustplaats. Ze heeft 66 jaar op 's-Gravenpolder gewoond en nu is ze er terug. Terug naar de bron-van haar leven. We danken allen die haar opzochten, verzorgden en zo nu en dan een kaartje stuurden. We danken ook allen die na haar overlijden ons hun medeleven toonden. Nellie op 't Hof-van Liere Piet van Liere kleinkinderen en achterkleinkinderen Februari 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 40