P. Hage-Raamsdonk Annemarie Kleijn (H IDenseniiflq.nl zaterdag 12 februari 2011 139 De Heer is mijn Herder Psalm 23 Heel verdrietig, maar dankbaar voor de vele mooie herinneringen en alles wat zij voor ons is geweest, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma en oma-oma Saartje Hendrika Buwalda-Bassie Henny A 17 juni 1930 1 10 februari 2011 Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij in stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Burgh-Haamstede, K. Buwalda Burgh-Haamstede, Jenny Buwalda Pieter Braat Jeroen en Daniëlle Roosje en Er win Madelief, Anna-Belle Josephine en Cees Jason Jetske en Stef Rotterdam, Ine Buwalda John Korthout Monica en Gert Lisa Poortugaal, Annie Buwalda Bastiaan Boender Bastiaan Hans Lijnzaad 6 4328 CJ Burgh-Haamstede De dienst van Woord en gebed zal woensdag 16 februari om 13.30 uur. gehouden worden in uitvaartcentrum "Vredehof", Oude Lagezoom 6 te Burgh-Haamstede. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. We zijn heel verdrietig dat, na een korte ernstige ziekte onze liefste, behulpzame schoondochter, schoonzuster en tante van ons is heengegaan Marijke Silvia Dellebeke-Donker t Middelburg, 9 februari 2011 A Noordwelle, 6 februari 1952 Middelburg: I.Dellebeke J.L. Dellebeke-de Kam Eindhoven: A. Willems-Dellebeke G.F.A.M. Willems Jasper Coen en Roelie Erg verdrietig zijn we nu onze buurvrouw Marijke Dellebeke is overleden. We wensen Piet, Amy, Tom en verdere familie veel sterkte. De bewoners van het Strandplevierhof. Ontroerd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega Marijke Dellebeke Wij wensen haar man, kinderen en verdere familie veel sterkte. Namens alle medewerkers van Ju vent en in het bijzonder van de afdeling Gehandicaptenzorg Hein Abbing, Raad van Bestuur Verslagen hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Marijke Dellebeke Wij zullen in haar een toegewijde collega missen. Wij wensen Piet en zijn gezin veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Namens het team Het Anker, Karin Birkenfeld, Kristin Hollestelle, Harry Varel, Mirjam van Hout, Monique Bos, Jennifer Gaari, Mireille van Dalen, Lino Alberto, Eva Hollestein en Patricia Thomas Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor mij heeft gedaan en betekend, geef ik u kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame moeder Pieternella Hage - Raamsdonk Sinds 26 augustus 1998 weduwe van Marinus Hage 15 22 juli 1922 t 10 februari 2011 Rogier Hage Mijn oprechte dank gaat uit naar alle medewerkers van Allévo "Cornelia afd. Zandplaat en afd. Polderland voor de liefdevolle zorg en verpleging. Zierikzee, Allévo verpleeghuis "Cornelia" Correspondentie adres: R.M. Hage Ring 2 4305 AE Ouwerkerk Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 14 februari van 19.30 uur tot 20.30 uur in het Mortuarium van het Admiraal De Ruyter Ziekenhuis, Koning Gustaafweg 2 te Zierikzee, of voorafgaande aan de afscheidsdienst. De afscheidsdienst zal worden gehouden dinsdag 15 februari om 13.00 uur in de Geertruidkerk, Ring 48 te Ouwerkerk, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats van Ouwerkerk. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in bovengenoemde kerk. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze rouwbrief als zodanig beschouwen. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Ouwerkerk: W. Lukus-Raamsdonk Zierikzee: M. Bokelaar-Raamsdonk Rilland: L. Raamsdonk-Stoel Neven en nichten Marian't Jong-Fierens Annemarie Een schat van een vrouw, dat was ze, onze vriendin. Hartelijk en lief, zorgzaam en zacht. Met een enorme innerlijke kracht en een luisterend oor, vol medeleven, altijd door. We zijn er trots op dat wij jouw vriendinnen mochten zijn. Nu kunnen wij er met zijn drieën nooit meer op uit, maar in onze gedachten zal jij er altijd bij zijn. Rust zacht, lieve mooie engel van het licht Dag mooie ziel, dag mooi mens. Rob, Roger en Arlon Heersma Monique Marja Erwin, Rien, Han en Daan van As Lieve Annemarie Als een ster sta je nu aan de hemel Stralend kijkje op ons neer Zo zal je in onze herinnering blijven Telkens als we naar boven kijken keer op keer Michel Machteld Dean Al hield je nog zoveel van het leven Je hebt het niet in eigen hand Ongevraagd moet je het verlaten En wij staan machteloos aan de kant lieve Annemarie, We zullen je missen Ronald en Nel Sven en Violet Britta en Joep We zijn verdrietig dat we afscheid moeten nemen van ons lieve koorlid Vol vertrouwen op God heeft zij geleefd. We vinden troost in de zekerheid dat zij nu Thuis is. We bidden Wim en de kinderen veel sterkte toe. Gospelkoor Glorify Waar ben je nu, vraag ik me af. Ik kan je nog niet missen. Waar ben je nu, vertel me dat. Ik wil je nog niet kwijt. Waar ben je nu, ik heb je nodig. Ilc zal je nog vaak zoeken Waar ben je nu, zie jij me nog? Je blijft bij mij, altijd. Riet Fiddelaers-Jaspers Met Ivanna zijn we verdrietig om het overlijden van haar lieve moeder Annemarie Kleijn Onze gedachten zijn bij Ivanna, Hernando, Arwin, Willem en allen die houden van Annemarie. Leerlingen, leerkrachten en ouders van de Bergpadschool, Grijpskerke Lieve Ivanna, we leven heel erg met je mee. Je klasgenootjes van groep 8: Han, Dennis, Davy, Lisa, Lars, Kjeld, Arlon, Linda, Chantal, Maurice, Iris, Devin, Kim, Nadia, Kelly, Natasja, Jessica, David, Maryan en juf Rian Lieve mevrouw Kik Zes jaar mocht ik u verzorgen. Het was gezellig. U werd een beetje familie'. Ik zal u missen. Enige en algemene kennisgeving. Zo plotseling ben je van ons heengegaan Daar heeft niemand ooit bij stilgestaan Wat in onze herinnering blijft is je lach Je genoot van het leven Bedankt voor alles wat je hebt gegeven Wij zijn verdrietig dat wij zo plotseling afscheid hebben moeten nemen van onze bijzondere, lieve, zorgzame en warme moeder, oma en over-grootoma Augustina Pattinama Semarang (Indonesië), 7 februari 1939 t Oost-Souburg, 10 februari 2011 Goes: Daniël en Silvia Middelburg: Ruben Oost-Souburg: Dolly en Siegfried Vlissingen: Zefnat Oost-Souburg: Magdalena Klein- en achterkleinkinderen Esdoornstraat 23 4388 PH Oost-Souburg De vertroostingsdienst wordt gehouden op maandag 14 februari om 20.00 uur in de Beth-Cherem kerk te Oost-Souburg. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op dinsdag 15 februari om 10.00 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend is de begrafenis om 13.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Oost-Souburg. y Nooit vragend, nooit klagend, altijd alles voor jezelf dragend. Zo was onze oma. Roeben llja, Kay en Chelsey Tyron en Mandy 4™™

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 39