wr' m Jj§Lv m •c Tessa 1 JurJilsUJii Cees van Tol Aartje van Tol-van de Pol Dvs/Jeden P.S. Marinussen 38 familieberichten zaterdag 12 februari 2011 (H (Hens9nlinq.nl W p "X Geboren I dochter van Dennis Helen Marinissen 8 februari 2011 Poortstraat 13 4353 BH Serooskerke V y Trouwtekst: Psalm 147:11 Dankbaar mogen wij vieren dat op D.V. 14 februari 2011 onze ouders en (over) grootouders 60 jaargetrouwd zijn. U kunt ze hiermee feliciteren op zaterdag 19 februari 2011 van 19.30 tot 21.00 uur in Grand Café Willem, Oranjelaan 17,4332 VA Middelburg Onze ouders willen eventuele giften schenken aan een goed doel Hartelijk dank aan allen die hebben bijgedragen in welke vorm dan ook om ons 55- jarig huwelijksjubileum tot een onvergetelijke dag te maken. Geerard van der Plasse en Coba van der Plasse-Sonke Hoop De mens is onderdeel van de natuur. De natuur is altijd in beweging. Er is geen stilstand, rust of einde. Alleen groei en verandering. Blij dat verder lijden haar bespaard is gebleven, delen wij u mede dat is overleden onze lieve moeder en oma Jannetje Jowenko - van den Berge In de leeftijd van 82 jaar. Middelburg: Rob en Edith Stefan en Wendy Jessica Michael Kevin Veere: Danny en Ingrid Nicky Layla Middelburg: Aris Namens onze lieve moeder dank aan haar huisarts en medewerkers van Zorgstroom en Sint Jans Hospice de Casembroot. Middelburg, 10 februari 2011 Correspondentieadres Veerseweg 107 4351 SL Veere De crematieplechtigheid zal worden gehouden op dinsdag 15 februari a.s. om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Er is vooraf gelegenheid tot afscheid nemen tussen 13.45 en 14.15 uur in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in Hotel Ameville, Buitenruststraat 22 te Middelburg. Als een klein vlindertje zo teer, vloog zij langzaam neer, moegestreden maar toch niet alleen, ging jij zacht van ons heen. Bedroefd geven wij u kennis van het heengaan van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Martina Pijnen-Drabbe Tineke 30 maart 1959 10 februari 2011 Echtgenote van: Henk Pijnen Moeder van: Viola en Menno Oma van: Quintie, Rowdy, Giovanni en Benito Gissy Grenulaan 9 4531 AATerneuzen De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op dinsdag 15 februari om 13.30 uur in het Korpsgebouw van het Leger des Heils, Dijkstraat 90 in Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats in Hoek. Na de begrafenis kunt u de familie persoonlijk condoleren in voornoemd Korpsgebouw in Temeuzen. U kunt nog persoonlijk afscheid nemen op maandag 14 februari van 20.00 tot 20.45 uur in het uitvaartcentrum, Hughersluys 22 in Temeuzen, en op de dag van de uitvaart voorafgaande aan de bijeenkomst in het koipsgebouw. Tineke hield van witte bloemen. Gepaste kleding gewenst. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvatigen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. In verband met het overlijden van Tineke Pijnen-Drabbe is de zaak H. Pijnen Bedrijfskleding, Polenweg 2a in Terneuzen op dinsdag 15 februari de gehele dag gesloten. Directie en Raad van Commissarissen van Roompot Group B.V. hebben met diep leedwezen kennis genomen van het overlijden van één onzer grondleggers en oud-commissaris de heer TM WÊBm Hij speelde een belangrijke rol in de ontwikkeling van ons bedrijf, waarvoor wij hem veel dank verschuldigd zijn. Wij wensen zijn echtgenote en de kinderen de kracht toe om dit verlies te dragen. Namens de directie, President commissaris, H.f. van Koeveringe Prof. Drs. F.A. Maljers ómEKÈÊBB Bedroefd om het verlies, maar dankbaar voor alle zorg en liefde die zij heeft gegeven en van ons mocht ontvangen, geven wij u kennis dat, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve moeder en oma Lena Kik-Pannekoek sinds 8 november 2004 weduwe van Jan Kik Geboren, 10 oktober 1919 Zierikzee Overleden, 10 februari 2011 Nieuwerkerk Jan Kik Corrie Kik-Viergever Heieen en Richard, Rudy, André Jeroen en Tanja, Aline, Joran, Loïs Ronald Mieneke Kloet-Kik Rinus Kloet Linda en Hans, Emma Wïlco en Inga John en Bcrdine, Annemiek, Maurits Mark en Corina Peter en Marijke Jacomien Nel Dorst-Kik Jaap Dorst Arjan en Mart ine, Julia, Thomas Leanne en Robbert, Beau, Jelle Adriana, Jack Jan "Onze dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van zorgcentrum 'Hebronte Nieuwerkerk voor de liefdevolle verzorging." Correspondentieadres: Familie Kik, Korte Blokweg 3,4301 NV Zierikzee. Gelegenheid tot condoleren D.V. maandag 14 februari van 19.15 tot 20.00 uur in zorgcentrum 'Hebron', Kerkring 3 te Nieuwerkerk. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. woensdag 16 februari om 13.30 uur in de kerk van de Oud Gereformeerde Gemeente in Nederland, Sint Domusstraat 11 te Zierikzee. Voorafgaand aan de dienst is er tevens gelegenheid de familie te condoleren in de zaal van eerder genoemde kerk van 12.30 tot 13.10 uur Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden omstreeks 14.45 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee. Geen bloemen Mochten wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, dan kunt u deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Het verlies was er al, voor het einde, De rouw, voor dat het afscheid kwam, Toen die onzekere verwarring, Bezit van haar gedachten nam Wij voelden mee, haar stil verdriet Nu rouwen wij, maar treuren niet. Verdrietig maar vooral dankbaar geven wij kennis dat na een lang leven is overleden onze lieve moeder, oma en overoma Anna Maria Mooijman weduwe van Wilhelmus Josephus Geijs A- 11 juni 1916 -1 11 februari 2011 Haar kinderen: Sjaak Corrie en Cor t Peter en Dineke Marijke en Gerard Gerard en Atie Haar klein- en achterkleinkinderen: Melanie en Jacko, Roy, Anne Marije Lian William en Mayke Marian en Gerald, Bas, Sanne Marien en Linda, Zo Stan Annemarie en Bart, Amy, Tygo Ditmar Dieddier Correspondentieadres: Dorpsstraat 33,4451 BA Heinkenszand De uitvaartdienst wordt gehouden dinsdag 15 februari om 13.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats achter de kerk. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er vanaf 13.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium naast de kerk. Na de begrafenis is er in Ontmoetingscentrum "De Stenge" gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van Theresiahof voor de goede en liefdevolle verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 38