eland E 23 om tot 'waterpark' Overvallers woning Kleverskerke gepakt Discoparty in het Arsenaaltheater Toneelstuk over de Schelde in 't Gasthuis Afrika staat centraal in kerkdienst Jubileumconcert van Oratoriumvereniging Witte Raaf in 2013 MIDDELBURG zaterdag 12 februari 2011 zeeland OPENBARE BIJEENKOMST Ziekenhuiszorg in Zeeland op woensdag 16 februari a.s. in HOTEL GOES te Goes inloop vanaf 19.00 uur gratis consumpties Inleider: Paul Rademacher Algemeen directeur s ZorgSaam Z.Vlaanderen mmmmmgmsgmmmsmmmmmmmmmm VLISSINCEN Voor de derde keer wordt in het Ar senaaltheater in Vlissingen een dis coparty gehouden. De retro-dj's ne men het publiek vanavond mee naar de seventies en eighties met muziek van The Jacksons, Gloria Gaynor, Queen en The Dolly Dots. De zaal is open om 21 uur en het feest duurt tot 02.30 uur. Kijk voor kaartjes op www.arsenaaldisco.nl. De Christelijke Oratoriumvereni ging 'Te Deum Laudamus' uit Ka- pelle viert vanavond haar tienjarig bestaan met een concert in de Sint Jacobskerk in Vlissingen. Er wor den klassieke meesterwerken van Mozart gezongen. Het concert be gint om 20.00 uur. Kijk voor kaar ten op www.tedeumlaudamus.nl. W MIDDELBURG Oud-werknemers van scheepswerf De Schelde uit Vlissingen brengen dinsdag 22 februari een toneelstuk over de werf in zorgcentrum 't Gasthuis in Middelburg. De voorstelling heet Op De Helling en gaat over de geschiedenis van de 'mannen tussen staal'. Het stuk is geschreven door Ans Schilders in samenwerking met oud-werkne mers die samen het Wijktheater Walcheren vormen. De voorstel ling begint om 15.00 uur. Na afloop is er gelegenheid om met de ma kers en spelers na te praten. AAGTEKERKE In de dorpskerk in Aagtekerke wordt morgen om 10.00 uur een Affikadienst gehouden. Het thema luidt 'Wereldwijd delen: geloof, hoop en liefde'. Een koor van de Afrikaanse Gemeente uit Bergen op Zoom komt zingen. Ook is er een korte presentatie van de Stich ting Steun en Opbouw Gambia en de Stichting Adavoc. VLISSINGEN 0^ Cottages 0J; Watervilla's 0É Jachthaven Vaste standplaatsen fl Tourcamping 05; Centrumgebouw Fase 2 Natuurgebied O Jachthaven Oranjeplaat O Veere O Veerse Meer Voormalig surfhotel O Muidenweg kantiewoningen is Broos 'tevre den'. Tweederde is inmiddels ver kocht. „Mensen zien het als een goede in vestering. Het levert meer rende ment op dan een spaarrekening. De verhuurmarkt voor recreatie woningen in Zeeland is goed. Bo vendien kun je er dertien weken per jaar ook zelf gebruik van ma ken. Daarbij speelt dat de mensen een woning op eigen grond krij gen en dus niet in erfpacht. En na tuurlijk is een eigen steiger, dicht bij het Veerse Meer, voor waterre creanten met een eigen boot erg aantrekkelijk", is de ervaring van Guus Broos. Het hart van het nieuwe vakantie park wordt het centrale gebouw. Komend voorjaar gaan de eerste palen de grond in. Veertien maan den later moet het er staan. Een overdekt zwembad - ook toe gankelijk voor mensen van buiten het park -, een winkel, horeca, speeltuin en een vergaderruimte, het komt allemaal onder één dak. Het gebouw is niet alleen in het zomerseizoen open, maar het hele jaar door. Hierdoor krijgt Arne- muiden, zij het een paar kilome ter buiten het dorp, er een recrea tievoorziening bij. Al met al een enorme investering. Of het vakantiepark een nieuwe naam krijgt en zo ja, wat die dan zal worden, is nog niet bekend. Voorlopig blijft het nog onder de naam De Witte Raaf draaien. 250 jaarplaatsen op de Witte Raaf; 239 plaatsen voor kortere verhuur op de tourcamping; 37 watervilla's type Pontilie aan de noordwestzijde; 30 waterviila's type Ruscello aan de zuidzijde; 100 cottages aan de zuidzijde; 0 centrumgebouw met een zwem bad, horeca, winkels, speeltuin en vergadercentrum; het eerste deel van de uitbreiding gebeurt in de periode 2011/2012; het tweede deel is voorzien in de periode 2012/2013. door Emile Calon KLEVERSKERKE - Met de aanhou ding van twee mannen heeft de politie zo goed als zeker de overval opgelost op een woning nabij Kle verskerke. Het gaat om een 36-jari- ge Vlissinger en een man uit Breda van 22 jaar. De twee worden verdacht van een overval op een woning aan de Ver lengde Weg naar Veere nabij Kle verskerke. Bij die overval op klaar lichte. dag op 5 januari van dit jaar raakte de vijftigjarige bewoner licht gewond. Hij opende die be wuste dag zijn voordeur waarna de twee zijn woning binnendron gen, hem knevelden en mishandel den. Ze namen vervolgens enkele voorwerpen mee, waaronder een laptop. Door die schootcomputer kwam de politie het tweetal op het spoor. Op 25 januari werd de Vlis singer betrapt bij een poging om in te breken in een auto. Toen agenten vervolgens rondkeken bij hem thuis, ontdekten ze de laptop en konden ze de Vlissinger linken aan de inbraak in de woning nabij Kleverskerke. De Bredanaar werd op 3 februari aangehouden. Beide mannen zitten in voorarrest. Een woordvoerder van de politie meldde gisteren dat het onderzoek nog wordt voortgezet. Na die overval op de woning nabij Kleverskerke werd een groot on derzoek opgestart waarbij zelfs treinpassagiers werden onder vraagd. De politie vermoedde na melijk dat de daders de trein had den genomen om te ontkomen. Loskade 45 Statig, royaal en ruim monumentenpand op toplocatie, met veel bestem mingsmogelijkheden Vraagprijs 975.000,-k.k.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 23