DeltaSafe Coördinator goederenontvangst en opslag Financieel adviseurs Particulieren gezocht Verkoopmedewerker div. versafdelingen 16-24 uur p.w. Afdelingsmanager Slagerij 40. security Gemotiveerde beveiligers (M/v) voor de regio Walcheren (0-38 uur) TerWeeL Word jij de Rabobank? 32 view zaterdag 12 februari 2011 Q' JobTrack.nl Boodschappen doen wordt weer leuk! EMTÉ is een tuil service supermarkt met véél aandacht voor vers vlees, vers gebakken brood en een zeer breed assortiment op het gebied van groenten en fruit. Bij EMTÉ staan de klant en gastvrijheid centraal, elke dag weer. 'Service met een glimlach' noemen we dat. Hierdoor wordt boodschappen doen weer gewoon leuk! Elke dag is er in onze supermarkten volop te genieten en te proeven. Al tientallen jaren bewijst EMTÉ in Zeeuws - Vlaanderen dat dat kan. Voor onze supermarkt in Sluis zijn wij op zoek naar een service gerichte en klantvriendelijke medewerker: Als Verkoopmedewerker op één van de afdelingen Zelfbediening, Kassa, Bakkerij, Vleeswaren Kaas, AGF of Slagerij bedien je de klanten. Vanuitje vakkennis adviseer je de klanten en je draagt zorg voor een uitstekende presentatie van producten. Als Afdelingsmanager Slagerij ben je verantwoordelijk voor het bestellen en verwer ken van verse vleesproducten. Portioneren van vlees, vervaardigen van gehakt, marineren van vlees en het maken van diverse grillproducten hebben voor jou als vakman geen geheimen. Vanuitje vakkennis adviseer je klanten en zorg je voor een uitstekende presentatie van je producten.Je bent dé vakman en bent daarmee het aanspreekpunt voor jouw klanten. Je hebt ruim voldoende specialistische kennis en ervaring in het slagersvak. Tevens is affiniteit met de complete verslijn een pré. Je stuurt een aantal, veelal jonge medewerkers aan en instrueert hen op het gebied van een aantal operationele taken. Je bent verantwoordelijk voor het afdelings resultaat. Wat wjj van jou vragen Werken bij een full service supermarkt als EMTÉ betekent dat jij als medewerker dienstverlening en klantvriendelijkheid vanzelfsprekend vindt. De klant staat centraal en jij heet de klanten elke dag weer welkom en geeft hen die aandacht die ze ook verdienen. Jouw klantvriendelijkheid en enthousiasme zorgen er voor dat boodschappen doen gewoon leuk is. Het is belangrijk dat je enige ervaring hebt met het werk en de relevante basisopleidingen hebt genoten. Wat wij jou bieden Een prachtige, vernieuwde en uitnodigende werkomgeving, goede arbeidsvoorwaarden en goede ontwikkelmogelijkheden. Iedere medewer ker krijgt een uitgebreid inwerkprogramma en krijgt - zonodig - verdere vakge richte opleidingen en trainingen. EMTÉ maakt deel uit van Sligro Food Group en heeft mede daardoor goede en ruime doorstroommogelijkheden. Interesse? Solliciteer dan online via www.werkenbjjemte.nl Acquisities n.a.v. deze advertentie worden niet op prijs gesteld. Over Sligro Food Group In Sligro Food Group zijn food-, retail- en food-servicebedrijven actief, die zich direct en indirect richten op de totale Nederland se markt van de etende en drinkende mens. Dit geschiedt volgens een multi-channel-strategie met verschillende verkoop- en distributievormen (zelfbediening en bezorging) en via verschillende distributiekanalen. Sligro Food Group heeft haar inkoop van food-retailproduden ondergebracht bij CIV I Superunie B.A., die in de Nederigndsesupermarkt-sector een I marktaandeel van circa 27% vertegenwoordigt. Door uitbreiding van onze werkzaamheden zijn wij met spoed op zoek naar ervaren collega's voor de beveiliging van diverse objecten Vereisten: Diploma Beveiliger 2/gelijkwaardig In bezit van rijbewijs en eigen vervoer Verantwoordelijk flexibel, een dienstverlenende instelling en communicatief vaardig Beloning conform CAO Particuliere Beveiliging. Uw sollicitaties en vragen graag schriftelijk vóór 20 februari a.s naar: info@delta-safe.nl t.a.v. de heer L. Graaff.o.v.v."Vacature Beveiliger regio Walcheren". Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor ons zorgcentrum in Goes zijn wij per 1 mei 2011 op zoek naar een: (36 uur per week) De functie Je draagt zorg voor ontvangst, beheer en distributie van goederen en je verricht en coördineert het in- en extern transport. Tevens controleer je de goederen en voorraden en je bent mede verantwoordelijk voor de magazijnadministratie en de voorraad hiervan. Daarnaast verstrek je informatie aan het management. Je bagage kennis van magazijn en logistiek op MBO-niveau; Ter Weel biedt dienstverband voorde duur van 1 jaar; salaris conform CAC WT. Herken je jezelf? Een sollicitatiebrief met CV kun je voor 17 februari, aanstaande richten aan vacature@terweel.nl, onder vermelding van vacature coördinator goederenontvangst en opslag. Sollicitatiegesprekken voor deze vacature vinden plaats op 1 maart 2011 De uitgebreide vacature en algemene informatié over Zorggroep Ter Weel vind je op www.terweel.nl. - z c- G c- e O F De Rabobanken in Terneuzen en Sluis zijn op zoek naar financieel adviseurs Particulieren. Als financieel adviseur Particulieren ben je gefocust op het proactief binnenhalen, realiseren en behouden van duurzame en professionele klantrelaties. Je adviseert de klant over zijn totale financiële behoeften voor de korte en lange termijn en verkoopt de bij de klantbehoefte passende producten op het gebied van hypotheek, vermogen, sparen, beleggen, verzekeren en pensioen. Als bank met ideeën verleggen we voortdurend onze grenzen. Simpelweg om de ambities van onze klanten te realiseren. Of liever nog: een stapje voor te zijn. Voel jij je aangetrokken tot de bank die midden in de samenleving staat? Reageer dan nu op deze of één van onze andere vacatures. Kijk op onze websites of bel ons. Terneuzen: www.kanaalzone.rabobank.nl of (0115) 67 83 00 Sluis: www.rabobank-sluis.nl of (0117) 44 22 00 Rabobank. Een bank met ideeën. www.kanaalzone.rabobank.nl www.rabobank-sluis.nl Rabobank

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 128