1 directeuren M 38 banen BOOGERT Wij zijn op korte termijn op zoek naar een: Ervaren Uitvoerder Alpha Scholengroep ké igs» ff Mritm tl mnïïmmmmïïï een enthousiaste 2e havenmeester zaterdag 12 februari 2011 O JobTrack.nl Bouwbedrijf Boogert BV is een middel groot bouwbedrijf met 75 medewerkers. Wij zijn meer dan honderd jaar actief op het gebied van woningbouw, utiliteits bouw, onderhouds servicewerkzaamheden en projectontwikkeling in Zuidwest Nederland kiwa kiwa /m WON INC BORG Bouwzekerheid Bouwend Nederland Voor uitgebreide informatie over boven staande functies verwijzen wij u naar onze website www.bouwbedrijfboogert.nl Denkt u degene te zijn die ons team kan versterken? Schriftelijke sollicitaties kunnen, binnen IO dagen, gericht worden aan de directie van Bouwbedrijf Boogert aquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Lange Achterweg 5 4307 AE Oosterland Tel: 01 I I -641596 fax: 011 I -642868 www.bouwbedrijfboogert.nl info@bouwbedrijfboogert.nl lliüffi' Bcè<3c^Cf,: nsflODCal De 7 6 basisscholen van Alpha Scholengroep bieden duurzaam onderwijs aan, waarbij dit onderwijs interessant, motiverend, uitdagend en beteke nisvol is en wordt gegeven in een aantrekkelijke en professionele werk- en leeromgeving, vanuiteen Christelijke identiteit. Wij zoeken De Okkernoot een woonvoorziening waar liefde en respect voor mensen met een verstandelijke beperking het hart van de organisatie vormen. Stichting De Okkernoot in Schoondijke (West Zeeuws-Vlaanderen) biedt sinds 1975 woon ruimte en/of begeleiding op maat, aan zestig mensen met een verstandelijke beperking. Wij zijn op zoek naar: Assistent Woonbegeleiders en Woonbegeleiders (m/v) Wij bieden banen voor 20 tot 30 uur per week. Functie-omschrijving Voor zowel het begeleidersteam van de Buitenhuizen, die vooral extramurale bewoners bege leiden/ als het begeleidersteam van De Okkernoot, zoeken we enthousiaste (assistent) woon begeleiders die zelfstandig kunnen wérken binnen een team. Deze teams begeleiden mensen met een verstandelijke beperking bij het wonen. In dé functie van (assistent) woonbegeleider verricht je verzorgende en begeleidende werkzaamheden voortkomend uit het zorgplan. Daarnaast werk je mee aan het optimaliseren van het woon- en leefklimaat van bewoners en het continu verbeteren van de kwaliteit van zorg. Vanzelfsprekend ga je op professionele wijze om met bewoners en biedt je vraaggerichte zorg. Wij vragen een afgeronde MBO-opleiding in de agogische richting >- woonachtig in de omgeving van Schoondijke >- affiniteit met de doelgroep >- bereidheid om verdere opleidingen te volgen indien die nodig zijn om de werkzaam heden te kunnen/mogen verrichten flexibele instelling ten opzichte van bewoners en werktijden (In het team van de Okkernoot worden slaapdiensten gedraaid.) >- methodisch kunnen werken in staat zijn om in Complexe situaties te handelen >- zelfstandig en alleen kunnen werken in het huis van de bewoner onderschrijft de visie van De Okkernoot Dienstverband >- 20 tot 30 uur per week nader.te bepalen in een gesprek Salaris en arbeidsvoorwaarden >- Volgens de CAO gehandicaptenzorg Tevens zijn wij op zoek naar: Medewerkers huishoudelijke dienst (m/v) Wij bieden banen voor T6 uur per week. Fiinctie-omschrijving Je maakt deel uit van het team huishoudelijke dienst. Dit team verzorgt het interieur binnen de Okkernoot en/of in de woningen van de mensen die alleen wonen in Schoondijke, vaak in overleg met de bewoners. Wij vragen >- woonachtig in de omgeving van Schoondijke betrokkenheid met de doelgroep >- sociale vaardigheden naar bewoners teamplayer onderschrijft de visie van De Okkernoot Dienstverband '16 uur per week nader te bepalen in een gesprek Salaris en arbeidsvoorwaarden >- Volgens de CAO gehandicaptenzorg Voor informatie m.b.t. beide vacatures kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met Ans van Rooijen; Raad van Bestuur. Tel. 0117 - 40.15.67 U kunt uw sollicitatiebrief en cv versturen vóór 28 februari 2011 via e-mailadres: >- info@stichtingdeokkemoot.nl o.v.v. "vacature assistent woonbegeleider, woonbegeleider óf medewerker huishoudelijke dienst" voor CBS 'De Hoeksteen' in Wemeldinge en CBS 'De Linge' in Biezelinge, o die leven en werken vanuit de Christelijke identiteit; die een héldere visie hebben op het onderwijs van nu en van de toekomst en deze weten te vertalen naar onderwijs en organisatie; die een klimaat kunnen scheppen waarin medewerkers en leerlingen zich gemotiveerd, gestimuleerd en gewaardeerd voelen; die resultaatgericht werken bevorderen, besluitvaardig en daad krachtig zijn; die uitstekende communicatieve vaardigheden bezitten en onze scholen kunnen positioneren; die samen met collega-directeuren vorm willen geven aan Alpha Scholengroep; die in het bezit zijn van het Diploma Schoolleider of bereid zijn deze opleiding te volgen, iv Op www.alphascholengroep.nl kunt u zich op de hoogte stellen van het volledige competentieprofiel. Informatie: CBS 'De Linge' heeft ruim 120 leerlingen. o CBS 'De Hoeksteen' heeft ruim 180 leerlingen. Beide scholen hebben, een team dat kwaliteit hoög in het vaandel heeft staan en heeft het personeel hart en oog voor ieder kind. Op beide scholen kan de benoemingsomvang variëren van wtf 0,5 tot wtf 1,0. Het is mogelijk beide vacatures të combineren tót één baan van wtf 1,0 als meerschools directeur. Afhankelijk van de aanstellingsomvang kan er sprake zijn van lesgevende taken bij aanstelling op één van de scholen. Salariëring: schaal DB en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Datum van indiensttreding: 1 augustus 2011, zo mogelijk eerder. Inlichtingen over schoolinhoudelijke zaken bij Harmien Hamelink, directeur van 'De Linge', tel. 0113-343368 of 06-13599271 en Han Michielsen, directeur a.i. van 'De Hoeksteen' te bereiken op onderstaand telefoonnummer of 06-22783904. Inlichtingen over de inhoudelijke procedure bij Anko van Hoepen, secretaris van het College van Bestuur, te bereiken op onderstaand telefoonnummer of 06-17698507. Uw brief inclusief CV, waarin u uw visie op ontwikkelingen in het pri- mair onderwijs beschrijft,: kunt u uiterlijk tot en met 26 februari 2011 richten aan Anko van Hoepen en bij voorkeur mailen naar onderstaand adres. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op 18 maart 2011 Een assessment maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. Christelijk Basisonderwijs. ZUID-BEVELAND Deestraat 3 - 4458 AJ 's-Heer Arendskerke - T 0113 561777 E info@alphascholengroep.nl W www.alphascholengroep.nl Wegens vertrek van onze huidige medewerker zoeken wij: Functie inhoud: - receptiewerk ten behoeve van leden, ligplaatshouders en gasten van de vereniging. - verrichten van onderhoudswerkzaamheden aan steigers, gebouwen en andere zaken van de vereniging. - bediening van een cutterzuiger voor het op diepte houden van de haven. Functie eisen: - leeftijdindicatie 21-26 jaar - technische kennis en handigheid voor diverse onderhoudswerk zaamheden, en deze zelfstandig uit kunnen voeren. - ervaring met watersport, kunnen varen met diverse vaartuigen. - enthousiaste en dienstverlenende instelling - bij voorkeur woonachtig Gemeente Noord-Beveland of bereid op termijn hierheen te verhuizen. Wij bieden: Na gebleken geschiktheid een jaarbetrekking met veelzijdige werkzaamheden. Natuurlijk moet ook tijdens weekenden en feestdagen gewerkt worden. Tijdens de zomerperiode onregelmatige werktijden.Saiaris in overeenstemming met de werkzaamheden. Schriftelijke sollicitaties voor 28 februari aan: W.s.v. Noord-Beveland, Jachthavenweg 3, 4486 CZ Colijnsplaat Telefonische informatie op werkdagen van 08.00 tot 17.00 op 0113-695762

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 114