32 familieberichten vrijdag 11 februari 2011 Na een korte en hevige strijd is overleden mijn lieve en zorgzame vrouw en onze moeder Marijke Silvia Dellebeke-Donker Noordwelle, 6 februari 1952 t Middelburg, 9 februari 2011 Piet Dellebeke Amy Tom Strandplevierhof 20 4352 DB Middelburg De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden dinsdag 15 februari 2011 om 13.00 uur in de aula van het uitvaart centrum H. Jobse. Bachweg2 te Middelburg. Voorafgaand is er hier gelegenheid tot afscheid nemen van 12.15 tot 12.45 uur. De begrafenis zal omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het wijkgebouw "Oostkerk", Verwerijstraat 51 te Middelburg. Marijke hield van bloemen. Mij spreekt de blomme een tale, Mij is het kruid beleefd, Mij groet het alternate, Dat God geschapen heeft Guido Gezelle Met groot verdriet, maar tevens vervuld van mooie herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn echtgenoot, onze vader, schoonvader en opa Rumon van Quekelberghe echtgenoot van Saar de Kramer Ridder in de orde van Oranje Nassau in Goud Breskens, 26 maart 1927 Breskens, 9 februari 2011 Breskens: Saar van Quekelberghe-de Kramer Aardenburg: Wilma en Theo van de Veire-van Quekelberghe Persijn en Carola Breskens: René van Quekelberghe Westlandstraat 4-111 4511XX Breskens Nu alleen maar amen zeggen al is 't met gebroken stem dan je hand in Gods hand leggen en alleen maar amen zeggen. En nu, wat verwacht ik, Here? Mijn hoop, die is op U. Psalm 39:8 Heden overleed na een huwelijk van 64 jaar mijn geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Adriana Krina van der Heijden-Back 3 juli 1924 19 februari 2011 H. van der Heijden Jan en Annemiek Jozien en Wilbert H an n ie en Kees Willem en Heieen Karin en Erik Kleinkinderen Achterkleinkind 4351 RM Veere Sandenburghlaan 4D Er is gelegenheid tot afscheidnemen op zaterdag 12 februari van 16.00 tot 17.00 uur in het rouwcentrum H. Jobse, Sandenburghlaan 2Ate Veere. De dankdienst voor haar leven zal gehouden worden op maandag 14 februari om -11.00 uur in de Dorpskerk te Oostkapelle. Aansluitend zal de teraardebestelling om 12.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Oostkapelle. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in "Restaurant Anno nu", Dorpsstraat 9 te Oostkapelle Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Onze oprechte dank voor de geweldige verzorging die hij heeft mogen ontvangen tijdens zijn verblijf in Hooge Platen. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 15 februari om 14.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen,gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van mijn broer, zwager en nonkel Rumon van Quekelberghe Wij wensen Saar, Wilma en Theo, René Persijn en Carola, veel sterkte toe. Yvonne en Rinus, Karin Sluiskil, 9 februari 2011 Rectificatie De herinnering blijft. Na meer dan 50 jaar vriendschap is gestorven onze lieve vriendin Dien de Reu Hoek: Kees en Elly de Jonge-Cambier Utrecht: Marco en Willemijn Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van Dien de Reu echtgenote van Bennie, ons Dorpsraad Hoek lid Wij wensen hem, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Dorpsraad JHoek 0 mensenlinq.nl Wat was zij sterk en arbeidzaam wat heeft zij voor ons klaar gestaan Haar zorgen liefde zullen wij nooit vergeten, van haar verdriet alleen het topje weten Sterk en moedig droeg zij haar lot tot 't afscheid van ons, 't welkom bij God. Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, delen wij u mede dat na een liefdevolle verzorging in 'De Lange Akkers' te Koewacht van ons is heengegaan onze lieve en zorgzame moeder Florida Seghers-Ferket weduwe van Jozef Seghers Zij overleed in de leeftijd van 82 jaar. Axel: Rudy Seghers Koewacht: Patrick en Lilianne Seghers-Vercruyssen 8 februari 2011 Correspondentieadres: Emmastraat 72,4571 LD Axel U kunt afscheid nemen van ma in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg te Hulst, op zondag 13 februari van 12.00 tot 12.30 uur. Op zondag 13 februari wordt er om 19.00 uur een avondwake gehouden in 'De Lange Akkers' te Koewacht. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 14 februari om 10.00 uur in de parochiekerk van de H.H. Philippus en Jacobus te Koewacht, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid de familie ook persoonlijk te condoleren in de kerk. Wilt u, indien n geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar dat er nu voor haar een einde is gekomen aan de lichamelijke en geestelijke neergang, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve moeder, onze lieve oma en over-oma Kaatje Smoor-Bimmel weduwe van Hendrik Smoor in de leeftijd van 91 jaar. Janny Smoor Henno en Anet Kim Domburg, 9 februari 2011 Correspondentie-adres: J.W. Schuurmanstraat 89,4357 EJ Domburg Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum "Simniavoor de liefdevolle verzorging. Er is gelegenheid om 'afscheid van haar te nemen maandag 14 februari van 10.45 uur tot 11.00 uur in "Schuttershof,", Kanonweistraat 30, Domburg. Aansluitend zal om 11.15 uur in "Schuttershof een afscheidsbijeenkomst worden gehouden, waarna omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Domburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in "Schuttershof". Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft onh>angen, wilt u dan deze advertentie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 66