t DvsriaiJü/j Marijke Dellebeke-Donker 3 2 I familieberichten vrijdag 11 februari 2011 m9nsenünq.ni Wij zijn superverdrietig. i Na 6 weken in onzekerheid geleefd te hebben over Han zijn 1 gezondheid, kwam maandag 7 februari het bericht dat hij niet 1 meer beter zou worden. Dinsdagmorgen 8 februari is Han door zijn Heer en Heiland Thuisgehaald. Hij was mijn "maatje" Bart zijn "ouwe" Anne-Ruth haar "paatje" Johan Cornelis Willem Blaasse HAN 18 augustus 1953 f8 februari 2011 Els, Bart, Anne-Ruth Ik vraag aan de HEER één ding, het enige wat ik verlang: wonen in het huis van de HEER alle dagen van mijn leven, om de liefde van de HEER te aanschouwen, hem te ontmoeten in zijn tempel. Psalm 27: 4 1 Nieuwstraat 40 I 4381 CV Vlissingen Han ligt thuis opgebaard. U kunt van Han afscheid nemen op zaterdag 12 februari a.s. van 16.00 tot 17.00 uur. Verder geen bezoek aan huis. De viering van zijn Thuiskomst, waarvoor wij u allen 1 uitnodigen, wordt gehouden op maandag 14 februari om 12.30 i uur in het gebouw van de Beréa Gemeente aan de Gildeweg 29, i 4383 NJ te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis 1 plaatsvinden om 14.30 uur op de algemene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Voor aanvang van de dienst is er tot 12.15 uur gelegenheid tot i afscheid nemen van Han. Na de begrafenis ontmoeten wij elkaar weer in bovengenoemd i gebouw. In plaats van condoléancekaarten zouden wij het fijn vinden als u een herinnering aan Han naar ons stuurt. Mocht u geen kaart hebben ontvangen, beschouw dan deze advertentie als uitnodiging. Noordwelle, 6 februari 1952 Na een korte en hevige strijd is overleden mijn lieve en zorgzame vrouw en onze moeder Marijke Silvia Dellebeke-Donker t Middelburg, 9 februari 2011 Piet Dellebeke Amy Tom Strandplevierhof 20 4332 DB Middelburg De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden dinsdag 15 februari 2011 om 13.00 uur in de aula van het uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Voorafgaand is er hier gelegenheid tot afscheid nemen van 12.15 tot 12.45 uur. De begrafenis zal omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het wijkgebouw "Oostkerk", Verwerijstraat 51 te Middelburg. Marijke hield van bloemen. Intens verdrietig zijn wij na het overlijden van onze lieve zus, schoonzus, tante en oudtante: Dierbaar zijn onze herinneringen aan haar hulp en betrokkenheid. Middelburg: Joan en Cobie van Houwelingen, Sacha en Esther, Thessa. Anique en Peter, Nourdine, Nick, Kyano. Danielle en Damian. Oost-Souburg: Adrie en Mira Donker, Irena. Het doet ons veel verdriet afscheid te moeten nemen van onze korfbalvriendin Marijke Dellebeke Wij wensen Piet, Tom, Amy en familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden Korfbalvereniging Fortis Oost-Souburg Nu alleen maar amen zeggen al is 't met gebroken stem dan je hand in Gods hand leggen en alleen maar amen zeggen. En nu, wat verwacht ik, Here? Mijn hoop, die is op U. Psalm 39:8 Heden overleed na een huwelijk van 64 jaar mijn geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Adriana Krina van der Heijden-Back A 3 juli 1924 19 februari 2011 H. van der Heijden Jan en Annemiek Jozien en Wilbert Hannie en Kees Willem en Heieen Karin en Erik Kleinkinderen Achterkleinkind 4351 RM Veere Sandenburghlaan 4D Er is gelegenheid tot afscheidnemen op zaterdag 12 februari van 16.00 tot 17.00 uur in het rouwcentrum H. Jobse, Sandenburghlaan 2Ate Veere. De dankdienst voor haar leven zal gehouden worden op maandag 14 februari om 11.00 uur in de Dorpskerk te Oostkapelle. Aansluitend zal de teraardebestelling om 12.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Oostkapelle. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in "Restaurant Anno nu", Dorpsstraat 9 te Oostkapelle Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wie in mij geloofd zal leven, ook al is hij gestorven. Joh. U;26 Piet de Koster Echtgenoot van Mattie Ars 25-09-1935 06-02-2011 Goes: Rinus de Koster f en Lenie Raas Goes: Leo de Koster en Cathrien Faes Heinkenszand: Corrie de Koster en fan Simonse Wijk bij Duurstede: Sari de Koster en Ko Simonse t Nijmegen: Rein de Koster t Gapinge: Johan de Koster en Jolanta Szaden Goes: Nelly de Koster en Cees van de Vrie Neven en nichten Heden behaagde de Heere, tot onze diepe droefheid uit ons midden weg te nemen, mijn geliefde zoon, onze geliefde broer, zwager en oom (an Lokerse echtgenoot van Hendrika Duvekot 'in de leeftijd van 52 jaar. Sterke de Heere Hennie en de kinderen in dit smartelijk verlies. Kruin ingen: Kruiningen: Goes: Kruiningen: Kruiningen: Arnemuiden: Kruiningen: Arnemuiden: Barendrecht: 's-Gravenpolder: Ouderkerk a/d IJssel: J. Lokerse M. van der Maas-Lokerse F.J. van der Maas L. Hazelhorst-Lokerse B.D. Hazelhorst J. van de Velde-Lokerse J.A. van de Velde A. Lokerse P.M. Lokerse-de Kraker D. Faasse-Lokerse C. Faasse M. Lokerse L.F. Lokerse-Hoogesteger C. Lokerse G.A. Lokerse-Marijs P. Lokerse D. Lokerse J.M. Lokerse-de Koster P. Vonk Noordegraaf-Lokerse K. Vonk Noordegraaf Neven en nichten Kruiningen, 9 februari 2011 Correspondentie adres: J. Lokerse Achterbergsestraatweg 191 3911 CS Achterberg Na een korte, ernstige ziekte is overleden onze dierbare zoon, schoonzoon, broer, zwager en oom Johan Cornelis Willem Blaasse HAN 18 augustus 1953 f 8 februari 2011 Jan en Nel Blaasse Wim en Ank Cor en Annelies Ina en Gert Arie en Nel Los Ton Arjan en Liseth neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 56