mengelmoes van leeftijden Bianca Wondergem Kim Voet zeeland 125 Nieuwe dorpsraad voor Belastingdienst Kamperland opgericht beslag op auto's 'De Piraat' IJ I 'egt bij controle Vossen richten opnieuw slachting onder kippen aan bij Zuiddorpe Creatieve markt bij Ambachtscentrum Menselijke resten op Scheldeterrein Kohnstammschool wint schaaktoernooi SSSSS y v 2S^SSSSSaSS^^OTffi8BS8®SSSSSSSS2SSE?38S®SSSS®8B^Ï?^^SS8®ï^E®Ï^KS8SSSSE5^8^g8@®8SïSSSEa5 „Toen ik ging samenwonen in Heinkenszand durfde ik het lidmaatschap niet op te zeggen. Het werven van nieuwe leden ging toen moeizaam. Dat gaat nu weer een stuk beter." „Zodra je naar de middelbare school ging in Goes, werd je lid van het jongerenkoor. Zo ging dat toen in die tijd. Dat is niet meer zo. Kinderen die communie hebben gedaan kunnen wel bij ons komen oefenen." vrijdag 11 februari 2011 - gewoon gezellig - STRANDPAVILJOEN Vrijdag, zaterdag en zondag geopend Duinweg Oostkapelle door Claudia Sondervan ZUIDDORPE - Vossen hebben in Zuiddorpe opnieuw een slachting aangericht onder kippen en ande re hobbyvogels. Bij Roger van Hoecke aan de Hoofdweg Zuid werden zeven kippen, vier kalkoe nen en twee fazanten doodgebe ten. „Het moet donderdagochtend tussen halfzes en zes uur zijn ge beurd", weet Van Hoecke. „want de buurvrouw heeft toen iets ge hoord." Inmiddels zijn in Zuiddor pe al zo'n twintig hobbypluimvee houders gedupeerd. KAMPERLAND - Kamperland heeft een dorpsraad-in-oprichting. Drie initiatiefnemers, Wim Jalink, Hans Driedonks en Leen de Vis ser, zetten een stichting op voor de dorpsraad. Zij hebben voor dinsdag 15 februari een dorpsverga dering uitgeschreven waarin ze ver tellen wat ze voor hebben met de raad en vragen om mensen die zit ting willen nemen in de raad. Voorlopig vormen de drie initia tiefnemers nog het bestuur, maar de bedoeling is dat de bestuurs functies mettertijd democratisch worden toebedeeld via verkiezin gen. De dorpsraad voert de naam Dorak. „Wij willen naar de ge meente de stem zijn van het dorp en voor de gemeente het aan spreekpunt zijn. Er zijn veel ver schillende soorten Kamperlanders. Door raadplegingen willen wij al die verschillende meningen verza melen en daar een breed gedragen standpunt uit halen en dat advise ren aan de gemeente", stelt Drie donks. De eerste bijeenkomst is in dorphuis De Casembroot en be gint om 19.30 uur. Er is een nieuwsbrief en ook een website, www.dorak.nl, maar die is nog leeg. De dorpsraad is te be reiken via dorak@zeelandnet.nl. GOES - De belastingdienst Zuid- West heeft gisteren in Goes voor openstaande belastingzaken beslag gelegd op 16 auto's. Drie auto's werden direct afgevoerd. Elf be stuurders hebben hun belasting schuld direct aan de deurwaarders betaald, in totaal 3180,- euro. Bij de verkeerscontrole werkten de po litie Zeeland en de belastingdienst nauw samen. De controle gebeur de aan de hand van kentekenregis tratie. De politie bekeurde drie be stuurders voor het niet dragen van een gordel, één bestuurder voor een onjuiste kentekenplaat op een aanhanger en één automobilist voor een ongeldig rijbewijs. GOES Het Ambachtscentrum Goes houdt zaterdag 19 februari een creatieve markt van 13.00 tot 16.30 uur. De ambachtsateliers zijn open en in kramen worden producten aange boden zoals textielwerken, schilde rijen, kaarten, zelfgemaakte zeep, curiosa van snuffelatelier De War me Stal uit Poortvliet, gebak en ca deau-artikelen van stof. VLISSINGEN Bij graafwerkzaamheden op het Scheldeterrein in Vlissingen zijn woensdag restanten gevonden van graven die eerder geruimd zijn. De gemeente heeft gisteren laten weten dat er extra mensen worden ingezet die de komende tijd de ach tergebleven menselijke resten handmatig verzamelen. WILHELMINADORP Koorlid Bianca Wondergem (links) en voorzitter Kim Voet. „We zingen ook populaire liedjes zoals composities van Michael Jackson." foto Willem Mieras De Kohnstammschool in Goes is deze week winnaar geworden van de Bevelandse. voorronde van het kampioenschap schoolschaken. Montessorischool De Basis uit Goes werd tweede en De Reiger uit Heinkenszand derde. De scho len mogen naar de provinciale fina le. Dat geldt ook voor de nummers vier en vijf: De Jan van Schen- school uit Heinkenszand en De Rank uit 's-Gravenpolder. Bouwmanlaan 11, OpGn-nuid 4614 AH Bergen op Zoom Bergen op Zoom 14 februari tussen 15.00 en 19.00 uur Verhinderd? Bel 0548 - 80 19 80 voor andere Open Huis data.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 41