land je nu zacht in Sportpunt z Nog menselijke resten gevonden bij graafwerk Wooninterieur Lavoir I fitness- en spinningruimten en kinderopvang OP ALLE GORDIJNEN VLOERBEDEKKING BINNENZONWERING LAMINAAT PARKET Klankbordgroep theater beraadt zich Drogisterij Kruiderij De Rode Pilaren mak! is er voor Aanhoudingen in drugspanden Rock Solid tijdelijk onder dak in De Wip Informatieavond over buurtauto - vrijdag 11 februari 2011 w Van Cittersweg 2a4, Arnemuiden. T 0118-616390 MIDDELBURG - De klankbordgroep die de gemeente heeft geadviseerd over de bouw van het theater en de aanleg van een park op het Mo lenwater in Middelburg beraadt zich over haar toekomst. Het colle ge van B en W heeft deze. week het advies van de groep naast zich neergelegd. Dat advies luidde pas op de plaats te maken en eerst on derzoek te doen naar de behoefte aan podia in de stad. Ook deed de klankbordgroep de aanbeveling een 'aanzienlijk minder dominant gebouw' neer te zetten. Voorzitter Cees Leijnsen bespreekt met de andere leden of en hoe de klankbordgroep verder gaat. VLISSINGEN - Bij graafwerkzaamhe den op het Scheldeterrein in Vlis- singen zijn woensdag nog restan ten gevonden van graven die eer der geruimd zijn. De gemeente heeft gisteren laten weten dat er extra mensen worden ingezet die de komende tijd tijdens het verde re graafwerk de achtergebleven res ten handmatig verzamelen. De beenderen worden herbegraven op de oude begraafplaats aan de Vredehoflaan. In voorbereiding op de ontwikke ling van het Scheldeterrein is eer der uitvoerig archeologisch onder zoek gedaan naar het kerkhof dat tussen 1600 en 1S00 daar lag. Een paar jaar geleden is de grond op die locatie uitgegraven en gezeefd. De gevonden skeletresten zijn her begraven. Nu is gebleken dat er toch nog meer resten van de gra ven zijn achtergebleven. Volgens de gemeente zijn deze restanten door de mazen van de zeef geval len. In een persverklaring zegt Vlis- singen dat te betreuren. Het oude kerkhof lag rond de voor malige Engelse of Nieuwe kerk. Er lagen enkele duizenden mensen begraven. Omstreeks 1800 is het kerkhof opgeheven. Later stond er op die locatie een school en nog la ter de fabriekshallen van De Schel de. Waar naar toe voor een avondje uit? Kijk op www.pzc.nl/uit voor muziek, theater en films. STUUR UW TIPS NAAR redactie@pzc.nl Bestel i www.derodepilaren.nl llnforO113-250515 Leerlingen van de Cios-opleiding mbo dans trainen in één van de twee nieuwe danszalen in Sportpunt Zeeland. foto's Willem Mieras Het Cios beschikt nu in Sportpunt over een fitnesszaal en een spinningzaal. MIDDELBURG De politie heeft woensdagavond bij invallen in drugspanden in Mid delburg twee aanhoudingen ver richt. Het gaat om een 24-jarige en een 33-jarige Middelburger. De invallen waren in de Meanderlaan en in het Kraanstraatje. De politie heeft in de woningen softdrugs en vuurwa pens aangetroffen. Beide Middelburgers worden er van verdacht vanuit hun woning en elders verdovende middelen te hebben verhandeld. De gevonden wapens en drugs zijn in beslag ge nomen. KOUDEKERKE Rock Solid, de jongerenafdeling van de PKN kerk uit Koudekerke, mag tijdelijk scoutinggebouw De Wip gebruiken voor haar bijeen komsten. De jongerenafdeling heeft in verband met de sloop en bouw van de nieuwe ontmoetings ruimte De Klimop een alternatieve locatie aangewezen gekregen, maar die bleek te klein te zijn. Het Veerse college van B en W heeft nu toestemming gegeven aan de scouting om het gebouw tijde lijk onder te verhuren. Rock Solid gebruikt De Wip komende zondag avond, 20 maart, 17 april en 22 mei. VLISSINGEN De ZMf en Wheels4all houden op 15 februari een voorlichtingsavond over buurtauto's in de bibliotheek aan de Spuistraat in Vlissingen van 20.00 tot 21.30 uur. Eerder dit jaar was eenzelfde bijeenkomst in Mid delburg. Daar bleek de belangstel ling voldoende om in Middelburg een eerste buurtauto te plaatsen. Volgens de initiatiefnemers be spaart men met zo'n gedeelde auto bijna 1500 euro per jaar. Aanmel den voor de bijeenkomst kan door een mail te sturen naar info@ zmf.nl of door te bellen naar 0113- 230075. De nieuwe dojo wordt benut door het Cios (f) en Judo Goes.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 23