stedentrip BERLIJN voor de lezers van deze krant! HET VEERHUIS Visliefhebbers opgelet!! Ook adverteren op de Uitpagina? bJF 0 4070 vanaf Vietnamees Chinees Restaurant en Afhaal [Schoolstraat 1 •Vrouwenpolder «Tel. 0118-593507 www.restaurant-vietnam.nl 3-/4-/5-daagse autovakantie incl. verblijf in 4-sterren hotel met ontbijt! Verblijf in 4-sterren hotel in het centrum van Berlijn! Ontdek wereldstad Berlijn nu wel héél voordelig! Speciaal voor u, als lezer van deze krant, hebben wij een bijzonder en stijlvol hotel op een TOPIocatie, in het centrum van Berlijn geselec teerd. U boekt al een 3-daags verblijf in het 4-sterren NH Berlin Mitte vanaf slechts 69 per persoon, inclusief ontbijt! Berlijn is een zeer veelzijdige stad met een indrukwekkende geschiede nis en vele bezienswaardigheden. Maak een stadswandeling of huur een fiets en neem een kijkje bij de Rijksdag, de Berliner Dom of Checkpoint Charlie. Ook Cultuurliefhebbers kunnen hun hart ophalen met de vele musea op het Museuminsel. Zin om te shoppen? Ook dan bent u in Berlijn aan het goede adres met o.a. het bekende warenhuis KaDeWe en de winkels op de Kurfürstendamm. Wees er snel bij, want u, als lezer van deze krant, kunt deze reis exclusief boeken! Berlijn en omgeving Berlijn is een veelzijdige stad en biedt voor ieder wat wils. Breng zeker een bezoek aan delen van de voorma lige Muur. Het museum Checkpoint Charlie laat u de geschiedenis van de Berlijnse Muur zien en geeft inzicht in manieren waarop mensen wisten te ontsnappen uit Oost-Duitsland. Ook de Brandenburger Tor, de Gedachtnis- kirche en de Reichstag mogen tijdens deze reis niet ontbreken! Voor een bezoek aan een museum kunt u terecht op het Museuminsel, waar u 5 beroem de musea vindt. Of maak een heerlijke wandeling door het park Tiergarten en over de bekende boulevard Unter den Linden. Winkelliefhebbers kunnen hun hart ophalen op de Kurfürstendamm. Wilt u na een lange dag heerlijk uitrus ten op één van de vele terrasjes of genie ten van een heerlijk diner? Ga dan naar Kreuzberg of Prenzlauer Berg. Maar ook in de omgeving van Berlijn is genoeg te doen! Wat dacht u bijvoorbeeld van barokstad Potsdam, met het bekende park Sanssouci en het 'Hollandisch Viertel'? Ook Hanzestad Brandenburg met de beroemde Oranienburg mag u niet missen! U leest het, u zult zich hier geen moment vervelen NH Berlin Mitte**** Dit 4-sterren hotel ligt in het hart van de stad op ca. 15 minuten met openbaar vervoer naar het Centraal Station. Het hotel beschikt o.a. over een receptie, lift, restaurant, lounge bar en gratis gebruik wellness met sauna, fitness, relaxruimte, stoom bad en infraroodcabine. Uw kamer is voorzien van een telefoon, televisie, radio, kluisje, minibar, airconditioning, draadloos internet (tegen betaling), koffie/theezetfaciliteiten en badkamer met bad, toilet en een haardroger. AANKOMSTDATA LR 51.590 Vr., za. van 4 februari t/m 29 oktober 3 dagen vanaf69 4 dagen vanaf 99 5 dagen (juli aug.) vanaf €139 Prijzen zijn per persoon, o.b.v. 2 personen. Inclusief: verblijf in NH Berlin Mitte met ontbijtbuffet. Exclusief: vervoer, niet genoemde maal tijden en reis- en annuleringsverzekering. Toeslagen: reserveringskosten 17,50 per boeking en bijdrage Calamiteiten fonds 2,50 per boeking van max. 9 per sonen (beide verplicht). Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internetbrowserwww.kras.nl/LR51590 Kies uw vertrekdatum, bekijk de prijsberekening, klik hierop en ga naar BOEK NU. Of bel met: 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR 51.590 sS sasssss waarom zou je meer betalen zondag: Traditioneel Zeeuwse Stokvis of voor Klassieke Bouillabaise 19,50 P-P' Vrij-, zater-, en zondag: Lopend Buffet Wokken: 17,- Kinderen t/m 10 jaar: 7,- All In Wokken: Onbeperkt Eten Drinken: 22,50 - Kinderen t/m 10 jaar: 11,25 Aanvang vanaf 18.00 uur Tip Reserveer tijdig: Tel. 0118 -59 35 07 Graag even reserveren op tel. 0113 - 301 782 (privé t.n.v. F. F. Hamelink) of 0113 - 301 693 (restaurant Het Veerhuis) Restaurant Veerdam 7, 4484 NC Kortgene UCMLcilMcll llld www.het-veerhuis.net Donderdag gamba-avond groot bord gamba's met een keuze uit 5 verschillende bereidingen voor de prijs van 19,50 p.p. Bij ons elke vrijdag visdag zo van de vismijn Colijnsplaat keuze uit verse: sliptong, kabeljauw, paling, schar, tarbot voor de ongelooflijke prijs van 17,50 p.p. donderdag 10 februari 2011 Afhaalmenu Februari 2 stuks Vietnamese loempia's 2 Stokjes saté 2 Gebakken bananen, Kipfilet met ananas in zoetzure gembersaus, Gestoofd rundervlees in pikante sojasaus Babi PangangFoe Vong Hai, Koe Low Yuk, kroepoek, met nasi, bami of witte rijst. Prijs per 2 personen 18, Restaurant Menu Februari Tom Yam Koena: Pittige garnalen soep met citroen Kieuw Tod: gehakt in deeg gefrituurd met pikante saus. Nua Pad Bai Kraorauw: reepjes biefstuk met verse pepers, geserveerd met witte rijst. Koffie met likeur naar keuze uien en basillicum, Prijs per persoon 22,50

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 80