mm, MèiJO/ll) Roy JjJlÜfLIM Bram en Suus de Kok-de Buck Overleden Kee Truus Polderman-Kuijs 32 I familieberichten donderdag 10 februari 2011 fH IDensenlinq.nl zoon van Mario en Chantal Kalisvaart broertje van Sera en Amy 8 februari 2011 Quistkostsedijk3 4434 PL Kwadendamme |V„ Hierdoor dank aan iedereen voor de prettige wijze waarop u mede onze 55-jarige bruiloft tot een fijne en dankbare herinnering hebt gemaakt en wel voor de vele mooie kaarten, bloemen, brieven en telefoontjes en uw schriftelijke en persoonlijke gelukwensen, alsmede uw mooie cadeaux. Het is voor ons een bizondere mijlpaal geweest en met u mochten wij dit in grote dankbaarheid gedenken. Banjaardstraat 60 - 4456 BR Lewedorp I êrruu 1 I Het behaagde de Heere van ons weg te nemen, na een periode van afnemende krachten, mijn lieve, zorgzame vrouw en onze lieve, zorgzame moeder en oma Pieternella Johanna Bijnagte-Bolier in de leeftijd van 84 jaar. Goes: M. Bijnagte Wolphaartsdijk: Leo Bijnagte Janneke Bijnagte-Nijsse Kapelle: Ad Bijnagte Corrie Bijnagte-de Koster Dordrecht: Elna Hoogesteger-Bijnagte Ab Hoogesteger en kleinkinderen 9 februari 2011 Bergweg 5H 4461 LX Goes Er is D.V. gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op vrijdag 11 februari van 20.00 tot 20.30 uur in rouw- centrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal D.V. gehouden worden op maandag 14 februari om 13.00 uur in de aula van bovengenoemd rouwcentrum. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. "Vertrouwend op haar Heer en Heiland" Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze altijd belangstellende en lieve buurvrouw Mien Geldof Buurtbewoners Aerts, de Bel, Houtman, de Koeijer, van de Vreede en Weststrate Krabbendijke, 7 februari 2011 Een zeeman is dood Tonny van der Have was gehuwd met Christa von Fehrn, overleden 19 januari 2007 12 februari 1922 8 februari 2011 vader van: Nelleke en Rijk Heieen en Geeraard Hans (in herinnering) Ellen en Johnny opa van: Ronnie, Ricardo Christian en Jolanda Marianka en Theo, Amy, Candy Amout Tonny en Sharon José en Graham, Chloë, Demi Jan Moerzicht, kamer 2022 Moerplein 73 4401 HZ Yerseke. De crematieplechtigheid wordt zaterdag 12 februari om 14.30 uur gehouden in crematorium Zoomstede, Masten- dreef 5 te Bergen op Zoom. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot ons grote verdriet is de nestor van onze familie, onze oudste broer Tonny van der Have enkele dagen voor zijn 89-ste verjaardag overleden. Wij herdenken hem met veel respect. Leiden: Han van der Have Martha van der Have-Maters Zierikzee: Leen de Hooge Hanna de Hooge-van der Have Yerseke: Addy Dijkwel-van der Have Piet Dij kwel Bedroefd namen wij kennis van het onverwacht overlijden van Ome Tonny We wensen de familie veel sterkte toe. Peter en Marleen Dij kwel en kinderen Bedroefd namen wij kennis van het onverwachts overlijden van ons erelid Tonnie van der Have Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar de familie. Laat goede herinneringen een steun zijn bij het verwerken van dit verlies. Namens bestuur en leden Biljartvereniging De Sportvisser Yerseke Heden bereikte ons het droevige bericht van het plotselinge overlijden van onze gewaardeerde vrijwilliger de heer T. van der Have Als lid van de cliëntenraad van eerst Zorgcentrum Vredelust en daarna Zorgcentrum Moerzicht heeft de heer Van der Have zich jarenlang ingezet voor onze bewoners. We wensen zijn familie veel kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Medewerkers, bewoners, vrijwilligers Zorgcentrum Moerzicht Cliëntenraad Zorgcentrum Moerzicht Zorggroep Ter Weel namens de Raad van Toezicht Dhr. J.G. de Looff, voorzitter namens het Managementteam Mw. drs. J.A. Traas, bestuurder "In het huis mijns Vaders zijn vele woningen Onverwachts is van ons heengegaan onze goede vriend Wim den Hollander Ko Wondergem-in herinnering Suus Wondergem-Leenhouts en kinderen Trooste de Heer Maatje en de (klein)kinderen. Intens verdrietig zijn wij dat de Heere op Zijn tijd van ons heeft weggenomen onze altijd lieve en meelevende oma Cornelia Janna Nieuwenhuyzen-de Jonge in de leeftijd van bijna 92 jaar. Bert en Mirjam Hans en Caroline René en An ja Stefan Marielle en Jaap Arco Conja en Ab Mariska en Jos Anita en Kees Sarissa en Jan Marjanne en Adrie Coen en Elze Jan Willem en Erna Jacoline Annalies en Jan-Krijn Adriënne en Wouter Frans en Marlies Gerdien André en Janneke Jeanine en Ernst Fred en Patricia Francois en Klarissa Ron en Esther Annemiek en Niek Marcel en Jacqueline Roderick Rien en Linda Linco en Gatske John en Carla Jeroen en Marielle Kees en Lia Robbert Nellie André en Lian Karin en Steven Wim en Elma Linda en Stefan Johan Janneke en Richard Peter en Rosalie Barbera en René Machteld Ko en Annemarie Levijne Annemarie en Pieter Arjan en Rianne Mark en Mieke Mart en Helma Nick Eliene en Sander Bastiaan en Petra Bart en Francisca Achterkleinkinderen en achter achterkleinkinderen In liefdevolle herinnering Eric Geense 1978-1995 Verdrietig zijn wij nu onze zus en tante is overleden S. Drever-de Jonge N. Kopmels-de Jonge Neven en nichten Verdrietig, maar dankbaar dat wij haar zo lang mochten behouden, geven wij u kennis dat in alle rust van ons is heengegaan onze moeder, oma en overgrootoma en zus Geertje weduwe van Willem Polderman Middelburg, 4 mei 1915 t Vlissingen, 8 februari 2010 La Nucia (Sp): Koudekerke: Oost-Souburg: Middelburg: Hans en Rena Wim en Ria Ronny en Els Klein- en achterkleinkinderen T. Poortvliet-Kuijs Correspondentieadres: Vlissingsestraat 68 4388 HE Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 14 februari van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, zal om 14.00 uur plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna is gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Onze dankbaarheid, respect en waardering gaat uit naar alle medewerkers van kamer 26 in woonzorgcentrum Ter Reede. We zijn bedroefd omdat we, na een kort ziekbed, veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze schoonzus Dina Maria De Reu-Vasseur Amemuiden: Groede: Breskens: Sas van Gent: Oostburg: B.H. de Reu-de Kam P. de Reu-van de Broeke J. de Reu-C. Tellier J. Neuféglise-de Reu W. de Reu-Jansen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32